55- Cenk İşler (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 18 Ağustos 2010, 23:23:16

« önceki - sonraki »

Kaya

Cenk İŞLER bizi okuyor ya da birilerinden duyuyorsa bilmelidir ki SAMSUNSPOR taraftarı arkasında..Yönetimler gider hüseyin galbarlar gider Cenk İŞLER ismi kalır. Moralinin bozuk olduğu ortada eğer bize biraz sevgin varsa ki eminim bizler için savaşsın..

YaşarDoğu

Yönetimin geçen sene Kalpara verdiği yetki belli , takımda egosu yüzünden kimleri kızağa çektiğini de gördük.

Yalnız kaprisleri ile kızağa çektiği Cenk , şu takımda tek forvet olan adamı kızağa çekmek ayağına kurşun sıkmaktır.Beni korkutan Kalparın yönetim tarafından kollanması.

Hoca gitmeden Cenk gitmez inş.

Sioux

cenk çıksın sırtına kalpar.  >:( >:( >:( >:(

kumköylü ahmet

cenk isler seni oynatmayan adam utansin

babasamsunlu

cenkin ölüsünün iki topu direkten döndü hocaaaaaaaaaaa..

kafana sıçiim hocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Burak

dün ısınmadan döndüğünde forması yokmuş birisi yürütmüş :) sonra malzemeci yenisini getirmiş

ali ihsan

Alıntı yapılan: Burak - 20 Eylül 2010, 08:57:26
dün ısınmadan döndüğünde forması yokmuş birisi yürütmüş :) sonra malzemeci yenisini getirmiş

Bence balon haber.Çünkü Cenk hiç ısınmaya çıkmadı.Devre arası tek başına kulübede oturdu...

celebi

cenk ben senin iyi oldğunu düşünenlerden değilim

lucarelli

Cenk İşler
Duy bu sesi
At Golleri
Uçur Bizi

55.hakan

Kadro dışı yerine para cezası alacak

Samsunsporda Cenk Krizi...
Kırmızı-Beyazlı ekibe katıldığı ilk andan itibaren Teknik Direktör Kalpar ile yıldızı barışmayan Cenk İşler, Dün akşamki yapılan antrenmana da izinsiz olarak katılmayınca teknik ekip tarafından yönetime rapor edildi. Kalpar'ın "kadro dışı kalmalı" raporunu üzerine toplanan yönetim kurulu konuyu değerlendirmeye aldı. Yaklaşık iki saat süren toplantıda yönetim tecrübeli oyuncunun kadro dışı bırakılması yerine para cezası almasına karar verdi. Ancak bu karar bugün yapılacak toplantı sonucunda resmiyete kavuşacak.
kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=46394
bir ayda ne hale getirdiniz adamı helal olsun...

ahmetsefa55

cenk bu siteyi takip ediyomusun yada takip eden yakınların var mı bilmiyorum ama allah aşkına kaptanlıkmış hocaymış paraymış hiçbişeyi sorun etme çık topunu oyna bu takımı süperlige cıkar bırak boş tartışmaları işine bak sen zaten bu taraftarın gönlunde kralsın yıldızsın kaptansın !!!

sadece55

en büyük korkum gerçekleşti yine bu sene yalanız kimse bişey beklemesin

maviay55

AlıntıAsla sorun etmiyorum

[ 21.09.2010 ]

Samsunspor'un tecrübeli futbolcusu Cenk İşler, gündemdeki takım kaptanlığı konusunu asla sorun etmediğini belirterek, "Buna yönetim kurulumuz karar verir. Bize ise alınan karara saygı duymak düşer" dedi.Kırmızı-Beyazlıların yıldız futbolcusu Cenk İşler, dün akşam yapılan çalışmaya katılmadı. Özel işleri nedeniyle İstanbul'da kaldığını ifade eden Cenk, "Kartal maçının ardından İstanbul'da kalacağımı hafta içerisinde yardımcı hocalarımıza söylemiştim. Geldiğim günden buyana takım kaptanlığı konusu gündemde. Bilinmesini istediğim bir şey var. Ben bu konu hakkında bu zamana kadar yorum yapmadım. Samsunspor'un takım kaptanının kim olacağına yöneticilerimiz karar verir. Futbolcu olarak ta bize buna saygı duymak düşer. Taraftarlarımız ve Samsun spor kamuoyu beni takım kaptanı olarak görmek isteyebilir. Ancak son karar yöneticilerimizindir. Bu konu nedeniyle asla sorun ve tatsızlık çıkarmam" dedi. Kupa maçı için Trabzon'a gitmeyecek olan Cenk, bugün Samsun'a gelecek.

Nuri Asan

aq antalyayı tek başına çıkartan cenk,kasımpaşayı tek başına ayakta tutan cenk bi ibnenin kaprisleri yüzünden neredeyse kadro dışı kalacak

beşnumara

Bu kalpar yılmaz vuraldan daha mı otoriter acaba? Cenk geçen sene kasımpaşada nasıl oynuyodu kondisyonu nasıldı? Orda her idmana çıkıyomuydu da her hafta maçta oynuyodu gol atıyodu attırıyodu?