Gökhan Özkan (Adıyamanspor'a Kiralandı)

Başlatan Mustee13, 23 Nisan 2010, 00:26:45

« önceki - sonraki »

Mustee13

23 Nisan 2010, 00:26:45 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2010, 21:09:10 Ant55

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri    : SAMSUN
Doğum Tarihi  : 8 Mayıs 1990
Uyruk            : TC

Lisans Bilgileri
Lisans No    : 1011761
Kulüp    : SAMSUNSPOR

Sözleşme Başlangıç T.    : 1 Şubat 2010
Sözleşme Bitiş T.           : 31 Mayıs 2013

Oynadığı Takım           Başlangıc Tarihi     Bitiş Tarihi           Lisans Türü                Lisans Veriliş T.
SAMSUNSPOR             01.02.2010           31.05.2013         Profesyonelliğe Geçiş    01.02.2010
SAMSUNSPOR                                                               Amatör Transfer         20.08.2009
CANİK BELEDİYESPOR                                                     Amatör Transfer         10.10.2008
YENİ DOĞANSPOR                                                          Amatör Vize               15.10.2007
YENİ DOĞANSPOR                                                          Amatör Vize               14.08.2006
YENİ DOĞANSPOR                                                          Amatör Vize               11.08.2005
YENİ DOĞANSPOR                                                          Amatör Vize               10.08.2004
YENİ DOĞANSPOR                                                          Amatör Vize               21.08.2003
YENİ DOĞANSPOR                                                          Filiz Lisans                 10.05.2002

2009-2010 sezonu - A2 Ligi - 27 maç - 18 gol - gol ortalaması 0,67

2009-2010 A2 Ligi Kuzey Grubu Gol Kralı - 18 gol

*19/05/2010 tarihinde düzeltme yapılmıştır.

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Nisan 2010, 06:59:43
Caner Çolak kadar oynardı kanımca.

daha fazla bile oynayabilirdi hatta ;)

Jnr.Serkan

Bir kere a2 maçı izlemiştim.Trabzona 1-0 yenilmiştik galiba.Takımda savaşan tek futbolcu buydu.Tarzı umut bulutu çok andırıyor.Hırslı sürekli pres yapıyor defansı yıpratıyor.Bu kadar gol sıkıntısı çektiğimiz haftalarda Gökhan özkan Denenebilir.nelere katlandık lig maçlarında ne yeteneksiz futbolcular gördük.Altyapımızdan çıkan bir genc isimede sabredebiliriz kötü oynarsa.

Akyol

Alt yapıdan gelecek vaat eden bir futbolcu. Bence ciddi ciddi üstüne düşülmeli ve önümüzde ki yıl A takıma çıkarılmalı...

**KaR6**

çıkarırlar, 2 maç kotu oynar, hepiniz lisansı yırtılsın diye bagırırsınız :)

erkutdem55

Bence bu dönemler alttan oyuncu çıkarıp, tecrübe kazandırabileceğimiz dönemler değil.Sabırsı,sinirli ve tahammülsüz olduğumuz için genç isimlerin futbol kariyeri daha başlamadan bitebilir.Tecrübeli futbolcu almamız lazım özellikle forvete.Önümüzdeki sezon da A2de oynamalı bence.

Akyol

Kendini kötü oynamaya şartlarsa bağırırız ama mücadelesini görür ilerde iyi olacağını düşünürsekte alkışlarız ;)

**KaR6**

sen hiç 19 mayısa çıktın mı tribunler doluyken akyol :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Nisan 2010, 11:02:25
çıkarırlar, 2 maç kotu oynar, hepiniz lisansı yırtılsın diye bagırırsınız :)

Caner çolak gibi çıkacaksa çıkmasın sahaya.Antremanda ne oldugunu belli etmişti zaten 19 Mayısa çıkması ona bi lütuftur.

**KaR6**

makina üretimi çünkü bunlar, alttan geliyorlar, hop, messi hepsi :)

YaşarDoğu

Kimse Messi olsun istemiyor ki Mustafa, hem ayrıca bu takımda bi tane Messi var o da müzmin sakat. ;)

**KaR6**

daha takımda değil abi, müsterih ol :)

ayrıca su genc oyuncularla ilgili görüşlerimi uzun uzun anlatmak isterim sana, olur da bir gun Samsun'a gelirsem hatırlat bana :)

gökhan özkan'a gelecek olursak; inşallah ilk çıktıgı maçtan itibaren gol atmaya başlar, iyi de oynar, kalıcı olur.. artık bir tane gencimize de, tamamdır diyebilelim..

YaşarDoğu

Özkan için  A2 takımının bir iki maçını izlemek gerek.Yazın Samsuna geldiğinde konuşuruz kardeşim.Ayrıca Messi içinde üzüldüm doğrusu yok onun gibi yetenek :D

beşnumara

altyapıda en çok beklentim olan oyuncu.fizik olarak kendini geliştirirse ki geliştireceğini düşünüyorum müthiş bir golcü olur.son  vuruşlarını da düzeltir.rakip defansı yıpratan bir oyun stili var bana göre.her zaman söylemişimdir canere verilen şansı biraz da gökhana versen ya hoca.belki konya maçından sonra şans verebilir gökhana.