samsunspor.biz Kombine Aldık... ( 2009-10 )

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2009, 19:56:51

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 20 Temmuz 2009, 22:28:49
benim bildiğim 2. kattaki sağdan 2. kapını üst koltuları

Evet, Hasan'ın dediği gibi.... O ve R harflerinin yanındaydık, iyice ortaya konuşlandık. Ortadan seyredeceğiz artık :)

usare

Arkadaşlar tam olarak nerede olduğunuzu koordinatlarıyla birlikte (A sırası 50-100. koltuklar gibi) yazarsanız ben taksitle alacam. Size yakın biryerlerden alayım.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: usare55 - 20 Temmuz 2009, 23:28:39
Arkadaşlar tam olarak nerede olduğunuzu koordinatlarıyla birlikte (A sırası 50-100. koltuklar gibi) yazarsanız ben taksitle alacam. Size yakın biryerlerden alayım.

J-K-L-M-N koltuklarında 084 ile 093'ler arasındayız...

Tufan

Mehmet abi ilk sayfada işaretlediğin yerde gecen sezon SBÇ yokmuydu? yerinizi oturma konusunda bi sıkıntı olmasın?

mehmet yılmaz

SBÇ ile bizim bir sorunumuz zaten olmaz; olmadı Ümit abiyle birlikte biz de taşa çıkarız :) Ama bu yıl kesinlikle maratona gruplar alınmayacakmışmışmış..

Jnr.Serkan

Ben Ofosu

21 Temmuz 2009, 00:26:54 #21 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 00:30:22 Ben Ofosu
Alıntı yapılan: TuFaN55 - 21 Temmuz 2009, 00:23:56
Mehmet abi ilk sayfada işaretlediğin yerde gecen sezon SBÇ yokmuydu? yerinizi oturma konusunda bi sıkıntı olmasın?

yönetimin bu işi derhal çözmesi lazım , 200 liraya kombine satıyorsa taraftarı da rahat ettirmelidir . ama sanmıyorum bu adamların ince düşüneceklerini , 2-3 maç düzen olur , sonra gruplar en güzel yerlere oturtulur stadda .

beşnumara

sbçlileri başka yere alsınlar.maratonun ortasını samsunspor.biz ekibine versinler.onlar verir coşkuyu :D

Kaya

MEHMET abiyi tebrik etmek lazım en güzel yerden almış dikkat ederseniz o yükseklikte kaç tane direk var ve bizim önümüzü kesen bir görüntü yok inşallah hepberaber izleyeceğiz...

Akyol

Alıntı yapılan: iak5529 - 21 Temmuz 2009, 00:43:49
  MEHMET abiyi tebrik etmek lazım en güzel yerden almış dikkat ederseniz o yükseklikte kaç tane direk var ve bizim önümüzü kesen bir görüntü yok inşallah hepberaber izleyeceğiz...
inanç şaka maka iyice yakınlaştık statda  :D

celebi

Kaya

Alıntı yapılan: Akyol55 - 21 Temmuz 2009, 11:59:57
inanç şaka maka iyice yakınlaştık statda  :D

kardeşim kendi adına konuş ben uzun zamandır 5 metre uzaklıktan seyrediyordum futbolcular benim sesimden bunalmış olacak bu şekilde uzaklaştırdılar beni :P ne kadar sahadan uzaklaşmşta olsam mehmet abinin seçtiği yer maraton un en güzel yeridir bu kesin

çelebi abi atlama ihtimalimiz biraz zayıflamış durumda paraşüt ve benzeri materyaller kullanırsak belki sahaya ulaşabiliriz :P

edmontdante

Alıntı yapılan: iak5529 - 21 Temmuz 2009, 13:04:55
  kardeşim kendi adına konuş ben uzun zamandır 5 metre uzaklıktan seyrediyordum  :P

Akyol zaten senin bulunduğun yere yaklaşmaktan bahsediyor galiba

Kaya

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Temmuz 2009, 13:09:06
Akyol zaten senin bulunduğun yere yaklaşmaktan bahsediyor galiba

abi cümleyi ben o şekilde hiç düşüşnmedim haklı olabilirsin ;D

Akyol

zaten Ravanelli Engin abimde olmasa beni kimse anlamayacak  :D İnanç yakınlaştık derken sizin olduğunuz bölümü kastetmiştim  ;)