Sayfa: [1] 2 3 4
Yazdır
Gönderen Konu: Terk Etmedi Sevdan Bizi ( Anma Programları )  (Okunma Sayısı 25116 defa)
Kaya
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Ocak 2011, 00:14:30 »

Terketmedi sevdan bizi Reis...

Bunu sana söylemeyi öyle çok isterdim ki  
Serkan
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2011, 00:29:22 »

Askerdim bir çarşı izninde öğrendim o kara haberi ; kim vermişti hatırlamıyorum bile o ya Mustafa (kuzey55) idi yada Ali Çam hatırlayamıyorum şimdi. Şaşırmıştım önce nasıl olur gibi sorular beynimi kurcalıyor cevap bulamıyordum,yoktuki o zamanalar böylesine güçlü bir aile bağı sitedeki insanlar arasında anca aynı tribünde takılan insanlar arasında burada da bir bağ vardı,Birde Engin abinin ön ayak olmasıyla düzenlediğimiz halı saha maçı o kadar, Teoman abiyi tribünden tanıyordum,İçerde her maç görürdüm onu çoğu zaman Şirinler tribününde bazı zamanlarda Stad önünde elinde hep o nokia telefonu ile resim çekerdi Birde birlikte olduğumuz deplasmanlar vardı kadıköyde 5-2 yenildiğimiz maç çubuklu forması kırmızı beyaz siyah bayrayı ve şapkasıyla Malatya'da küme düşdüğümüzde hüngür hüngür ağlaması unutulmaz anlatılmaz hatta :S Askerdik bulunamadık cenaze'de son görevimizi yapamadık abimize; Çok kahrımızı çekti nerden getirtiyse siyah  zemin üzerine SAMSUNSPOR yazan bir atkı getirtmişti bir sürü aradı büroya çağırdı al dedi çocuklara dağıt bunları ama söyleme kimseye benim verdiğimi birde üzerinde 55 yazan bir tşört ey gidi abim be.

Ah be abi bu günleri görmek en çok senin hakkındı; bak birdik biz olduk sayende abi,

Ruhun Şad olsun...
KareAs55
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2011, 00:37:46 »

Keşke kendisini tanıyabilme fırsatı bulabilseydim ama o bizi görüyor bizimle gurur duyuyor. Abi sen hiç merak etme biz daha çok iş yapıcaz buralarda , Bu siteyi kurduğun için ve bu ortamı yarattığın için sana ne kadar teşekkür etsek azdır...

Ruhun Şad Olsun Teoman abi...

Ömrümüz ben mi Samsunspor mu diyenlere sen kimsin demekle geçti.
cembaba
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2011, 00:56:44 »

Belki ben tanıyamadım ama sizlerle tanışmamı site aracılığı ile de olsa çok yardımcı oldu. Yoksa siz güzel insanları nereden tanırdım. Allah bin kere razı olsun. Allah mekanını cennet eylesin. "Başka?" diye soranların inadına: "SADECE SAMSUNSPOR"
"Teoman Taş" duy bu sesi "TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ"
**KaR6**
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2011, 01:07:39 »

Fotoğrafta ben yokum. Çekildiği anda fotografta olanların hiçbirini de tanımıyordum. Ancak şimdi baktığımda tamamına yakınıyla paylaşılmış hikayelerim, ortak anılarım var. Fotoğraftakilerle ve daha birçoklarıyla. Birkaç sene önce hayalini bile kuramayacagım arkadaşlara, dostlara, ağabeylere kardeşlere sahibim şimdi. Bunun mimarı ise çok uzaklarda şimdi. Maneviyatıyla tutuyor bizi bir arada.

İlk tanıştığımda ne adam yahu demiştim. Benden bile çok seviyor Samsunspor’u. Neler yaşarız birlikte demiştim ki, daha ne olduğunu anlayamadan melek oldu, ayrıldı aramızdan. Arkasında bıraktığı emanetine gözümüz gibi bakmak boynumuzun borcudur. Demişler ya insanı yaşatan arkasında bıraktığı eserleridir diye, Teoman Taş bizim için hep ölümsüz, hep sonsuz kalacak…

Samsunspor benim için bir futbol kulübü değil, bir ülkü bir yaşam biçimidir.
Sioux
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2011, 01:34:08 »

Alıntı
Bana göre asıl renk aşkı, deplasmana 50 kişiyle de olsa gidenlerin, sesi duyulmasa da bağıranların, inadına şehrimin takımı diyenlerin aşkıdır. Diğerlerininki olsa olsa özentidir. Basitliktir. M. Teoman Taş - Timofte

Samsunspor'un sahibi taraftardır..
berusa55
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Samsunlu ve Samsunsporlu olmak gururdur!

« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2011, 01:49:25 »

Söylenecek çok şey var ama...  Terketmedi sevdan bizi!

Mekanın Cennet, ruhun şad olsun sevgili Timofte...

Başka diye soranlara inat, sadece SAMSUNSPOR!
yilmazselcuk55
Sıkı taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2011, 02:33:18 »

Ben tanıyamadım kendisini   
Mekanın Cennet, ruhun şad olsun ....

Burası SAMSUN ! Bu memleketin tribünü, havası, pidesi ve en önemlisi bahtı bile kapalı. İhanetin, sahipsizliğin Başkenti...
celebi
Hooligan
Sozluk
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2011, 07:48:10 »

TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ

ÖNEMLİ OLAN KİM OLDUĞUM DEĞİL 
ÖNEMLİ OLAN YAPTIĞIM ŞEYLERİN BENİ
DİĞERLERİNDEN AYIRMASIDIR

ERKEK ADAMIN TUTTUĞU TAKIM KİMLİĞİNDE YAZAR..........
ElbistanLı4655
Taraftar
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Elbet Bir Gün Güler Şehrine İhanet Etmeyenler..

« Yanıtla #9 : 24 Ocak 2011, 09:15:48 »

Şike yapıp dillere düşeceğimize
Kötü oynayıp küme düşeriz.. Onurun,gururun,şerefin adıdır SAMSUNSPOR..
ElbistanLı4655
Taraftar
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Elbet Bir Gün Güler Şehrine İhanet Etmeyenler..

« Yanıtla #10 : 24 Ocak 2011, 09:17:06 »

Sen Hep Bizimlesin...M.Teoman Taş (1978-200∞)

Şike yapıp dillere düşeceğimize
Kötü oynayıp küme düşeriz.. Onurun,gururun,şerefin adıdır SAMSUNSPOR..
fat55
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 24 Ocak 2011, 10:17:17 »

teoman abiyle en son ankara da basketbol takımımızın maçında beraberdik.ankara da bir avukatlık işi vardı.hatta yanında küçük bir samsunspor pankartı da vardı.iki de arkadaşını getirmişti.hatta şakalaşmıştık.hadi bağıralım diye.ankaragüçlüler de vardı.sen başla ben başlim muhabbeti olmuştu.onunla tanışma şerefine ben de vardım.onun samsunsporluluğu acayip birşeydi.bizi kitleler halinde kendisi harekete geçirdi.o olmasa belki şimdi bu sitede yazamıyorduk.mekanın Cennet olsun inşallah M. Teoman Taş.
Ayberk
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2011, 11:38:18 »

Bir insanı hiç görmeden, hiç tanımadan, onun çizdiği yoldan ilerlemeye çabalamak, tanıyamamanın hüznünü her an yaşamak, siteyi açıp da sağ üst köşede resmini görünce duygulanmak... Çok büyük bir adammış Teoman Taş abimiz. Kendisini tanımadan onun sözlerini kendisine düstur edinmiş onlarca kişi bıraktı çünkü arkasında.

Herkes nasıl tanıştığını yazmış, ben onu bile yazamıyorum. Ben O'nu ilk olarak Maratonda açılan o kahreden pankartla tanıdım maalesef

Bundan sonra bizlere O'na dua etmek, emanetine sahip çıkmak düşer...
Allah tekrar rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Elalem rengini alır balıktan
Bizimse rengimiz şanlı BAYRAKTAN
Milletin arması harften rakamdan
Bizimkisi emanet ULU ATAM'DAN
FaTiH_HaN
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnadına Samsunspor, Ölümüne Samsunspor!

« Yanıtla #13 : 24 Ocak 2011, 11:55:04 »

Neyim varki senden başka!