Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

şu takımın kulağını bi çek daa !

brigand

Alıntı yapılan: muhalif - 27 Ekim 2011, 01:57:46
şu takımın kulağını bi çek daa !

Estirmesi lazım. Kadroya da etki etmeli artık. Hocayı saha içi olaylar hakkında uyaracak ve bilgilendirebilecek tek adam. Kenan abi biraz istesin yapar bu işi.

özkan

Gelirmi bir kez daha senin gibisi.. >l< >l< >l<

Tufan

Bilmiyorum Kenan abi teknik direktörlük lisansını aldı mı ama bugün hiç tecrübesiz haliyle o olsaydı kulübede 70e kadar oyuna müdahale etme becerisini gösterirdi.

sadece55

işte şimdi Tecrübe kazanacağı bir hocayla çalışacak

**KaR6**

bundan sonra maç izleyecekmiş sanırım.. hiç değilse futboldan anlayan bir adam analiz edecek rakipleri..

Jnr.Serkan

Ayrılmış sanırım,gazetede yazan ne derece doğru bilmiyorum ama gittiyse üzüldüm.Bu şekilde olmamalıydı

Desiqner

Bu olay benim canımı sıktı.Kenan Yelek bu takımdan bu şekilde ayrılmamalıydı.

Stoper

AlıntıBaşkanımız Emin Kar, toplantıda bir soru üzerine, Kulübün Yardımcı Antrenörü Kenan Yelek'e görevine devam etmesi konusunda teklifde bulunduklarını, ancak kendisinin kabul etmediğini de söyledi.

Desiqner

6.Yardımcı Antrenör olarak mı ? Bence daha fazlasını hakediyor Kenan...

atakan

sonuç ne şimdi.bi tatsızlık yok inşallah.kenan abi değerli bizim için

samuray

kenana  bende üzüldüm ama 6 ncı yrd hocalığı kabul etmemesinide saygıyla karşılıyorum erhan altın.ın da kendi ekibiyle çalışmasıda doğru bi hamle

ugrass

Kenan gibi bi kaptani kulupten uzaklastirirlarsa ayip eymis olurlar. 6. Hoca olmak ne demek ya kenan gibi bir efsaneye. Dobi hasanin sportif drektor oldugu bir kulupte kenan yelek mourinhour ;)

Nuri Asan

cahilligim icin  kusura kalmayin ben bugune  kadar 6. hoca diye bir sey  duymadim. 2 .3.4.5.  hocalar kim oyleyse? bildigm kadari ile kenan  in diplomasi yok. onuda es geciyorum biris bana 6.hoca ne demek bir zAhmet aciklasin

beşnumara

Hala basındaki haberlere inanıp da gelip burada kızanlar oluyor ya enteresan. Erdem abi, Mehmet abi Mustafa diğer abilerimiz kardeşlerimiz gerekenleri yazıyor ışte daha nelere inanıyorsunuz?