Caner Çolak

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:52:40

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Samsunspor'un geleceği, bu ahlaklı gençlerde..

YaşarDoğu

Kocaeli maçında oyunun sonlarında kendisine yer buldu, bir şut çekti kalecinin üstüne , heyecanlı olması normal , inş. çok çalışıp takıma faydalı olur.

Ollivanders

Hûseyin kalpar caneri takima monte etmeye calisiyor. canerin de bu takimda buyuk isler yapacagi belli. ancak cok calis kardesim. bikma usanma. unutulmazlardan ol.

**KaR6**

18 Şubat 2010, 21:31:59 #18 Son düzenlenme: 18 Şubat 2010, 21:33:53 **KaR6**
Saha dışındaki hali için aldığım duyumlar beni ziyadesiyle heyecanlandırdı. Alt yapıdan kendisini sadece futbola adamış genç bir kardeşimizin çıkması mutluluk verici. Daha önce de dediğim gibi fiziği ve mevkii aradığımız tek forvet ihtiyacını karşılayacak şekilde. Kısa kısa da olsa Rize ve Koceli maçlarında izlediğimde bu ligi kaldırabilecek gibi geldi bana. Tecrübe eksikliği olması normal tabii ki ancak o da oynaya oynaya kazanılıyor. Her sahaya girdiğinde bir gol atması için ekstra istek duyuyorum. Bu zamanlarda atacağı bir gol, onun kendine güvenini kazanmasına da yol açacaktır. Kimden umut ettiysek hayal kırıklığına uğradık, haydi Caner bari sen güldür yüzümüzü...

Ollivanders

Kardesim çok yararli olacaksin bu takima :)

Tufan

hoca 3 haftadır alıyor oyuna oda 3 haftadır pres yapıyor rakibi ısırıyor yakında atacak golünü kendini ispatlayacak.

mehmet yılmaz

antep belediye deplasmanında yakalşık 1 saat forma giydi ancak çok acemice oynamış, artık üstündeki ürkekliği atması, sorunluluk alması, hiç birisini yapamıyorsa bile koşması lazım...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Nisan 2010, 14:16:31
antep belediye deplasmanında yakalşık 1 saat forma giydi ancak çok acemice oynamış, artık üstündeki ürkekliği atması, sorunluluk alması, hiç birisini yapamıyorsa bile koşması lazım...

Hocam o koşamaz :) boy müsait değil :):)

germencisse

Daha genç bir oyuncu ve yorum yapmak erken..şuana kadar yapılabilicek tek yorum biraz daha pişmesi gerektiği..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: germencisse - 06 Nisan 2010, 17:33:54
Daha genç bir oyuncu ve yorum yapmak erken..şuana kadar yapılabilicek tek yorum biraz daha pişmesi gerektiği..

dediğine katılıyorum..bi anda silememek gerekir ama henüz bu takımın içinde yaralcak seviyede değil..Biraz kiralık bir yerlere önderilebilir bence eneye..

SAMSUNuLaNN!

caneri kiralık bi takıma verirsek iyi olur daha çok toy

kuzey55

45 dk sahada boş boş gezen oyuncu bu kadar kötü olmasını beklemiyordum hakan akmanı mumla aratıyo bize.

YaşarDoğu

Sana bu Lİg bile fazla

Kais

ne işe yarar ayağına bir faul dışında top görmedim.geleceğide parlak diyemem malesef.

mehmet yılmaz

Caner Çolak ara ara forma şansı buluyordu ama son iki hafta epeyce buldu bu şansı. Peki, ne yaptı? Hani gol pozisyonuna falan girer, kaçırır da yine eyvallah ama daha normal pozisyonunu bile alamıyor Caner. Halbuki, kişilik olarak da olumlu duyumlar aldığımız, güvendiğimi bir gençti ancak bir türlü olmuyor...