Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

senin ingiliz futboluna sokayım hayatında türkiyeden dışarı çıktınmıda ingiliz futbolu oynatacam diyorsun takıma

yolun açık olsun londraya kadar uzaa

mahkumsun

ARKADASLAR INSALLAH TAKIMIN BASINA SAMSUNLU BIR HOCA GELIR VEYA HAYRETTİN GÜMÜSDAG GELIR CUNKU BU TAKIMA BILEN BIRINI BASINA GETIRMESI LAZIM YONETIMIN

Nuri Asan

Alıntı yapılan: mahkumsun - 18 Ekim 2009, 19:20:34
ARKADASLAR INSALLAH TAKIMIN BASINA SAMSUNLU BIR HOCA GELIR VEYA HAYRETTİN GÜMÜSDAG GELIR CUNKU BU TAKIMA BILEN BIRINI BASINA GETIRMESI LAZIM YONETIMIN

geçen sene coşkundere vardı da ne oldu.
bana göre iyi bir yönetim olsa coşkundere bile çıkartırdı bizi.
fergusonda gelse bu yönetim zihniyeti değişmedikçe biz hüsrana devam.

Şuda bir gerçek güngöreni düşüren adamı getirmeyecektin.daha öncede demiştim dünya tarihinde ilkler hep bizde:Küme düşüren başkan ve hoca aynı takımda ilk kez bizde buluştu.

siktirin gidin hepiniz.allah hepinizin belasını versin.yeter artık yeter artık bee

mahkumsun

arkadaslar takımın basına besim durmuş gelecekmıs

mehmet yılmaz

9 hafta sonunda aldığı 8 puanın ardından istifasını veren teknik direktör. Maalesef başarısız oldu!

Sezen Aksu söylüyor; Sen de benim hatalarımdan birisin...

anlztrk

55.hakan

:( Çok üzüldüm gerçekten Allah rahmet eylesin.

Sadece Samsunspor

3 sene önce falan Kartalspor - Samsunspor maçına gitmiştim Kartal'da. Maç bitmişti banliyö ile Maltepe'ye geçerken durakta görmüştüm maçımızı izlemeye gelmişti çokta efendi bir adama benziyordu. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

olcay

Allah rahmet eylesin.

Benim de bir sezon başı açıklamasıyla aklımda kalmış kendisi.

İngiltere'nin bir dönem dünya kupasındaki taktiği kullanacağız demişti.

4-3-1-2.

O "1" de Sercan Temizyürek olacaktı.