Armağan Kuş

Başlatan ahmetsefa55, 30 Haziran 2011, 11:58:46

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

30 Haziran 2011, 11:58:46 Son düzenlenme: 19 Temmuz 2013, 21:39:11 salihcakir
k

Armağan artık Samsunspor'da

Kırmızı-Beyazlı ekip, Kayserispor'dan Armağan Kuş'u renklerine kattı. Samsunlu genç oyuncu, dün takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı

GERİ DÖNDÜ
Yaklaşık iki sezon önce Kayserispor'a transfer olan Samsunlu genç oyuncu Armağan Kuş, yuvaya döndü. Önceki akşam yapılan değerlendirme sonucunda transfer edilmesi için düğmeye basılan genç oyuncu, alacaklarına karşılık sarı kırmızılı ekiple yollarını ayırdı.

ÇOK MUTLU
Uzun bir ayrılığın ardından yeniden Samsunspor'da olmanın kendisini mutlu ettiğini dile getiren Armağan Kuş, "Samsunspor'da kendimi kanıtlayıp, yeniden çıkışa geçmek istiyorum. Samsunlu bir oyuncu olarak sorumluluklarımı biliyorum" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=59351

edit : Transferden duyduğu memnuniyeti dile getiren genç oyunculardan Armağan Kuş da ''Yuvama döndüğüm için çok mutluyum. Kayserispor'da 3 yıllık bir macera yaşadım. Bu benim için çok büyük bir tecrübe oldu. Kendi memleketimde ve kendi takımımda olduğum için çok mutluyum. Samsunspor büyük bir kulüp, büyük bir camia. Samsunspor için elimden gelen gayreti göstereceğim. İnşallah herkes için hayırlı olur'' dedi.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=94719

Serkan

Suç sende değil seni tekrar o tesislerden içeri sokanlarda...

germencisse

Bu başlık altında pek fazla yazı yazmaya gerek yok sadece; "gereksiz"..

isyan

1. bilgisayarınızda yeni bir dosya açın
2. bu dosyanın ismini Armagan Kus koyun
3. onu çöp kutusuna gönderin
4. çöp kutusunu boşaltın
5. bilgisayarınız size gerçekten Armagan Kus'dan kurtulmak istiyor musunuz diye soracaktır.
6. evet'i tıklayın.
7. icinizde bi rahatlama olacaktır.

mehmet yılmaz

Armağan daha bir çocuk!
Heleki 3 yıl önce reşit bile değildi
Suç babası olan Adnan Kuş'tadır bence...
Kayseri yıllarında sorunlu ve düşük bir profil çizmiş Armağan. Maalesef yine karakterli bir oyuncu çıkaramamışız altyapıdan.

ult55ras

sefa, sercan ayarında bir topçu sonu onlar gibi olur büyük ihitmal

Stoper

92 doğumlu . 2 sene magarası var.  90 dogumludur kendisi. Kuşum Armagan babanıda al git.

sadece55

Durun bakalım belki birşeyler vardır bu çocukta ama sanırım samet gibi sessiz sedasız 3.lige gider bu da

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Erdinc - 30 Haziran 2011, 13:33:29
Durun bakalım belki birşeyler vardır bu çocukta ama sanırım samet gibi sessiz sedasız 3.lige gider bu da
hey gidi samet sağ kanatta armağan forvette o takımda bende orta sahaydım  :) adamlar topcu oldu bız okuduk  :oyun:

emre

senin de armağan'dan farkın yok bırakıp gitmişssin takımı o zaman  ;D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre - 30 Haziran 2011, 13:37:56
senin de armağan'dan farkın yok bırakıp gitmişssin takımı o zaman  ;D
bizimkisi okul takımıydı olum  :D

emre

neyse ben mahallede birlikte oynuyoruz demnden korkuyordum  :deli:  :D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre - 30 Haziran 2011, 13:43:54
neyse ben mahallede birlikte oynuyoruz demnden korkuyordum  :deli:  :D
bız altyapıdayken armaganlar yoktu yavrum.efsane topcu sercınho vardı mesela gözbebeğimiz  :kanka:

beşnumara

Sercan ve abdülaziz başlığını aratmayacak bir futbolcu başlığı açıldı demek >:(

sadece55

Yok yok Sanmıyorum O kadar da karaktersiz değildir  :holey: :holey: