ss.biz'den toplu forma alımı

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ağustos 2009, 17:18:31

« önceki - sonraki »

Sony

maraton

GÖR İSTANBUL GRUBU "HERYERDEYİZ " NASIL OLUYOR  >:(

bugün ulusal medya ,yarın tüm dünya  ;D

ali ihsan

Alıntı yapılan: maraton - 15 Eylül 2009, 11:15:25
GÖR İSTANBUL GRUBU "HERYERDEYİZ " NASIL OLUYOR  >:(

bugün ulusal medya ,yarın tüm dünya  ;D

HER YERDEYİZ  :D Başkan ...

Bak ünlü bile olduk ....

maraton

sorma,meşur sayılır mıyız biz şimdi ??

celebi

meşur değil de meşhur olabilirsiniz bak.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 15 Eylül 2009, 16:42:18
meşur değil de meşhur olabilirsiniz bak.

Bre densiz, başkanımın lafını mı düzeltiyorsun sen? Orada meşur yazmasının iki sebebi vardır

1- Bakalım sen dikkat ediyor musun?

2- ABD'nin NewYork Üniversitesinden Prof. Dr. John Smith'in araştırmalarına göre "Meşur" , Latincede saygın, itibarlı kişi demektir.

>:( >:( >:( ;D :D ??? :P >:(

celebi

Ollivanders

celebi

ya hu bu benim bana mı denk geliyor bilemiyorum avukatların hepsi mi böyle ya. KELİMERİ YUTAN  :D

NOT:RAHMETLİ TEOMAN KARDEŞİM HARİÇ

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Eylül 2009, 16:45:21
Bre densiz, başkanımın lafını mı düzeltiyorsun sen? Orada meşur yazmasının iki sebebi vardır

1- Bakalım sen dikkat ediyor musun?

2- ABD'nin NewYork Üniversitesinden Prof. Dr. John Smith'in araştırmalarına göre "Meşur" , Latincede saygın, itibarlı kişi demektir.

>:( >:( >:( ;D :D ??? :P >:(

Bizim Çelebi baltayı taşa vurdu ha  ;D

**KaR6**

55__Gurbet__55

Bir kac sorum olcakti. Anladigma göre t-energy formasi 80TL tek üst ve Taraftar Forma 50TL short ile beraber. Bunlarin arasindaki tek fark T-energynin su gecirmemesimi veya designda´da farkmi? Bide gecen Karabük macindaki formalar satiliyormu yada tek A1 formalarimi var ???

Burak

valla ben toplu forma alımına katılmadım ama errea ya gittim formalar büyük ihtimalle standart olarak geliyor üstüne samsunspor logosu dikiliyor üzerinde bankasya yerine de errea yazıyor o yüzden ben ısınamadım iki farklı forma gibi

Nuri Asan

bu erreada çalışan adam ne zaman müşteriye doğru davranmayı öğrenecek kendini ne sanıyor bu vatandaş?
ürün almak istiyorum arma olmadığı halde zorla satmaya çalışıyor arma yoksa alamayacağımı belirttğim halde al giyersin diyor,amak istemyincede insanı dövecekmiş gibi hal takınıyor.

Birde oraya ordusporun amblemini asmış.çok orduspor hayranı isen git orduya Samsun'da SAMSUNSPOR forması satma.buradan bildirelim yarın orada arıza çıkarsa orumlusu bu adam olacak.

babasamsunlu

bugün bende ordaydım formama kavuştum..nişandı kınaydı düğündü derken ancak nasip oldu..yalnız ben dikkat etmedim galiba orduspor arması görmedim..yalnız dışarda fb ve cincon renkleriyle birşyler vardı..üstünde durmadım..sonuçta ticarethane  sadece bize sattıklarıyla koca dükkanı nasıl çevirecekler..formam çk güzel çubuklu olanı aldım..Rahmetli Teoman gibi :( Allah tekrar tekrar rahmet eylesin mekanı cennet olsun..
Arksına yazı yazdıracam..nerde yazdırırım bileniniz varmı ?