20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: berusa55 - 19 Ocak 2011, 18:37:12
Senin kuracağın cümleye!  >:(

Kulübü bunun için arayan oldumu? ben arayacağım arayan olmadıysa.

(Ben aradım düzeltiyorlar tekrar aranmasına gerek yok. Mazereti; Bize gelen metin o şekilde olduğu için bizde öyle yazdık dediler)

Serkan

öyle gelsede metin insan demezmi bunda bir tuhaflık var teyit ettireyim olmadı, internetten araştırayım.

yapamıyorsanız söyleyin biz yapalım...

millwall

"Onlar; gencecik çocuktular. Samsunspor'a tarihinin en güzel günlerini yaşattılar. Mete'ydiler, Muzaffer'diler, Tomic'diler. Samsunspor için İstanbul'ları terk edip gelen Nuri'ydiler. 85-86 senesini 3. sırada, 86-87 senesini 3. sırada ve 87-88 senesini 4. sırada tamamlayarak belki de yeni bir şampiyon çıkaracak Samsun'un çocuklarıydılar. Yine Samsun halkı için, onları yeni bir galibiyetle sevindirebilmek için soğuk ve sisli bir ocak akşamı Malatya'ya doğru yola çıktılar... Ve onlar; Hep genç kaldılar.
Saygıyla anıyoruz..."

http://www.buyukaltay.org/home.php?page=haberler&haberId=856

Burak

biraz fantastik bir fikir mi blemem ama Hapay'ın vesilesiyle Altaylı kardeşlerimizle beraber maç izlesek güzel olmaz mı ? Türk tribünlerinde ender olacağı kesin ( yeri burası değil sanırım ama idare edin )

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 19 Ocak 2011, 22:54:18
biraz fantastik bir fikir mi blemem ama Hapay'ın vesilesiyle Altaylı kardeşlerimizle beraber maç izlesek güzel olmaz mı ? Türk tribünlerinde ender olacağı kesin ( yeri burası değil sanırım ama idare edin )
bence cok guzel olur cok guzel fıkır kardesım  >l<

TeRMeLee

ahmetsefa55

spooks

mehmet yılmaz

Ben dostluk maçına çok inanmam. Neticede bir rekabet olacaktır! O yüzden Altaylılar gelirse -ki Ahmet gelecek olanlar olduğunu söyledi, onlarla bir maç yaparız elbet ama takımlar karma olur. Onlar Altay, biz de Samsunspor forması giyeriz. Esas böylesi daha iyi olur.

Altay maçında dostluk rüzgarları esecektir; onları iyi ağırlayıp, puansız yollayacağız inşallah. Bu sene bizim ihtiyacımız daha çok ;)

Plaketler, atkılar, formalar, program metni, yemek şirketi... Hepsi hazır. Yarın saat 13'te Asri Mezarlıkta, 14'te Koçyiğit önünde, 17'den itibaren de konferans salonunda görüşmek dileğiyle...

Burak

mehmet yılmaz

http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/canli.aspx?kanal=TV3

program başladı, iyi de gidiyor. eski görüntüler var, tamamen Samsunspor anlatılıyor.

55.hakan

Samsunspor kitabından da alıntılar yaptı bu arada