Siyasetçilerden M.Teoman Taş Samsunlular Derneğine Ziyaretler

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Mart 2009, 01:07:20

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2009, 19:04:25
Önümüzdeki hafta içi de Samsun'un en büyük merkez ilçesi durumundaki İlkadım'ın hem mevcut belediye başkanı hem de Ak Parti adayı Sn. Süleyman Kaldırım  misafir edeceğiz. Bu konudaki bazı talepleri değerlendiriyoruz...

bu zamana kadar SAMSUNSPOR için neler yaptı bilmek gerek gerci cvp belli hiç bişe

sadece 4, 5  macta bi geliyor maclara  size söyleyeceği sözde maclara geliyom yetmezmi

Sercan

Facebookta bir seçim anketi oluşturulmuş MHP akp den bir adım önde şu an...

yönetici

Şengül: "Samsunspor dünyaya açılan kapımızdır"23 Mart 2009 / 13:55

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Hasan Tahsin Şengül, Samsunspor'a desteklerinin hiç bitmeyeceğini belirterek, "bu takım için ne gerekiyorsa yapacağız" diye konuştu.

Samsunspor'un 2-0 galibiyeti ile sonuçlanan Malatyaspor maçından sonra bir açıklama yapan Avukat Hasan Tahsin Şengül, Meydan'daki otoparkın tüm gelirlerini Samsunspor'a vereceklerini söyleyerek, "Samsunspor'u sağda solda para dilenmekten kurtarmak için Cumhuriyet Meydanındaki otoparkın gelirlerini Samsunspor'a vereceğiz. Samsunspor bizim için Türkiye'ye ve dünyaya açılan kapıdır. Bu kapının kapanmasına asla izin vermeyecek her geçen gün desteklerimizi arttırarak devam ettireceğiz" diye konuştu.

Samsunspor için şehirde seferberlik ilan edeceklerini de kaydeden Şengül, Samsunspor'un eski galibiyet ruhunu yeniden kazanabilmesi için kurumsal bir değişim başlatacağız. Sürekli siyasi çıkar aracı olarak kullanılan takımızı artık Türkiye'nin yıldızı haline getirmek için mücadele edeceğiz diye konuştu.

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Hasan Tahsin Şengül, Maç öncesi Fenerspor Yıldız Takımını ziyaret etti.

haberexen

jean

aksilik ya kazanamayacaklar destek veriyor kazanacakl olanda tik yok

Akyol

Alıntı yapılan: jean - 23 Mart 2009, 23:33:57
olsun arkadaşım sonuçta siyasi arenadan birileri SAMSUNSPOR diyebiliyor seçim vaadlerinde SAMSUNSPOR dan bahsediyor kazananın kim olacağını 30 Mart tan önce bilemeyiz ama tek dileğimiz SAMSUNSPOR'umuzun kazanması.

celebi

Alıntı yapılan: jean - 23 Mart 2009, 23:33:57

bu insanların bir nebze de olsa dikkatleri çekmek önemliydi ve de oldu. bundan sonraki kerte yardımlarda bulunulması

Sadece Samsunspor

Şengül: "Samsunspor dünyaya açılan kapımızdır"

geçde olsa şunu anlayan adayları çıktı, her ne kadar kazanamasalarda seçim vaatlerinde Samsunspor'un adının geçmeside iyi. Geçen senelerde hiç yoktu

mehmet yılmaz

Cumartesi günü saat 12'de MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Sn. Necaattin Demirtaş'ı derneğimizde misafir edeceğiz.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Mart 2009, 09:43:39
Cumartesi günü saat 12'de MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Sn. Necaattin Demirtaş'ı derneğimizde misafir edeceğiz.

Çok güzel organizasyonlar düzenleniyor, emeği geçen herkese bir Samsunsporlu olarak teşekkür ediyorum... Dernekteki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

mehmet yılmaz

Bugün öğle saatlerinde İlkadım Belediyesinin MHP'li başkan adayı Sn. Necaattin Demirtaş ve beraberindekiler derneğimizi ziyaret ettiler. Hoş bir sohbet ortamı oldu. Her zaman olduğu gibi derneğimizi ve amaçlarımızı anlattık, Seçim sürecindeki tavrımızı izah ettik. Kendisine atkımızı ve kitabımızı hediye ettik.

Sn. Demirtaş, Samsunspor ile ilgili olarak şunları söyledi.
Dernek statüsünde olması bir dezavantaj. Şirketleşmesine çalışacağız. Dernek halinde de iyi yönetebilecek insanlar varsa devam edilebilir. Kayyuma kalır ya da kalmaz ama Samsunspor üzerinde haksız para kazanmış kimler varsa açığa çıkarılmalıdır.

Halk Ekmek ve otopark gibi kalıcı gelir getirecek projelerimiz var. Samsun ve Samsunspor için hangi partiden olursa olsun herkesle bir araya geliriz. Samsun'un menfaatine zarar veren benim partimden birileri de olsa karşılarına çıkarım. Bizim partili kimliğimizin de önünde Samsunluluk kimliğimiz vardır.

Samsunspor'u, Samsun'dan ayrı görmüyorum. Samsun kötü yönetildiği için Samsunspor da zarar görüyor.

İzlenimlerime gelirsek, Sn. Demirtaş çok iyi bir Samsunlu. Ancak futbolla pek ilgili değil, Samsunspor konusunda da birikimi yok. Buna rağmen şayet seçilirse, Samsunspor'a ilgi göstereceği aşikar.

Karizmatik bir yapısı yok ancak doğal ve halkın içinden bir insan. Kavaklılığı bariz.

AntZ

Öncelikle Sn. Demirtaş'ın "Samsun'un menfaatine zarar veren benim partimden birileri de olsa karşılarına çıkarım" sözü Sn Fuat Köktaş'ı hatırlattı bana. Samsunspor'un menfaatine zarar veren kendi partisinden birileri de olsa karşılarında duran Fuat Köktaş'a tekrar tekrar saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Necaattin Demirtaş'a gelince, hernekadar futbolla fazla ilgili gibi görünmese de Samsunspor suz Samsun düşünülemeyeceğinin, Samsunspor'un misyonunun farkında olduğunu düşünüyorum. Elimizdekilere bakarsak bu kavramın büyüklüğü de çok daha iyi anlaşılıyor.

gozgoz yýlmaz

28 Mart 2009, 20:54:06 #86 Son düzenlenme: 30 Mart 2009, 19:43:36 gozgoz yýlmaz
Seçimi Demirtaş kazanır ya da kazanamaz o ayrı bir mevzu -ki inşallah kazanır- Ama Sn. Demirtaş'ın yaptığı çok önemli bir şey oldu o da Süleyman Kaldırım'ı tahrik etmesi, korkutması... Yoksa, Kavaklılar Derneğine gidip, memlekete değil hizmete oy verin demesi de bu pozu vermesi de boşuna değil!

sadece55

Asıl şimdi bir ziyaret bekliyoruz yeni başkandan umarım sözünde durur ve bir öncülük başlatır.Çok güçlü bir belediyenin başına geçti umarım sözde değil özde samsunludur

jean

suleyman kaldirimin kaybetmesi iyi oldu demirtasin nereli oldugunu bilen varmi arkadaslar

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: jean - 30 Mart 2009, 19:07:10
suleyman kaldirimin kaybetmesi iyi oldu demirtasin nereli oldugunu bilen varmi arkadaslar

Yukarı Patagonya'nın Aşağı Facebook'undanmış!

Okusana kardeşim başlığı, millet bilgi vermiş bir sürü.

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Mart 2009, 17:14:20

Sn. Demirtaş, Samsunspor ile ilgili olarak şunları söyledi.
Dernek statüsünde olması bir dezavantaj. Şirketleşmesine çalışacağız. Dernek halinde de iyi yönetebilecek insanlar varsa devam edilebilir. Kayyuma kalır ya da kalmaz ama Samsunspor üzerinde haksız para kazanmış kimler varsa açığa çıkarılmalıdır.

Halk Ekmek ve otopark gibi kalıcı gelir getirecek projelerimiz var. Samsun ve Samsunspor için hangi partiden olursa olsun herkesle bir araya geliriz. Samsun'un menfaatine zarar veren benim partimden birileri de olsa karşılarına çıkarım. Bizim partili kimliğimizin de önünde Samsunluluk kimliğimiz vardır.

Samsunspor'u, Samsun'dan ayrı görmüyorum. Samsun kötü yönetildiği için Samsunspor da zarar görüyor.

İzlenimlerime gelirsek, Sn. Demirtaş çok iyi bir Samsunlu. Ancak futbolla pek ilgili değil, Samsunspor konusunda da birikimi yok. Buna rağmen şayet seçilirse, Samsunspor'a ilgi göstereceği aşikar.

Karizmatik bir yapısı yok ancak doğal ve halkın içinden bir insan. Kavaklılığı bariz.