9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

şu savaşın ciğerini cenke taksak fena olmazdı...

atakumlu83

arkadaslar savas buyuk ıhtımalle bank asyadan bır takıma gıdecekmıs bugun cıftlıkte bır abımızden duydum

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 12 Aralık 2010, 00:21:22
arkadaslar savas buyuk ıhtımalle bank asyadan bır takıma gıdecekmıs bugun cıftlıkte bır abımızden duydum

seninde abilerin amcaların bitmedi be kardeşim

davidsavage

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 12 Aralık 2010, 00:51:12
seninde abilerin amcaların bitmedi be kardeşim

süper yorum  :)

Kaya

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 03 Aralık 2010, 00:05:47
şu savaşın ciğerini cenke taksak fena olmazdı...

Repo Men 2010 güzel film  :D

GökhanÇağlar

güle güle savaş,futbol hayatında başarılar..

Burak

gidecekler arasında görünmüyor af mı edecekler acaba  :-\

55.hakan

Alıntı yapılan: Burak - 22 Aralık 2010, 19:27:11
gidecekler arasında görünmüyor af mı edecekler acaba  :-\
Nerde gözükmüyor listede var adı  :-\

Burak

Beklenen açıklama yapıldı.

Samsunspor yönetimi tarafından alınan kararlar basın toplantısı ile kamuoyuna açıklandı.

Bugün saat 16:00'da kulüpte yapılan basın toplantısında  pazartesi günü yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararlar açıklandı.

Basın mensuplarının karşısına çıkan basın sözcüsü Haluk Tan'ın yaptığı açıklamada daha önce kadro dışı bırakılan Sercan Temizyürek ve  Savaş Esen ile ikinci yarı kadroda düşünülmeyen Cenk İşler,Anıl Taşdemir,Sezer Sezgin,Can Özgür Aslantaş ve Jonathan Quartey ile teknik heyetin raporu doğrultusunda yolların ayrıldığı belirtildi.

Basın toplantısında ayrıca Sportif direktör İsa Turan'ın çalışmalarından memnun olduklarını ve kulüp olarak kendisinin arkasında oldukları belirtildi.

Basın sözcüsü Haluk Tan,transfer çalışmalarının sürdüğünü bazı isimlerde son aşamaya geldiklerini isimlerin daha sonra kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

bu haberde seçkin55 paylaşmış

Ollivanders

Sercan Temizyürek ve  Savaş Esen ile ikinci yarı kadroda düşünülmeyen Cenk İşler,Anıl Taşdemir,Sezer Sezgin,Can Özgür Aslantaş ve Jonathan Quartey ile teknik heyetin raporu doğrultusunda yolların ayrıldığı belirtildi. :D

KotuCocuk55

Hiç sevmedim,hiç üzülmedim..Küme düşşek aramam..O derece yani  ;)

celebi

Dartagnan

oyun stılı acısından hosuma gıden bır oyuncuydu.Tabı kı giresun macındakı o golune kadar.Olan ondan sonra oldu zaten.Bencıllıkte tavan yaptı.Hele kayserı ercıyes macında kırmızı kart gormek ıcın elınden gelen her seyı yaptı.Samsunspor a kendı keyfıne zarar vereceksen burda durmana gerek yok .

gozgoz yýlmaz

Giresun'a attığın gol ve getirdiğin üç puan için sağol...  >l< >l<
Ama bencilliklerini de unutmayacağım.

Atakumlu