Caner Çolak

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:52:40

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:52:40 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2010, 16:50:26 samsuni

Doğum Tarihi: 30.06.1991
Pozisyon: Forvet
Sözleşme Bitiş: 30.06.2011
Geldiği Takım: Samsunspor alt yapı

Sadece Samsunspor

Bu futbolcumuzda Atalay gibi her sezon öncesi A takıma katılan bir oyuncu. Yetenekli diye duymuştum ama hiç sahalarda izleyemedik, kendini gösterirse Turgut satıldığı takdirde oynayabilir.

beşnumara

il dışında olduğum için süper genç maçlarını izleyemiyorum ama tff sitesinden takip ettiğim altyapı oyuncularından birisidir. anlatılanlara göre iyi sinyaller var.inşaallah hakan akmanla beraber önümüzdeki yıllarda forvette beraber samsunspor formasını taşırlar veya taşımasını istediğim oyunculardan.tabii yanlış kişileri örnek almazsa

celebi

bu çocuğu tanımıyorum fakat yetenekli olduğu söyleniyor

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2009, 10:16:51
bu çocuğu tanımıyorum fakat yetenekli olduğu söyleniyor

Ben tanıyorum gerçekten yetenekli bir çocuk,fiziğide yerinde...

jorgensen55

Geleceği en parlak oyuncuların başında geliyo...

Yaman55

SerhaT55

qelcek war gıbı qozukuo ınşllh ole olur

55_OrHaN_55

rize maçında çok az oynadı ama ben bu çocukta gerçekten bir ümit var diyorum. kaliteli bir futbolcu olacağa benziyor, hadi hayırlısı ;D

sersa

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Ocak 2010, 16:36:39
Geçirdiği ciddi sakatlıktan sonra yeni yeni kendine gelmeye başladı. Hala bile sakatlığının korkusunu üzerinden atmış görünmüyor. Bu oyuncunun takımda forma şansı bulması şu an için imkansız görünüyor.

oynadığı kadrıyla iyi duruyordıu fiziğide güzel.ama sol bacağında bişey vardı sanki :-\

germencisse

futbolcu fiziği var..ama yorum yapmak için biraz erken..pişmesi gerek..

emre

bu çocugun neresi 91 li koller gibi bişey..

herseye rağmen ofsayt bile olsa boş kaleye atabilmeliydi o topu.. :P

gozgoz yýlmaz

08 Şubat 2010, 01:15:03 #12 Son düzenlenme: 08 Şubat 2010, 01:57:33 samsuni
Fizik çok iyi, inşallah beden eğitimi ve Din kültürü ve Ahlak Bilgisi de iyidir.  ;D
10.000 kişinin önüne çıktı, dizlerinin titremesi normal.

Tufan

aileden gelme galiba zaten topçuluk abiside iyi top oynar halısahada vurduğu tutacak kaleci zor çıkar  :) çok kuvvetli fiziği var inşallah kendini bozmaz uzun yıllar takımımıza hizmet eder.

babasamsunlu

valla adamıon fiziği mükemmel..bundan sonra hocalara kalmış...hocalar yetiştirecek birazda...işleyecek böyle fizikli adamı...bence yetenek var...Samsunsporumuzun yıllardır beklediği pivot santrfor...Mert diyorsa efendidir o zaman hepimiz kefiliz...Allah utandırmasın...