Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

burakbas

vay be kfc, arbys , burger king , Mc Donalds falan .....

ah ah çalıkuşu , beyaz ev .....

cembaba

kamuri

Alıntı yapılan: de_brk7 - 13 Haziran 2012, 19:53:08
vay be kfc, arbys , burger king , Mc Donalds falan .....

ah ah çalıkuşu , beyaz ev .....
kardeşim zaman değişiyo artık.insan farklı mekanlar görmek istiyo. bu arada daha bi kaç sene öncesine kadar burger yokken şimdi 300_500 metre arayla bu kadar çok açılmasının mantığı nedir anlamadım :o bu arada çalıkuşu beyaz ev gibi mekanların gönlümüzdeki yeri ayrı :evet:

engin55

Teknosa 3 katlı 2000 küsür metrekarelik yer açmış. Her yerde teknosa var ya burda bari elektroworld  gibi biryer açılsaydı

cembaba

Bunlarda gece görünüşü... Bayağı hoşuma gitti. 10 dükkan falan iş yapıyor şu anda. Tadım Pizza çok güzel bir yeri almış.

emre

city ultras

18 Haziran 2012, 00:49:36 #216 Son düzenlenme: 18 Haziran 2012, 01:09:15 city ultras
geceleri daha güzel olucak,oraya dev bir LED -Billboard gerekli,bulvar tabelanin yanina,bu billboardlar tv olarak bile kullana biliniyor,yani samsunsporun deplasman maclarini göstere bilir :ok
LED Outdoor video screen

5trawberry

İşçilikten sınıfta kalmış bence.
Döşenen parkeler hep yamuk. Az yağmur yağsa, kalkıp yerinden çıkacak. Ayrı bir mevzu o dış cephe en azından insan seviyesinde mermerimsi ya da farklı bir yapıda olabilirdi. Malesef o kadar yoz toplumumuz var ki, adamlar ego tatmini için ayak izi basmış duvara, ne diyebiliriz ki?

berusa55

23 Haziran 2012, 20:43:51 #218 Son düzenlenme: 24 Haziran 2012, 00:02:13 berusa55
Tekel müdüriyet binası Mc.Donald's oluyor...

5trawberry

Starbucks olsa iyi olurdu yav.

Ollivanders

Bence çok guzel olmuş Bulvar AVM. Ama o guzelim sokak kafeler sokagı olmalıydı. Avmlerin ust katları gibi...

Cheregi

Alıntı yapılan: serhatakkaya - 24 Haziran 2012, 20:49:53
Burası açıldı mı yavv :)

Resmi açılış yapılmadı ama bazı mağazalar açılmış.Son düzenlemeler yapılıyor.

BigBadMama5552

Samsun'a hayırlı olsun. Nisan ayında Samsun'a gittiğimde dış cephesi filan daha yapılmamıştı, beklediğimden daha çabuk bitmiş. İnşallah Samsun'a gidebilirsem görmek nasip olur, güzel bir yere benziyor zira.  :)

5trawberry

Teknosayı gezmemiştim, bugün gezdim. Adamlar ne yapmış öyle ya.
helal olsun  >l<