Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

ugurozkan

stadın kamera açıları ve çekim yüksekliği bir tek bana mı sıkıntılı geldi?

heryerdesamsunlu

Bende diyordumki stadı reklam panolarına sattılar ama değilmiş meğerse bedavaya satmışlar

Raqua55

Ülkede o kadar stad yapıldı.Yeni stadların neredeyse tamamının Bütün zeminleri  bozuk.Stadlara o kadar para harcayıp avrupadaki çim kalitesini getiremiyoruz.Sonra avrupa şampiyonasına adayız Dünya kupasına adayız.

Sadece Samsunspor

Zemin milli arada bakima alinmis. Eskiye gore iyilesme olmus. Ekim ayinda hic bir sorun kalmayacagi soyleniyor.

Sadece Samsunspor

Ayrica kupa macininda eski stadda oynanmasi soz konusu. 3 4 gun arayla mac oynanmasin yeni stadda diye.

ata55

Yeni stat iyi olmadı bizim için. Alışamadık, eskiyi özledik. Taraftar baskısı olmutor. Zemin berbat. Uzak. Takım kötü. İlk 3 resmi maçta 2 yenilgi bir beraberlik. Gol bile atamıyoruz. Açılışını bile başkalarının yaptığı bir siyasi kazığa döndü yeni stat.

55ertan

Kale arkasındaki grub kim?
Koltuklara basarak hoplamak nasıl mantık?

Başka stadlarda kırılmış resimler dolanıyor. Böyle kulanmaya kırılır tabiki.

Sadece Samsunspor

Milli takim arasinda bakima alindi ustune bi mac eski stadda oynandi hala zemin berbat otesi. Bu zemini nasil kakalamislar anlamiyorum. Bu zemin komple sokulup yeniden yapilmadikca duzelmez arkadaslar bakim falan hikaye

özkan

Size kim dedi yeni stadda oynamaz zorundasınız diye.Sıçayım stadınıza.

fındık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SametYılmaz55

Zıkkım çıksın yapacağınız stada.bu seneki bütün olumsuzlukların başlangıcı oldu.Kalan maçları eski statta oynama şansımız var mı ? Eğer öyle bir ihtimal varsa hiç düşünmeden eski statta devam etmemiz şu ortamda alınacak en doğru kararlardan biri olur.

55ertan

5trawberry

Ben 2000li yılların başında Trt'de bir Rize maçı izlemiştim. Top yağmurdan gitmiyordu. 2018 yılında milyon liralar harcanarak yapilan stadyumda kırk dakika yagmur yağdı saha göl oldu. Yağmur iki üç saat önce yağmış olsa, maç tatil edilecek ve 20 bin insan hafta içi 7 bine düşecekti.

Stadyumun her yeri kapalı, turnikelerin önü göl olmuş vaziyette.

Polis her zırvaya kadar arıyor,uygulama yapiyor. Otopark dışındaki çıkış yoluna çift park yapılırken müdahale etmiyor. Emniyet demirleri ile her yer cevrilecekse niye yapılıyor arkadaş bu alanlar. Bir Allah'ın kulu yetkili görmüyor mü bunları.

evolution55

Umarım bu iki haftalık süreçte güzel bir zemin bakımı yapılır

cembaba

Kişisel fikrim maraton üst katta eğer kombine satılmadıysa satışa kesinlikle kapatılmalıdır. Alt kat maraton, kale arkaları hınca hınç dolduktan sonra bu üst tribünler açılmalıdır.
Sakarya'da gördük ki stadyum dolu görününce çok etkili oluyor.