Emrullah Şalk (Eyüpspor'a Kiralandı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:13:18

« önceki - sonraki »

AntZ

26 Temmuz 2010, 20:13:18 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2010, 20:41:49 Ant55

Doğum Yeri     : FATİH-İSTANBUL
Doğum Tarihi   : 28 Temmuz 1987
Pozisyon          : Kaleci
Geldiği Kulüp    : ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş

Burak

kapalı kutu ya serkan ya emrullah a2 ile maçlara çıkar gibime geliyor

celebi

ben ce de a2 de oynamaz a takımda kalır

Mustee13

A2 de sadece 19 yaş ve altı oynayabiliyor... 23 kişilik kadroya giremezse pilotlara kiralanır...

KareAs55

Alıntı yapılan: Mustee13 - 06 Ağustos 2010, 21:17:55
A2 de sadece 19 yaş ve altı oynayabiliyor... 23 kişilik kadroya giremezse pilotlara kiralanır...

Benim bildiğim A2 kalkdı reserve lige döndü her yaşta futbolcu oynayabiliyor diye biliyorum

Mustee13

AlıntıTürk Futboluna farklı bir açılım sunma hedefiyle geçen sezon başlatılan A2 Ligi'ne yeni sezonda Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'de bulunan kulüpler ile başvurusu kabul edilen Dardanelspor ve Turgutluspor 01.01.1992 ve daha önceki tarihlerde doğmuş oyuncularıyla katılabilecek.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=340&ftxtID=10467

sadece55

Reserv Lig sadece Süper Ligteki takımlara mahsus bir uygulama...Emrullah konusuna gelince Rizeliler çok şey bekliyorlardı Emrullahtan sanırım gereken atılımı yapamadı..İnşallah bizde kendini geliştirir ve ilerleyen yıllarda kalemizi başarıyla korur

germencisse

En azından 2 kalecide allah korusun bi sakatlık olduğunda serkan boydak geçmice..yinede kale açısında bank asyanın en iyi kalecileri bizde..

SerhaT55

adamın tipi aynı maraz ali  :D :D :D

_Jack Daniels_

Yedeğin yedeği kalecilere nazaran oldukça iyi. Kalede no problem bu sene.

kabacevizli55

Eyüpspora kiralamışlar

55(tuncay)55

edmontdante

Yaklaşık 1 dakika izledim.O kaleciyse adımı değiştiririm.

GençKozluklu

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 16 Ağustos 2010, 14:28:04
kiralamak en mantıklısıydı

Doğru karar.  Daha çok pişmesi gerekirdi. HEnüz çok toy bir kaleci. Fizik iyi ancak topa hiç hakim değil. Eyüpspor'da kalecilik öğrenip geri döndüğünde uzun yıllar kalecilik yapabilir. Umarım.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Ağustos 2010, 18:05:44
Madem Eyüpspor'a kiralık verilecekti, Çorum ve Ünye'yi boşuna mı pilot takım yaptık.

demek o kadar kötü kaleci ki, çorum ve ünye'ye zarar vermemek adına eyüp'e verdik  :P :P