Sayfa: 1 2 3 [4]
Yazdır
Gönderen Konu: Timofte'siz İkinci Yıl...  (Okunma Sayısı 15128 defa)
kalptenşimşek
Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 24 Ocak 2010, 18:36:40 »

Samsunsporumuzun tarihinde izbırakan büyük futbolcular ve efsane başkanlarımızla anılacak ve Samsunspor yeryüzünde daim olduğu sürece unutulmayacak mertebede bir taraftar.. Mekanı Cennet Olsun..
bengülü
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #46 : 25 Ocak 2010, 03:21:02 »

Anma törenine katılan herkesin ayaklarına sağlık. Yine bir avuç kişiyiz ama olsun ..
samsunsporun baba yiğidi teoman kardeşim dualarımız senin için seni unutmadık unutmayacağız  Terk etmedi sevdan bizi

Ertuğrul Sağlam
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #47 : 25 Ocak 2010, 09:14:19 »

iki hafta önce ayarladığımız bir program dolayısıyla çok istememe rağmen katılamadım bu programa. Bunun için hepinizden özür diliyorum......

Allah Mekanını Cennet etsin Teoman Taş.....

kaan
Sıkı taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #48 : 25 Ocak 2010, 12:14:52 »

Keşke aranızda olabilseydim.

Bizlerin önünde bir sembol bir abi herşeyden önemlisi iyi bir insan duruyor.Ben hala öldüğünü kabullenmiyorum ölen insan herşeyiyle çekip gider bu dünyadan ama bazıları onlarca kişi tarafından hatırlanır.Samsunda timofte ekolünü yavaş yavaş oturtuyoruz.

Terketmedi terketmeyecek sevdan bizi!

Seni seven böyle sevecek sevmeyen hiç sevmesin.

sBc-1984
Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 26 Ocak 2010, 20:44:55 »

kaptan 55
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

DÖNEMESEKTE O GÜNLERE BU SEVDA ÖLÜMÜNE

« Yanıtla #50 : 26 Ocak 2010, 21:27:23 »

maça dakikalar kala başka bir tribünde izleyeceğim maça arkadaşların isteğiyle maçı kale arkasında izledim devre arasında pankart bir yerde dururken pankartı tutup açtım bir çocuk gelip abi dur sana yardım edim açalım pankartı dedi pankartı açtık ve koltukların üzerine doğru yatırdık çocuğa sordum bu pankartın ne için açıldığını biliyormusun diye bilmezmiyim abi bu timofte abinin pankartı dedi....

yıllardır tribünlerdeyiz ne galibiyetler,ne mağlubiyetler gördük
ilk ışıklandırma maçımız kayseri maçımızda o muhabbetleri nasıl unutamazsam bu maçda benim bu anı açısından unutulmazlar arasına girdi evet mağlup olduk ama bazı değerlerimizi unutmayan nice gençlerimiz olduğunu bir kez daha anladım.bu SAMSUNSPOR taraftarı çoooook büyük.

SAMSUNSPOR Aşkı maya gibidir sütü bozuk olanda tutmaz.
mehmet yılmaz
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #51 : 26 Ocak 2010, 21:30:37 »

Helal olsun o kardeşime, gözlerinden öpüyorum her kimse...

Maç içinde sadece bizden değil hem SBÇ'de hem de Şirinler'de Timofte pankartı açılması aslında onun Samsunspor felsefesini göstermesi açısından çok manidardı. Onun tribündeki hayali de tek ve büyük Samsunspor'du.

"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."
CeLL-O
Sıkı taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Armanın Peşinde..

Site
« Yanıtla #52 : 27 Ocak 2010, 13:09:36 »

Samsunspor - Karşıyaka Maçı Şirinler Tribünü ;

Samsunspor - Karşıyaka Maçı ' Teoman Taş Kalbimizd...Try our new player

Kampüslerden, Tribünlere..
denizlisporluyuz
Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : 29 Ocak 2010, 11:36:23 »

timofte abiyle bir taraftar sitesinde çok sık görüşmemekle beraber nicini ara ara görüyordum
2 yıl önceki acı haberi duyunca  ve 1 gün öncede nicini online   görünce ölümün insana ne kadar yakın oldugunu anladım
geride kalanlarına allah sabır versın
mekanı cennet olsun
Unutmadık  Timofte abi  Unutmadık.
Sayfa: 1 2 3 [4]
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: