Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Yerel basının sallama haberleri yerine Baskanımızın acıklamalarına kulak verin.Kenan Yelek gorev kabul etmemistir.Ayrica diplomasi olmadigi icin kulubeye girme sansi da yoktu.

Ahmeti

Uzun zamandır herhangi bir haber duymadım hakkında şuan ne yapıyor ki acaba

yirmiuc

Samsunda yerel basın olsa gider bu adamla bir röportaj filan yapardı.   zzzzz

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ahmeti - 04 Ekim 2012, 10:37:49
Uzun zamandır herhangi bir haber duymadım hakkında şuan ne yapıyor ki acaba

Kenan abi, antrenörlük kursuna gidiyor.
Kulübe de zaman zaman uğruyor.

mehmet yılmaz

Bugün Boluspor yardımcı antrenörü olarak 2000-2011 arasında formamızı giydiği 19 Mayıs Stadına gelecek.
Alkışlanacağına inanıyorum.

Atakumlu

Bu adamın bizim kulupte çalışması lazımdı   :'(

korayxyz

Çok çok zor zamanlarda takımı bırakmadı, oynadı. Oynamadığı zaman sorun çıkarmadı. Hem bu takıma olan sevgisi hem de karakteriyle çok özel bir yeri var. İnşallah önümüzdeki zamanlarda uzun yıllar takımın hocalığını yapar ;)

emre

Taha'yi stopere koyan, M sevgi'ye sabreden Ekigho'dan medet uman, MEfe'yi kurtarici yapan Kenan Yelek Umit OZat'tan ne farkin kaldi ?

55.hakan

O kadar zaman takımı izlememişsin demek ki.Yazık.Golü yedikten sonra nasıl oynuyor bu takım.1 puanla prim yaparım mı dedin acaba.

özkan

Ondan sonra samsunlu hoca varken niye dışardan getiriyoruz.Ula kaç mevsimdir idmandasın takımla tahayı oraya koymak m efeyı ilk 750 kişilik kadroya almak m.sevgiyi görememek analiz yapamamak vsvs.Tuhafsın vallahi billahi.Hele o kafa golü at hareketiyle verdiğin taktik çok gülünç ya.

Ha maç 1-0 olabilir ama karşımızdada iyi bir ads yoktu hoca.1 gol araya sıkıştırıp üstüne yatabileceğin maçtı.Tamam niye almadın demiyoruz sana ama analiz ve verimlilik anlamında da hiç bir şey vermedin kardeşim 14 hamlende tabelaya etki etmeliydin hoca.Öyle birilerinin talimatıyla gelmekle olmuyor öyle.Senin yerine orayı hak eden o kadar insan varki samsunlu gelecekse eğer..

erkutdem55

Samsunspora hizmetlerin büyük,saygıda kusur olmaz.Yıllardır bu adama neden teknik direktörlüğü vermiyorlar diye düşünüp duruyordum.Şimdi çok çok iyi anladım.Yardımcı antrenörken çok sevimlisin Kenan Hoca.Hep öyle kal sen.

Sadece Samsunspor

Samsundan bana bi hoca soyleyin bu takimi kaldiracak. Sadece 1. Kendini gelistiren 1 tane hoca soyleyin. Samsunluda denedik erhan.kenan.besim. yok yani yok

orucreis

Bize bizden bile fayda yok disardan nasil olsun

Karabudun

25 Ocak 2016, 23:47:50 #418 Son düzenlenme: 26 Ocak 2016, 02:32:00 Karabudun
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Ocak 2016, 01:44:18
Samsundan bana bi hoca soyleyin bu takimi kaldiracak. Sadece 1. Kendini gelistiren 1 tane hoca soyleyin. Samsunluda denedik erhan.kenan.besim. yok yani yok

Evet, Samsunlu diyemeyiz ancak Samsun'dan çıkmış, Samsunspor'da yetişmiş ve kendini gayet iyi yetiştirmiş bir hoca var: Engin Fırat.

özkan

Seninde neler yaptığını biliyoruz ama sana varana kadar bok çok hacı.Ama acilen takımdan gonderilmeli tabi başkanın maşası yerse.