Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

m.ozturk

KAPTAN KENAN BENCE BU TAKIMIN HERŞEYİİ

emoh55

burda en kral sensın bazıları gıbın takımı satmadın gercekten yurektensın allah razı olsun sendenü

55sirinler55

BekiRcaN_5s

Kaptan sana, oyununa ve karakterine güveniyoruz

kalptenþimþek

Kaptan, geçen pazar akşamı kırmızıda geçen arkadaşın plakasını alabildin mi?

samsunsporulan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 03 Eylül 2009, 02:48:37
Kaptan, geçen pazar akşamı kırmızıda geçen arkadaşın plakasını alabildin mi?
;D ;D

babasamsunlu

55sirinler55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 03 Eylül 2009, 10:41:47
Bu sezona iyi başlayamadı , KSK Maçında tel tel dökülmüş ..

ufuk_nku

İki maçta performansı düşüktü. İnşallah ilerleyen haftalarda performansı artar...

cemanapal

03 Eylül 2009, 17:29:04 #24 Son düzenlenme: 03 Eylül 2009, 17:33:52 cemanapal
her samsunluyum diyen samsunun top oynayan gençleri(İŞTE KENAN YELEK )giresunlu bir kardeşimiz ama degme samsunlu topçuyum diyenlere taş çıkartır adamın hası insan bu kadar samsunluluk ruhuyla oynar helal senin almış oldugun para kenan sen bizi terk etmedinya bukadar zor günde diyecek kelime bulamıyorum saol allah gönlüne göre versin sen bu samsun şehrinin kıralısın ADAMSIN SEN ADAMMM !!!!

samsunsporulan

cezayir55

ben kenanın iyi bir kaptan olduğuna inanmıyorum kaptanlık bir takımın yarısı gibi takımın bu kadar kötü olmasında genç oyuncuların ruhsuz hedefsiz olmasında kaptan kenanın yetersizliği bence büyük rol oynuyor bir kaptan ercanlı samsunspora bakın bırde kenanın olduğu samsunspora  çok büyük fark var  bunu yönetimin görmesi lazım gençlerle sahaya çıkan takımlar bizden çok daha başarılı artık  herkesde ruh var bizim takım hariç neden

55JNR55

Futbolcularımız / Teknik heyet bölümünde Kenan Yelek için bir başlık vardı zaten keşke oraya yazsaydın be kardeşim ;)

berusa55

cezayir55

artık radikal kararlar gerekli şimdi zamanı genç oyunculara da ibret olsun