Samet Kılıç (Sözleşmesi Feshedildi)

Başlatan Kaptan, 02 Şubat 2010, 01:40:34

« önceki - sonraki »

celebi

samet bu sefer iyi şeyler sameeeeeeeeeeeettttttt >:( >:(

kerem55

Samsunspor'umuz kimlere kaldı.Amatör kümede senin gibi, senden çok daha iyi sayısız futbolcu var.Senin hiç suçun yok! seni alanların,araya girenlerin hepside kesin Samsunspor düşmanlarıdır,takımımızın iyi duruma gelmesini,ilerlemesini istemeyenlerdir.Yazıklar olsun sana ve senin bu takıma getirenlere.

gozgoz yýlmaz

04 Şubat 2010, 20:35:20 #17 Son düzenlenme: 04 Şubat 2010, 20:38:01 gozgoz yýlmaz
Samsunspor'un altyapısından yetişen bir oyuncu Samsunspor yönetimine, başında kim olursa olsun "menajerimle görüşün" diyemez. Temel, Gozgoz, Emin Kar, Ercan, Vural, İmdat, Serkan... Hiç biri dememiştir! Samet hayatının yanlışını yaptı ve bitti zaten.

Diyelim ki öyle birşey demedi -ki Ercüment Coşkundere dediğini söylüyor- öyle olsa bile Samet, Samsunspor'a ne vermiş ki hemen karşılık bekliyordu? Top mu oynadı bizde?

Ona tavsiyem, Vural Korkmaz röportajını okumasıdır; ya da sen oku özet geçersin... Epey bir yakınısın anlaşılan.  

Ben Ofosu

Sen buradakileri salak mı zannediyorsun yakını değilmiş. Samet Samsunspor'a transfer olduktan sonra siteye üye olmuş attığı ilk mesaj Samet'i korumakla alakalı. Yok Samet'i çağırmamışlar da bilmem neymiş. Adam gibi ortaya çıkıp ben Samsunspor'un topçusuyum diyemiyor, milletin torpili aracılığıyla Samsun'a geliyor. Keşke daha da sürünseydi Mardinde.

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: smsnspOr - 04 Şubat 2010, 21:33:23
siz nasıl düşünürseniz düşünün bu benim görüşüm zamanla her şey ortaya çıkar zaten inşş ben haksızımdır

akşam 7:30'da birilerinin uyarısı ile siteye üye olan birisin işte. Ya Samet'sin ya da Samet'in yakını.

yemezler be bilader, biz Samsunsporluyuz ..

smsnspOr

sen yeme birader o zaman herkezin görüşü farklıdır inan yada inanma keyfin bilir

celebi

Alıntı yapılan: smsnspOr - 04 Şubat 2010, 21:42:53
sen yeme birader o zaman herkezin görüşü farklıdır inan yada inanma keyfin bilir

hoşgeldin birader ama dikkat et sana yedirmesinler...................................