samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

_SoN_

maçlar saat kaçta hangi sahada oluyor arkadaşlar,kaleden anlamam ama kadro durumuna göre (eğer eksik varsa ve oyunda oynayacağım kesinse) Çarşambadan zaman zaman bende gelmek isterim.Kadroların durumunu takip ettiğimde bu kilo ve yaşla moruklarda oynayabilirim diye düşünüyorum.

##kdc##

Maclar 11-12 Nuri Asan tesislerinde oynaniyor.
Bu aksam iki takimda dolmus. Onumuzdeki hafta icin liste acildiginda ismini yaz abicim. Moruklar icin aranan kan belki sen olursun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

_SoN_

Kadrolar hemen hemen belli gibi,bizler eksik olursa,mazareti olupta mevcut listeden ismini silen olursa katılabilecek gibiyiz,o yüzden dedim.Sadece bu hafta için değil,Herhangi bir hafta boşluk olursa katılmak isterim.Bu arada maçlardan resimler eklemiyorsunuz,maçlardan resimlerde bekleriz :)

usare

kaptan 55

beyler uzun zaman oldu,yapalım mı bir organizasyon?

1-Kaptan 55

Sercan

Uğur Yıldız

usare

_SoN_

Uzun zamandır futbl oynamıyorum kilo aldı başına gitti,koşacak durumumuz yok,fakat sırf sitede eski ortamın tekrar geri gelmesi için gerekirse bende her hafta çarşambadan çıkar gelirim.

5 _SoN_

Burak

eski maçlarda kadroya girmek için resmen torpil gerekli idi bende iki kere elimi kırdıktan sonra oynamıyorum futbol ancak kaleye geçerim :)

_SoN_

Önce bu konu ile beraber takımların,sonra forumun biran önce kendine gelmesi lazım.Samsunspor ile aynı durumda kümeye doğru gidiyoruz sanki.

maraton

Musti

Halı saha maçlarına başlamasak mı artık?

baha55

Burak

ulan ne güzel maçlardı valla oyuna dahil olmak için torpil gerekli idi :)