Armağan Kuş

Başlatan ahmetsefa55, 30 Haziran 2011, 11:58:46

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

OLMAZSA OLMAZIMIZ..
KİMDİR O PEKİ ??  ??? ???
TARAFTARI ÇILDIRTACAK EN AZ 1 ADET TOPÇU MÜSVETTESİ...  :x(( :x(( :x(( :kafa: :kafa: :kafa:

cembaba

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 30 Haziran 2011, 13:34:35
hey gidi samet sağ kanatta armağan forvette o takımda bende orta sahaydım  :) adamlar topcu oldu bız okuduk  :oyun:

Bunlar gibi olmamışsın hiç değilse kardeşim. Okumakla en iyisini yapmışsın boşver :)

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Haziran 2011, 21:26:52
OLMAZSA OLMAZIMIZ..
KİMDİR O PEKİ ??  ??? ???
TARAFTARI ÇILDIRTACAK EN AZ 1 ADET TOPÇU MÜSVETTESİ...  :x(( :x(( :x(( :kafa: :kafa: :kafa:

Abi Petkoviç'in kadroya bile alacağını düşünmüyorum.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: CemBaba - 30 Haziran 2011, 21:43:13
Abi Petkoviç'in kadroya bile alacağını düşünmüyorum.

KADROYA GİREMEZ GİRMESİNEDE İŞTE Bİ ŞEKİLDE TAKIMIN İÇİNE YER ALIYOR OLABİLMELERİ BİLE SİNİR BOZMAYA YETİYOR..
ÖRNEKLERİ HAYLİ FAZLACADIR SON 5 SENEDE ;)

alperen

Petkoviç'e kalsa yedek kulübesinde bile oturamaz bence ama Petkoviç'e kalırmı orası tartışılır işte ;)

AllydeenleaR

bence armağanı bu sene kulubede göreceğiz istemesek de.
çünkü 23 yaşından küçük en az 1 kişinin 18 kişilik kadroda olması gerekiyor
armağanın da yeterince torpilinin olduğunu düşünürsek bu pek de zor değil...

germencisse

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 01 Temmuz 2011, 00:14:35
bence armağanı bu sene kulubede göreceğiz istemesek de.
çünkü 23 yaşından küçük en az 1 kişinin 18 kişilik kadroda olması gerekiyor
armağanın da yeterince torpilinin olduğunu düşünürsek bu pek de zor değil...

O olursa Serdar Gürler olur o zaman..Torpilin bu hocaya geçeceğini zannetmiyorum..

Ayberk

Aynen, petkoviç üstten emri vaki yapılan işlere göz yumacak birine benzemiyor.

Serkan

Bugün izlediğim kolunda Samsunspor bilekliği olan Serdar zaten bu ligin tozunu dumanına katar...

sadece55

yeni bir kemal tokakmı geliyor yoksa

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: germencisse - 01 Temmuz 2011, 00:16:29
O olursa Serdar Gürler olur o zaman..Torpilin bu hocaya geçeceğini zannetmiyorum..

aslında yanlış açıklamışım 23 yaşından küçük altyapıdan yetişmiş bir futbolcu olması gerekiyor.

hacettepeli

kuş mu aldık takıma...maskot olacak heralde   :deli:

kabacevizli55

AhmetDenizci

Farklı olacak

Kırmızı-Beyazlı ekibin genç oyuncularından Armağan Kuş, yeni sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Kırmızı-Beyazlı ekibin genç oyuncularından Armağan Kuş, yeni sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezon Petkovic'in yetersiz bulması üzerine kiralık olarak  Çarşambaspor'da forma giyen Armağan, antrenmanlarda çok çalışıp teknik heyetin gözüne gireceğini söyledi. Futboluyla konuşulmak istediğini vurgulayan genç oyuncu, Samsunlu bir futbolcu olarak takıma katkı sağlamamın zamanı geldi" dedi.  Öte yandan armağan yeni imajıylada dikkat çekti. 

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/farkli-olacak/

samsunmania

kaçıncı kez bu sefer farklı olacak armağan??

AllydeenleaR

armağanı en son dsi'nin önünde toplandığımızda gördüm. kız arkadaşıyla birlikte topluluğa bile bakmadan uzaklaştı hemen. özellikle yüz ifadesine baktım hiiç umrunda değilmiş gibi anladım. ben bu sene farklılık beklemiyorum.