samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

_SoN_

bir ismimizi yazdık, konu tarih oldu, ne uğurlu gelmişiz :):)

Simsek55

Ben eski üyelerden domin55. Şifreyi hatırlayamadım bu hesabı açtım. Bu başlığı yeniden hareketlendirsek mi? Özledim sizle top oynamayı abiler kardeşler :)

orucreis

_SoN_

Ben varım, Çarşamba'dan geleceğim taaa :)

eprianu

Ben de gelirim İnşallah. Ben de Çarşamba'dayım :)

Simsek55

Yapalım harbi. Samsunspor tesislerinin orda oynuyoduk. 14 kişi çıkar heralde koca siteden :)

_SoN_

1- simsek55
2- orucresi
3- _son_
4- eprianu

şimdiden 4 kişi oldu bile ;)

_SoN_

Alıntı yapılan: Simsek55 - 06 Ocak 2020, 14:58:35Ben eski üyelerden domin55. Şifreyi hatırlayamadım bu hesabı açtım. Bu başlığı yeniden hareketlendirsek mi? Özledim sizle top oynamayı abiler kardeşler :)

Yönetici arkadaşlardan birinden yardım isteyip eski üyeliğinle devam edebilirsin ;) Tarih kokan üyelikleri çok severim :)

Simsek55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 07 Ocak 2020, 12:55:28Yönetici arkadaşlardan birinden yardım isteyip eski üyeliğinle devam edebilirsin ;) Tarih kokan üyelikleri çok severim :)
Sağol kardeş çok da önemli değil ama adminler yardımcı olmak isterse hayır demem :)

cany

Haydaa ben de gelirim olursa 😀👍🏼

1- simsek55
2- orucreis
3- _son_
4- eprianu
5- cany

_Jack Daniels_

mehmet yılmaz

Hey gidi yıllar... 7 sene aralıksız oynamıştık. Son 3 yıldır İstanbul'da yaşıyor olmasam ben de gelirdim :)

Oynarsanız fotoğraf ekleyin buraya

celebi

ali ihsan

ali ihsan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 07 Ocak 2020, 18:25:06Hey gidi yıllar... 7 sene aralıksız oynamıştık. Son 3 yıldır İstanbul'da yaşıyor olmasam ben de gelirdim :)

Oynarsanız fotoğraf ekleyin buraya
Bende aralıklı oynamıştım ;)