ss.biz'den toplu forma alımı

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ağustos 2009, 17:18:31

« önceki - sonraki »

Oflu

eLLis

Formanın altına isim nasıl yazılacak forma pek buna müsait değil gibi.

cany

Alıntı yapılan: eLLis - 12 Ağustos 2009, 18:52:49
Formanın altına isim nasıl yazılacak forma pek buna müsait değil gibi.

Süper Lig'de gördüm, nerden çıktı bu saçmalık anlamadım...ismi alta yazmak

ali ihsan

Formalar süperrrrr .Aldık cok sükür.Taflan a geldim.Önüme gelene su döktürdüm valla  :D Su gecirsin size verecegim dedim  ;D cok sükür forma halen bende  ;D

pisaloji

Bence zaten A1 formalara isim ve numara yazdırmayın, altına veya üstüne farketmez.

Sade çok daha güzel, maç harici t-shirt niyetine giyin. Orjinalliğini hiç bozmayın derim ben..

berusa55

Ufak bir hastane işim dolayısıyla forma alımı organizayonuna katılamadım öğlende; ama az önce Kar6 kardeşimle beraber mağazaya gittik ve kutsal formadan edindik. Gerçekten son kalite formamız olmuş.  ;)

cany

Alıntı yapılan: pisaloji - 12 Ağustos 2009, 19:07:54
Bence zaten A1 formalara isim ve numara yazdırmayın, altına veya üstüne farketmez.

Sade çok daha güzel, maç harici t-shirt niyetine giyin. Orjinalliğini hiç bozmayın derim ben..

öyle rastgele baskı yapan yerlerde yaptırılmaz da errea'ya yazdırırsak orijinalliği bozulmaz zaten

eLLis

Bizden ziyade sahadakiler için demiştim.

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Ağustos 2009, 18:48:51
Engin abi zaten manken gibiydin , birde forma reklamını yaptın tam oldun ..

Edmontelli  :)

sağolasın kardeşim ama milletin bu formalara bir bakışı var görmen lazım

ali ihsan

berusa55

Alıntı yapılan: edmontdante - 12 Ağustos 2009, 19:13:04
sağolasın kardeşim ama milletin bu formalara bir bakışı var görmen lazım

Nazara gelmeyelim abi?  ;)

pisaloji

Alıntı yapılan: cany - 12 Ağustos 2009, 19:09:51
öyle rastgele baskı yapan yerlerde yaptırılmaz da errea'ya yazdırırsak orijinalliği bozulmaz zaten

Orjinalliği bozulmasın dememden kastım , sade durmasından bahsetmiştim, kötü baskı filandan söz etmedim.

usare

Açılışı açılışta yapacağım. Ama önce hatuna bi şov yaptım ağzı açık kaldı. Pet şişe suyu döktüm formaya. Bir damla aşağı akmadan bi o tarafa bi bu tarafa... süper formalar süper. Herkese tavsiye ederim.

pisaloji

Ayrıca tribünde tek tip durulacaksa tüm samsunspor.biz üyeleri a1 formasını giyerek maça gelir , arkasında numara ve isim yazmaz , görsel bütünlük açısından çok daha güzel durur. A1 'lere kıymayın :)

İsim & numara yazılımını normal taraftar forması alıp yazdırım derim. Maratonda A1 lerle yazısız isimsiz formalarla mükemmel bi görüntü verirsiniz. Karabük maçını hayal ettim de , harika harika :) Provayı sezon açılışı bu C.tesi Maraton'da yapın bakalım :)

edmontdante

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 12 Ağustos 2009, 19:14:14
Engin abi tuzlu  su geciriyor mu ?  :P

ben direkt daldım formayla denize komple ıslandım haliyle : ))