Tebrikler Samsunspor'lu Esnaflar!

Başlatan berusa55, 30 Mayıs 2010, 22:07:01

« önceki - sonraki »

berusa55

30 Mayıs 2010, 22:07:01 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2010, 18:20:27 berusa55
Bu başlığı açmamdaki esas gaye bir yerlerin mesaj ve ders alması babındadır.

Geçen gün Liman kavşağından bindiğim 1. Hat Dolmuş hattı esnafından bir abimizin aracındaki mini Samsunspor'umuz atkısını görünce içim bir hoş oldu. Gurur duydum. Ne söför esnafı görüyoruz Samsun halkının parasını cebine indirirken aracında sempati duyduğu takımların flamalarını gözümüze sokarcasına taşıyorlar. Buna hepiniz şahit olmuşsunuzdur. O araçları eğer araca binmeden önce farkediyorsam pas geçiyorum çünkü illet oluyorum. Bu şehrin ekmeğini yiyiyorsan Samsunspor'u da sahipleneceksin kardeşim... İşte size o araçtan çektiğim birkaç fotoğraf. Aracın sahibi abimizi bu büyük ve gururumuzu okşayan manevi desteğinden dolayı tebrik ediyorum. Allah bol kazançlar nasip etsin.

Başka diye soranlara inat Sadece Samsunspor...

Sercan

Aslında Samsun'da bu tarz şeyleri,bu sayfa altında toplasak gayet güzel olur.Bende arabalara çok dikkat ederim atkı,flama ya da benzeri birşey var mı diye.Tebrikler abimize...

Tufan

hergün en az 2 kez dolmuşa binen biri olarak Atakum ve Fakülte hatlarında oldukça fazla sayıda var atkılı flamalı araç hatta bi tanesinde Ladik Grubu atkısı bile görmüştüm tabi malesef başta Trabzon olmak üzere başka takım ürünlü dolmuşlarda oldukça fazla.

mesela Fakülte hattında metalik gri Transit var derse geç kalacağımı binsem bile binmiyorum çünkü önce siz süperlige çıkın diyecek kadar yüzsüz Trabzonlu bir şöförü var  >:(

mehmet yılmaz

Bende de takıntı oldu neredeyse, mutlaka bakıyorum. Fener, Gs, Bjk ile ilgili çok fazla birşey olmuyor. Malum takımın sinir bozucu taraftarlarının bayrak ve atkıları oluyor. İnkara lüzum yok, fena halde uyuz oluyorum. Ama en az onlar kadar hatta daha da fazla Samsunspor ürünleri görüyorum ben. Öelikle Kerimey-Kirazlık hattında çok fazla Samsunspor sevgisi. Bu arada site ahalisinden olup da halen arabasında ( ya da babasının arabasında ) atkı, barak olmayanlar varsa hemen davransınlar...

berusa55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 30 Mayıs 2010, 22:15:36mesela Fakülte hattında metalik gri Transit var derse geç kalacağımı binsem bile binmiyorum çünkü önce siz süperlige çıkın diyecek kadar yüzsüz Trabzonlu bir şöförü var  >:(

Sen de o  yüzsüze "git aç karnını o zaman orda doyur burda ne işin var" dicen. Utanmazlar ya!

KocumVolkan

Orman İşl.-Hasköy dolmuşçularının arasın da koyu  Samsunspor'lu olan abilerimiz var. İnsana moral veriyor bu tür güzellikler. Allah hepsine bol kazanç nasip etsin.

hakan55

Cezaevi dolmuşları olduğu gibi ts flamaları ve bayraklaıyla dolu 90 tane araba var en az 85 tanesinde var beni düşünün npim ben şimdi.?

#BAFRALI#

kerem55

helal olsun abimiza... >l< >l<

FaTiH_HaN

babasamsunlu

Sevinsem mi üzülsem mi karar veremedim ben bu işe...Ben bir arabaya bindiğimde arabasında Samsunspor ile alakalı herhangi bir ürünü asan bir abimizi gördüğümde sevinebilmem için başka bir şehirde olmam lazım..Yani Samsunda bir esnaf kardeşimin Samsunsporu tutması kadar normal bir şey yoktur..Ama ne yazık ki bizi buna bile sevinecek hale getirmişler...

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

doðan

bu konuda bende biraz dan öte takıntılıyım ; şirket aracı kullanmama rağmen bende arabama mini atkımı astım ( hatta engin severden çarptım ) özellikle herkesin salata saray forması sandığı SAMSUNSPOR formalı cello canımla gurur duyorum ;
soru : aaa ne güzel cincon bebeği...
cevap : sinirli bir ses tonuyla doğr bak SAMSUN SPOR lu o... :D :D

gurbetçi55

Alıntı yapılan: doğan - 31 Mayıs 2010, 19:43:14
bu konuda bende biraz dan öte takıntılıyım ; şirket aracı kullanmama rağmen bende arabama mini atkımı astım ( hatta engin severden çarptım ) özellikle herkesin salata saray forması sandığı SAMSUNSPOR formalı cello canımla gurur duyorum ;
soru : aaa ne güzel cincon bebeği...
cevap : sinirli bir ses tonuyla doğr bak SAMSUN SPOR lu o... :D :D
>l< >l< >l< >l<

gurbetçi55

benimde okuduğum okulda samsunsprolu bi kardeşim vardı tanışmak nasip olmadı ama okulun beden eğitimi öğrenci başkanıydı çocuk bden eğitimi panosunu samsunspor amblemiyle süslemişti sasmunspor hakkında bilgiler içeren yazılar asıyodu kimsede gık diyemiyodu niye bunları asıyon diyen olursda atatürkü görmüyonmu armada  bunu asmıcazda neyi ascaz derdi.

YaSeF55

Geçen akşam omüden gelirken halk otoüsünde aynı bunun gibi mini simli samsunspor atkısı gördük..'helal olsun vallahi' dedim sesli bi şekilde  >l<  >l<