Grup İstanbul 55 / Çanakkale Organizasyonu

Başlatan celebi, 12 Nisan 2010, 08:56:37

« önceki - sonraki »

celebi

EVET ARKADAŞLAR YİNE Bİ DEPLASMAN ÇANAKKALE DEPLASMANI. LİSTEYE BAŞLAYALIM ARABA MESELESİ FİYAT MESELESİ İLERLEYEN GÜNLERDE SANIRIM BELLİ OLUR. ARABA MESELESİNDE CEM KARDEŞİMİZ BİZE YARDIMCI OLACAKTIR SAYIYA GÖRE AYARLAMA YAPILIR. AMAÇ BU SEFER HEM MADDİ HEM MANEVİ MAÇTAN ÖNCE ŞEHİTLİKLER GEZİLECEK VE ARDINDAN MAÇA GEÇİLECEK.DÜŞÜNCEMİZ BU YÖNDE LİSTEYİ BAŞLATALIM.

1)celebi
2)veis
3)recep55
4)emre55
5)samsuni
6)sejoe
7)yaşardoğu
8)maraton

Kodalak

1)celebi
2)veis
3)recep55
4)emre55
5)samsuni
6)sejoe
7)yaşardoğu
8)maraton
9)kodalak
10)kodalak 2
11)kodalak 3

berkay55

pazar günü sınav koyan okulun sayesine bu deplasmanda aranızda bulunamayacağım çok üzgünüm

mehmet yılmaz

1) celebi
2) veis
3) recep55
4) emre55
5) samsuni
6) sejoe
7) yaşardoğu
8) maraton
9) kodalak
10) kodalak 2
11) kodalak 3
12) salihçakır
13) samsuni ağabeyi

samsun'dan birkaç kişi daha dahil olabilir bu ekibe...

FK_SAMSUN

mehmet yılmaz

Güzel bir soru...

gece 03.00'da Anadolu Yakasından çıkış yapmayı planlıyoruz... sabah şehitlikte ollmak için.

celebi

biraz daha erken başlayabilir yolculuk  acizane kanaatimce

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 12 Nisan 2010, 15:00:52
biraz daha erken başlayabilir yolculuk  acizane kanaatimce

olur, 02.59 nasıl? :)

2-3 arası işte, cem ayarlar o zaman dilimini...

celebi

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Nisan 2010, 14:56:31
Güzel bir soru...

gece 03.00'da Anadolu Yakasından çıkış yapmayı planlıyoruz... sabah şehitlikte ollmak için.
bak kardeş çelebinin oyununa gelmeyin gecenin karanlığında sizi yola çıkarı edirnekapı şehitliğine sizi getirir burası çanakkale şehitliği der kandırır aman deyim bu çelebi çok tekin birisi değil Allah muhafaza sizi yoldan çıkarır benden hatırlatması sen daha yenisin buralarda bu adamı tanımazsın istanbul dışından gelenleri ağına düşüyor  yok rezidans diyor yok beş yıldız diyor benden söylemesi

mehmet yılmaz

Recep abi, bizi koru, kolla, muhafaza et...
Laf aramızda, kimse duymasın, zaten hiç güvenmiyorum ben bu "celebi" denen sanal kişiliğe!  :P

celebi

recep abi kurbanlarımı uyandırma yaw. daha ben onların gözünü boyamak için bir yere daha sokmayı planlıyorum  ;)

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Nisan 2010, 16:46:17
Recep abi, bizi koru, kolla, muhafaza et...
Laf aramızda, kimse duymasın, zaten hiç güvenmiyorum ben bu "celebi" denen sanal kişiliğe!  :P
ey ahali bundan böyle  ;D
Samsuni Maraton Yaşar Doğu ve sejoe bundan sonra benim kanatlarım altındadır bu böyle biline ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: recep55 - 12 Nisan 2010, 16:49:58
ey ahali bundan böyle  ;D
Samsuni Maraton Yaşar Doğu ve sejoe bundan sonra benim kanatlarım altındadır bu böyle biline ;D

Zaten çelebi alt tarafı bir öğretmen parçası abi, bizim makyaj paramızı aman sabah kahvaltımızı bile karşılayamaz o... Bize senin gibi kerli ferli bir iş adamı sponsor olmalıydı zaten... Uçakta yemeye başlıyoruz biz ;) Bilgin olsun yüce insan, büyük sponsor!

Alıntı yapılan: 55erhan55 - 12 Nisan 2010, 16:55:34
program nasıl olacak arkadaşlar hareket ne zaman ve nerden olacak

cumartesiyi pazara bağlayan gece 2-3 gibi çıkacağız otobüsle, sabah şehitlik ziyareti, öğleden sonra maç ve akşam da dçnüş, Allah nasip ederse...

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Nisan 2010, 16:58:32
Zaten çelebi alt tarafı bir öğretmen parçası abi, bizim makyaj paramızı aman sabah kahvaltımızı bile karşılayamaz o... Bize senin gibi kerli ferli bir iş adamı sponsor olmalıydı zaten... Uçakta yemeye başlıyoruz biz ;) Bilgin olsun yüce insan, büyük sponsor!

...
gelin gelin size ellerimle keşkek yapık kelem dolması saracam su böreği açacam gelirken pıtıl getirmeyi unutmayın ben sizi evden dışarı çıkarırmıyım dışarda gezmeleri sakıncalı raporunuz varmış :P ;D