9- Burak Çalık

Başlatan ahmetsefa55, 14 Haziran 2011, 22:46:57

« önceki - sonraki »

Gorkem

severdim kendisini ilk geldiğinde,bir daha görüşmemek üzere  :kafa:

Shane_Falco

Ayrılan futbolcular kısmına taşıyalım şunuda artık  :kafa:

cany

biz de bunu iyileşsin faydalı olsun diye bekliyoz. adam iyileşir iyileşmez basıp gidiyo :x((

Sadece Samsunspor

Madem gitmeyi düşünüyordun niye iyileşme sürecinde bizim takımda durdun boşa çıkmamak için mi. Kaybol git yüzsüz. Senin verdiğin 70 bin'de senin olsun.

jean

hani anlasmadim diyordun kimseyle

özkan

işte sportif direktörlük idari menajerlik adı altında aylık 7000 tl maaş almak adına yapılan görevler varya sözde,bu gibi hıyar adamları bu niteliksizlikteki iş biriminde çalışan doba dekmük dobi hasana verecen al kardeşim bu adam senin a2de eziyet et buna diyecen sonrakilerede ibret olacak niyetlerini ap açık ya sezon başında gösterecekler yada adam gibi iyileşince buraya ait oldukları yere yararlı olmaya çalışacaklar..Burak efendiye alt sıralarda bir takımı kurtarmak zor geldi herhalde..

İlgili birimdeki eksiklikten de kaynaklandığına inanıyorum burakdaki bu lakayit davranışın sebebinin arkasında.

55_OrHaN_55

Bugünkü Gaziantep B.B.-Adana maçını seyrettikten sonra gitmekte ısrar ettiğin için sana teşekkür etme ihtiyacı hissettim. Eskiden Altay'da seyrettiğim Burak Çalık'tan eser yoktu. Kalsaydın Adem Sarı gibi kovacak yer arardık.

5trawberry

Allah'a şükürler olsun ki, yönetici abilerimiz bu takımı senin bir maç bile görev alamayacağın takım haline getirdiler.. Gitmek için ısrar ettin ama, gelen Abdulkadir'in tek bacağı bile etmezsin.

akif arslan

sanırım balıkesir le anlaşmış.

emre

objektif bakamayabilirim bizle devam etmemesi onun için yanlış tercih oldu ve hep öyle olmaya devam edecek bence..

ata55

8 sene aradan sonra tekrar Burak Çalık.
Bu kez şartların farklı olduğunu düşünüyorum. İlkinde bize bir faydası olmamıştı ama bu kez şampiyonluklarımızda katkısı olacaktır.

cembaba

Hoş geldin fuleli reyiz.

55_OrHaN_55

Yarım kalan hikayeyi tamamlamanı diliyorum. Alacağın ücret bir yana, geçmişten kalan vicdani bir borcun da var.

cembaba

Burak Çalık hücum zenginliği açısından iyi bir transfer oldu. Özellikle topu ileri taşıma konusunda bize çok yardımcı olacaktır. İnşallah sakatlıksız, belasız bir sezon geçirir. Hoş geldin Burak.

ask55

Vay be yıllar önce başlığı ben açmışım :) Hey gidi günler..

Tekrar hayırlı olsun.Ligin en değerli oyuncusu şu andan itibaren bizde.
Bazı yorumlar okuyorum Burak yedek bekler vs. gibi.
Bence Burak BAK maçının ikinci yarısı girer ve süper lige çıkana kadar formayı bırakmaz.