Armağan Kuş

Başlatan ahmetsefa55, 30 Haziran 2011, 11:58:46

« önceki - sonraki »

olcay

Kaç senelik kontratı var bu şahsın, bilen var mı?

##kdc##

çok kez yazdım ama gönderilen o kadar genç topçudan neyi fazlaydı da takımda tutuldu, üstüne bir de A takıma kampa götürüldü gerçekten merak ediyorum..

Cheregi

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Temmuz 2013, 12:32:40
çok kez yazdım ama gönderilen o kadar genç topçudan neyi fazlaydı da takımda tutuldu, üstüne bir de A takıma kampa götürüldü gerçekten merak ediyorum..

Fazlası olsa, messi olsa ne olur...
Giderken inşallah küme düşersiniz diyen, beddualar hakaretler eden "adam" bu değil miydi?

Sadece Samsunspor

Bu çocuktan bişe olmaz her sene kamp görüp sonra a2ye gidiyor, bi sıkıntısı var belli

özkan

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Temmuz 2013, 12:32:40
Bağlantıları kardeşim  :)

brigand

Bu adam hala kampa götürülüyorsa ayıptır  :kafa: kardeşimin takım arkadaşıydı, o jenarasyonu yiyen zihniyet hala mevcut.  :kafa:

Aslankaya

bu sene başarılı olsada,takıma fayda sağlasa bari.düşük ihtimal ama belli mi olur.

seyf55

la iyi oyna da azcık verelim bir takıma seni

germencisse

Bayrampaşa ile 2 yıllık sözleşme imzaladı...

özkan

2 yıl sonra yine gelmesin genç yitenehh diye  :)

beşnumara

King1965

adam spor toto 2. ligde oynucak bende Bölgesel Amatör lig sandım önce  8)

Ayberk

yılın transferidir bence bu :holey:

Serkan

*** artisi hadi yine tesislerde üzerimize top at onun bunun çıkardığı inşallah amatörlerde oynarsın

##kdc##

kombine, üyelik, dergi, forma, atkı .... benim cebimden çıkıp da kulübe giren senin yediğin her bi kuruş haram zıkkım olsun.