13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

YaSeF55

hayırdır inşallah :)

ugurozkan

adam yazdan beri Samsunspor ile ilgili fotoğraflar paylaşıyormuş. 119 takipçim var, trt yayın akışına maç sokuyorsunuz; bi el atın da binleri bulalım mı demek istiyor acaba  ::)

ondestan_11

keşke geri gelse samsuna

Sadece Samsunspor

Levent ÖCAL

Gaziantepspor ila sözleşmesini tek taraflı fesh ettiği haberi dolanıyor facebook ta.

Uğur Yıldız

Almıyoz mu geri ya alsak ne güzel olur :P :P beşnumara'ya saygılarımla  :D

beşnumara

Güven verecek bir yönetim olursa olur yoksa mutsuz olacağını bile bile süper ligde kalır ;)
Mesela kazim yilmaz gelirse kalede ahmet sahin veya fenerden Ertuğrul defansta kemal forvette Abdulkadir olur diye düşünüyorum :)

5trawberry

Twitter'da adına bir hesap var. Kendisinin mi bilmiyorum ama hep Samsunspor'dan bahsediyordu.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 26 Mayıs 2014, 19:04:45
Twitter'da adına bir hesap var. Kendisinin mi bilmiyorum ama hep Samsunspor'dan bahsediyordu.

Hesap Kendisinin  Bakalım Şimdi Nereye Gidecek ama 2-3 Seneye Ptt 1. Ligine Düşer Tekrar Bu Kafayla  zzzzz zzzzz

seyf55

5trawberry

Mevcut kadro korunursa 4 transferle şampiyonluğa oynarız. O dört isimden birisi Kemal olabilir. Bonservisi elinde, teklif yapılsa gelir diye düşünüyorum.

ngonge

Alıntı yapılan: 5trawberry - 06 Haziran 2014, 23:26:00
Mevcut kadro korunursa 4 transferle şampiyonluğa oynarız. O dört isimden birisi Kemal olabilir. Bonservisi elinde, teklif yapılsa gelir diye düşünüyorum.

Hiç geleceğini sanmam, gerek de yok. Ercan-Fatih ve yedek olarak da Tuna bizim için yeterli. Kemal'in bir artısı olmaz, çok masraflı  olur. Süper ligde bizim verebileceğimiz rakamın 2-3 katına oynar.

Theofanis Gekas

urfaya gitmiş bugün öğrendim

yakışır kendisine beddualarımız tutmuş görünüyor,bizden sonra dikiş tutturamadı.süper lige çıktığımızda babasıyla yaptıkları ali cengiz oyunlarını unutmadık

deado

kendi kendini bitiren futbolcular kervanına eklenecek bir isim

sadece55

Geri döndü Çıkış yapmak için son şansı