25- İzzet Akgül

Başlatan ahmetsefa55, 15 Ocak 2011, 21:43:03

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Doktorların verdiği programı kabul etmemiş
Sakatlığı sürüyormuş ve izinsiz olarak terk etmiş Samsun'u.
Ve daha bitmedi...
Toplamda 90 dakika bile oynamamasına rağmen kulübü federasyona şikayet etmiş ve parasını almak istiyormuş...

Atakumlu

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Mart 2011, 16:05:25
Size çok mahcubum başkanım
[ 11.03.2011 ]

Önceki gün yapılan antrenmanda sakatlanan ve en az 3 hafta sahalardan uzak kalacak olan İzzet, Başkan Erkut Tutu'ya durumu hakkında bilgi verirken, "Başkanım, size ve taraftarlarımıza karşı çok mahcubum. Neredeyse hiç oynayamadan ligi bitirdim" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.Samsunspor'da önceki gün yapılan antrenmanda İzzet, sakatlanmış ve bu futbolcunun en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. İzzet dünkü antrenmanı kenardan izlerken, Başkan Erkut Tutu'ya da son durumu hakkında bilgi verdi. İzzet, "Başkanım sakatlığım geçtikten sonra 2 kez tedbir amaçlı MR çektirdim. Herhangi bir şey çıkmadı. Fakat dün (önceki gün) yine sakatlandım. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Bana çok güvenen sizlere ve taraftarlarımıza karşı çok mahcubum. Takımımı böylesine kritik günlerde yalnız bıraktığım için üzgünüm. Neredeyse hiç oynamadan ligi bitirdim" dedi.

İzzet'in üzüntüsü

Dünkü antrenmanı kenardan izleyen İzzet'in adeta yüzünden düşen bin parçaydı. Moralinin oldukça bozuk olduğu gözlenen İzzet, yaklaşık 3 hafta sonra yeniden sahalara dönebilecek.

Önceki gün hırs küpüydü

İzzet, cumartesi oynanacak Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıklarını hırslı bir şekilde sürdürürken, önceki günkü antrenmanda şanssız bir sakatlık geçirmişti.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=75801

ulan serefsiz burda yalandan aglıyodun mahcubum diyodun, cok top oynadın da bide şikayet ediyon  >:(  >:(

minci

Vay be yukarıda anlatılanlar gerçekten sahimi. Bir insan bu kadar ******* olabilirmi? Bizimkiler nasıl adam alıyorlar. Hiç araştırmadılarmı kişiliğini? Yuh olsun >:( >:( >:(

55(tuncay)55

böyle adamları getiriyorlar takımın dengesini bozuyorlar böyle ipnelik varmı ya daha 90 dk bile oynamadın 45 dk da sakatlandın bişey demedik bide şikayet mi ediyonlan paramı istiyorum diye şrfsz >:( >:( >:(

SametYılmaz55

ulan nasıl insanları getiriyorlar şu takıma adi herif daha 90 dakika top oynamadın ne parasından bahsediyon karaktersiz >:( >:( >:( >:(

berusa55

28 Nisan 2011, 22:08:09 #95 Son düzenlenme: 28 Nisan 2011, 22:29:49 berusa55
Böyle çocukları da var demek ki!

Musti

İnşallah para filan alamaz kulüpten, alırsa da haram zıkkım olsun inşallah.. >:( >:(

Gökberk55

Gorkem

Samsunspor taraftarının ahını alanların durumunu gördük izzet akgül,Birde bunun gibi topçular hiçbir katkı vermeden paralarını isterler ya deli oluyorum.

Ayberk

Bence asıl kulüp şikayet etmeli federasyona, sözleşmenin feshi için

kuzey55

futbolcu alırken karakter araştırması yapılması zorunluluğunun açık bir göstergesi.

Ollivanders

H.kalpar mucizesi bu olsa gerek.

beşnumara

Kendisi de kendisini getiren de karaktersizin önde gideni.Biliyordu onun samsunspora bir faydası olmayacağını neden getirdi.
Ha bu arada İzzet Kalpar'a karşı nefret içerisindeymiş.Gözünde de bir gram dğeri kalmamış.Gülsem mi sövsem mi anlamadım.Ula bu nasıl iş yaaa >:( >:(

Sioux

Aman bu aralar trafiğe falan çıkmasın!
Terlemesin, üşütmesin  >:( >:(

Stoper

Çok yamuk çıktı . Sakatlıgı bilindigi halde alındı. Sırf transfer yaptık demek için. Taraftarı susturmak için !?