Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

kuzey55

17 Ocak 2011, 10:54:05 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:03:35 samsuni
Devlet eliyle rizeye,kayseriye stad yapıldı.son olarak gsye yapılan 600 trilyonluk stadı gördük.şimdi aynı şekilde devlet eliyle trabzona stad yapılıyor.Ayrıca eskişehir,konya,bursa ve antalya bildiğimiz üzere stad konusunda aşama kaydetmiş durumda.sizce de bize bir stad gerekmiyor mu? bu konuda sitemizin de etkinliğini düşünürsek ne yapabiliriz fikirlerimizi paylaşalım istedim.

cembaba

Kardeşim dediklerinde sonuna kadar haklısın. Fakat gördüğün üzere, tek bir mağlubiyet alınca bu stat bomboş oluyor. Bu sayı bana göre şimdilik yeterli. Ayrıca son maçlardaki havayı da hiç bir şeye değişmem. İnsanın tüyleri ürperiyor. :D Seneye Spor Toto'dayken ne olur bilemem gerçi :D

Serkan

yeni stad yerine kale arkalarını biraz yaklaştırsalar :s

furkan5534

ben ta ne zamandır söylüyorum walla yazık.rizeye öle bi stad yaptılar.. o stad bizde olsun sehır ıcınde guzel bı yerde sahane bı stadyum olsun iğne atsan yere dusmez.. Stadyum full ceker.

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serkan - 17 Ocak 2011, 11:03:29
yeni stad yerine kale arkalarını biraz yaklaştırsalar :s

yaklastirsinlar.Stadi guzelce boyasinlar ve kale arkalarini maratonun hizasina ceksinler.baska bi seye gerek yok .

Ayberk

Serkan abi haklı, kale arkaları yaklaştırılıp, dikdörtgen şeklinde bir stada dönüştürülse cehennemi daha iyi yaşatırız. Mesela tamam staddayken kale arkasıyla karşılıklı yapılan tezahüratlar duyuluyor ama kameraya falan çekildiğinde karşı tarafın sesi hiç duyulmuyor. Aradaki saçma koşu pisti de kalabilirse bir zahmet, 19 Mayıs daha da muhteşem bir atmosfere kavuşur.

özkan

Baldan sende tat almak istiyorsan,hükümete yakın olacaksın..

kuzey55

evet mevcut statta düzenlemeler yapılabilir ama bu konuda biraz büyük düşünmek gerek bence.mesela rize stadı kaç kişilik? biz 30000 kişilik bir stadı dolduramazmıyız.uluslararası bir organizasyonda adı geçen şehirler öncelikte olacak.modern ve büyük bir stadı hakettiğimizi düşünüyorum.

FaTiH_HaN

bence yeni stada gerek yok bu haliyle bile süper ligdeki (bankasyayı zaten saymıyorum) çoğu staddan modern ve seyirci kapasitesi yüksek sadece kale arkaları biraz yaklaştırılsa güzel olur.

stad yapımını geçtim giriş çıkışlardaki izlihamı kargaşayı önlesinler yeter.

kuzey55

arkadaşlar stadımız yeterli evet birçok takıma göre iyi.peki bursa ve trabzonda yeterli ve gayet iyi statlar varken neden yenileri yapılıyor.her konuda gurur duyacağımız son derece modern bir stadımız olması gerek diye düşünüyorum.

Ayberk

İlla ki daha moderni, büyüğü olsa daha iyi. Ancak olası bir uluslararası organizasyon adaylığında Samsun'da 50000 kişilik stadyum olsa bile Samsun'u aday göstermeyeceklerini düşünüyorum :(

Bir de stadyum büyüdüğü zaman eski ruhu ortadan kalkabilir. Şimdi düşünün 35 bin kişilik güzel bir stad yapıldı. Takım da vasat durumda diyelim ki. Eskiden 10 bin kişi toplanıp orayı coşturabilirken, yeni haliyle bu mümkün olmayacaktır :o

Elbette daha iyiye layığız. Ama mevcut şartlarda yeni bir stadyumun mümkün olduğunu sanmıyorum. Bir de yeni stad yaparlarsa gidip tekkeköye falan taşırlar zaten :-X

Tufan

Manisa'ya Trabzona'a yaptıkları gibi yapsınlar başka şeye gerek yok sahaya dik maraton yüksekliğinde kale arkası.

lucarelli

Stadımız güzel ve büyük bir stad. Bize süper lig için bile yeterli bir stad. Ama eski bir stad. Bu büyüklükte, tartan pistsiz bir stad olsa, turnikeler olimpiyat stadındaki gibi tribünlerin dışında olsa çok iyi olur ama bu işler için de birilerine yalakalık yapmak da işime gelmiyor. 

Serkan

yeni stad'a zaten kimse yok demez Mustafam'da yapılması şuan için zor;Bizler kötünün iyisini düşünelim ( =