Sayfa: 1 ... 6 7 8 [9]
Yazdır
Gönderen Konu: Teoman Taş'ın Hikayesi TRT'de Yayınlandı (Video Sayfa 8'de)...  (Okunma Sayısı 29574 defa)
celebi
Hooligan
Sozluk
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #120 : 08 Eylül 2010, 15:04:50 »

Mekanın cennet olsun Teoman kareşim nur içinde yatasın tekrardan inşallah

ÖNEMLİ OLAN KİM OLDUĞUM DEĞİL 
ÖNEMLİ OLAN YAPTIĞIM ŞEYLERİN BENİ
DİĞERLERİNDEN AYIRMASIDIR

ERKEK ADAMIN TUTTUĞU TAKIM KİMLİĞİNDE YAZAR..........
sadece55
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #121 : 08 Eylül 2010, 15:09:07 »

Bir insan yaşamına bu kadar anlamları sığdırabiliyorsa ne mutlu ona...Nur içinde yatsın yolundayız Teoman abi emanetine gözümüz gibi bakıyoruz...
kaan
Sıkı taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #122 : 08 Eylül 2010, 16:08:09 »

Sadece bir kere aynı tribünde bulunabilmiştim giresun deplasmanı ölümünden bi kaç ay önce  O insanı bu takım ve bu şehir kaybetmemeliydi 90 dakika boyunca gözlerinin önünde giresuna diz çöken samsunsporunu izlerkenki yorumlarını ben hala hatırlıyorum.Mekanın cennet olsun ağabey.

Seni seven böyle sevecek sevmeyen hiç sevmesin.

Kadir ÇELEBİ
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #123 : 08 Eylül 2010, 22:18:27 »

internetimin olmaması ve işlerimden dolayı siteye giremedim bi kaç gün eşimin uyarısıyla programı kaçırmadım izledim nihayetinde gönül işinde profosyönellik aranmaz ama bence Teoman abimizi anlatması gereken ve en doğru şekilde anlatabilecek kişilerdi aramızdan bende bir çok arkadaşımız gibi Büyük üstadı tanıma şansı bulamadım malesef ama bu onu anlamaya engel olmadı hiç bir zaman Allahım tekrar mekanını cennet eylesin..

.
MeLaNqo0LiK__55
Yeni Üye
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #124 : 09 Eylül 2010, 03:43:00 »

SamsunspoRluluĞum  em GüzeL örneklernden biRidiR teoman abii.. mekanı cennet oLsn.. ruhu rahat oLsn dönüoRz.. !!

başKa die soRanlaRa inat gönüL rahatlığınca Sadece samsunspoR diebilmeqdiR SAMSUNSPOR'luluK.. ||55||
mehmet yılmaz
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #125 : 09 Eylül 2010, 23:25:26 »

Programı izlerken çok duygulandım; şahsım adına konuşursam eğer, ne yaparsam yapayım asla onun gibi bir Samsunsporlu olamayacağımı biliyorum...

Seni rahmetle ve hasretle anıyorum Timofte! 

"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."
since1965
Taraftar
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #126 : 11 Eylül 2010, 23:50:33 »

Burada bir özeleştiri yapmak istiyorum.Teoman taş ın yeri çok ayrı ve özeldir.Ama orada bir iki kelimede olsa tribünlerde ölen rahmetli Şirin Ana dan ve Teoman abinin ilk deplasmana gitmesinde katkısı olan Samsunspor tribünlerinde Dayı olarak bilinen Ahmet Togukuş dan da söz edilmesi gerekirdir.Eger tribünlerde bir oranizasyon oluyorsa hiç bir zaman bu isimleri arı olarak düşünülemez.

[size=18]YAŞADIGIN KENTİN TAKIMINA SAHİP ÇIK...[/size]
mehmet yılmaz
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #127 : 12 Eylül 2010, 01:49:11 »

Burada bir özeleştiri yapmak istiyorum.Teoman taş ın yeri çok ayrı ve özeldir.Ama orada bir iki kelimede olsa tribünlerde ölen rahmetli Şirin Ana dan ve Teoman abinin ilk deplasmana gitmesinde katkısı olan Samsunspor tribünlerinde Dayı olarak bilinen Ahmet Togukuş dan da söz edilmesi gerekirdir.Eger tribünlerde bir oranizasyon oluyorsa hiç bir zaman bu isimleri arı olarak düşünülemez.

Sevgili kardeşim, biz nereden baksan yarım saat konuşmuşuzdur; 1973'teki Samsunspor erkek basketbol takımından, Lazigo Yılmaz'a, Şirin Ana'dan Nuri Asan'a kadar pek çok kişiden bahsettik ama toplam montaj sonrası ortaya bu kadar şey çıkmış.

"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."
Sayfa: 1 ... 6 7 8 [9]
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: