Tebrikler Samsunspor'lu Esnaflar!

Başlatan berusa55, 30 Mayıs 2010, 22:07:01

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 31 Mayıs 2010, 20:34:01
Geçen akşam omüden gelirken halk otoüsünde aynı bunun gibi mini simli samsunspor atkısı gördük..'helal olsun vallahi' dedim sesli bi şekilde  >l<  >l<

Bu ve benzeri sahneleri yakalayan arkadaşlarımız cep telefonuyla da olsa fotoğrafını çekip burda paylaşırsa seviniriz... ;)

Burak

bunu daha önce paylaşmıştım ama burada bir daha paylasayım bu başlığa daha uygun

merkez

Yeşilyurt AVM ilk kat sol içteki optikçi...Geçen sezon başı çekmiştim.

**KaR6**

ben de sene basında o optikten alışveriş yapmış, tercih sebebimin de vitrindeki forma oldugunu belirtmiştim..

mimar55

Alıntı yapılan: hakan55 - 30 Mayıs 2010, 22:54:20
Cezaevi dolmuşları olduğu gibi ts flamaları ve bayraklaıyla dolu 90 tane araba var en az 85 tanesinde var beni düşünün npim ben şimdi.?

******* onlar..... >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Gorkem

resimdekinin aynısını arka cama koydum atkıyı öne serdim,evet bu aralar o küçük atkılardan çoğu arabada görmeye başladım buda çok güzel bir şey

Ertuğrul Sağlam

Salı günü Devlet hastanesine gittim.

Polikliniklerin önünde simit satan adamın üzerinde Ts forması.
Ordan çıktım Dışarda büfeden Sigara aldım adamın tezgahında Ts bayrağı.
Lokantaya gittim buzdolabı üzerinde Genç Çotanaklar yazıyor ve Giresun Flaması.
2'nci hata bindim Mağzaya gitmek için Dolmuş değil Avni Aker stadı.

2 Saat içinde bunlarla karşılaşıp yaşadığım ruh halini, hemde kırık kolun acısı ile girdiğim günahı siz hesap edin, o gün Şeytana çalıştım.
İstanbul takımlarını okadar değilde bu Ts'lileri hazmedemiyorum....

Gorkem

evet katılıyorum samsunda her dolmuş hattında travzanlılar var çoğu arabasında travzanla ilgili bayrak flama takıyor o dolmuşlara binmiyorum

Gorkem

03 Haziran 2010, 15:28:12 #23 Son düzenlenme: 03 Haziran 2010, 15:30:11 SS-Gorkem55

benim araba arkacamdada mini atkı var ilk sayfadaki dolmuşta olandan

King Of The North

Ben de İlkadım Belediyesinde nikah memuru ve diğerlerinin odalarına ts flaması görmüştüm, kan beynime sıçramıştı, ama şunu iddaa ediyorum; Samsunsporumuzun sportif başarısı arttıkça, Süper Lige de uzanırsak takımımızın atkı, bayrak, formasını görmekte zorlanmayacağız. Çünkü herkes başarıya sahip çıkıp nemalanma peşindedir, kötü gününde kimseyi bulamazsın yanında...

Gorkem

evet çok doğru söylemişsiniz SAMSUNSPOR umuz 5 te 5 yapınca samsunsporu konuşmayan arkadaşlarım birden samsunspor taraftarı kesildilerdi başıma :)

özkan

En yakın konu başlığı bunu bulabildim,atakumda medikalparkın yukarısında migrosun karşı arasında denk gelen yerde türkiş market var.kendisi fanatik itoşludur.bugün övüne övüne kombinesinden bahsederken Samsunspor kombinesidir almışsındır herhalde dediğimizde işimiz olmaz cevabını vermiştir.Alışveriş yapanlar varsa bilgilerinize.