Siyasetçilerden M.Teoman Taş Samsunlular Derneğine Ziyaretler

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Mart 2009, 01:07:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor'u konuştular
13 Mart 2009 / 14:57
CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Atalay'dan Teoman Taş Samsunlular Derneği'ne ziyaret.

Dernek Başkanı Erdem Eynel ve Kırmızı-Beyaz-Siyah Samsunspor kitabının yazarı gazeteci Mehmet Yılmaz'ın da hazır bulunduğu ziyarette Samsunspor konuşuldu. İçindeki Samsunspor sevgisinin bambaşka olduğunu belirten Atalay, yöneticilik yaptığı dönemdeki anılarını dernek yönetimiyle paylaştı. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı Erdem Eynel de, Sayın Mehmet Atalay'ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=20557

istanbuldan

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği'ne sonsuz teşekkürler. Bugünleri görmek gerçekten çok güzel. Samsun'un ve Samsunspor'un destekçisi, takipçisi, etik ve düzeyli platformuyla gerek Samsunspor.biz sitesi gerekse Derneğimiz güzide şehrimizi ve takımımızı yalnız bırakmıyor. Başta çekilen çilelere ve zorluklara karşı yavaş yavaş meyvelerini topluyoruz. Daha yolun başında olduğunu düşündüğüm derneğimiz nice aşamalarıda kat edecektir.
       Böylesine siyasi ve ekonomik çıkardan uzak, tamamiyle gönül birlikteliğinin yapıldığı Derneğimizin Samsun'a ve Samsunspor'a ne kadar faydalı olduğunu ve olacağını görmek çok güzel.. Samsunumuz ve Samsunsporumuzun buna çok hitiyacı vardı. Tekrar teşekkür ederim emeği geçen tüm dostlarımıza..
   Ayrıca CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Sn.Mehmet Atalay' a da teşekkürlerimi iletiyorum. Hem duyarlılığı, hem samimiyeti, hemde Samsunspor'un siyasi kimlikle nasıl tutulacağını ve sahip çıkılıacağını gösterdi. sayın başkanımızın nezninde Tüm gelecek adaylarımızada ayrıca teşekkür ederim.

mehmet yılmaz

Geçen hafta CHP Bş. Bld. Bşk. Adayı Sn. Mehmet Atalay'ı misafir etmiştik.

Bugün saat 18.00'de Saadet Partisi adayı Sn. H.Tahsin Şengül'ü misafir edeceğiz.

Perşembe günü de saat 16:30'da MHP'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sn. İbrahim Özyer'i misafir edeceğiz. İzlenimlerimizi buraya yazarız ama herşeyden önce temenni ve sorularımızı ileteceğiz.

Ayrıca aynı gün sabah kahvaltısında AK Parti Samsun Milletvekili Sn. Fatih Öztürk ile biraraya geleceğiz. Burada şikayet ettiğimiz ne varsa dile getireceğimizden emin olabilirsiniz. Samsunspor konusunda içimizde ne varsa konuşacağız!

Ayrıca taraftar gruplarındaki arkadaşlarımız zaten güzel bir karar almışlar. Kendileriyle biraraya gelip başka neler yapabiliriz konusunda fikir alışverişimiz de olacak.

Bilginize...

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği Yönetim Kurulu adına...

Kadir ÇELEBİ

Samsunspor için verilen her türlü mücadele kutsaldır hepinize teşekkürler

Kaya

maç günü meydandayız.. ayrıca mehmet abi soracağın sorulara da güveniyoruz

Ertuğrul Sağlam

temennim güler yüz ve şak şakın olmadığı bir toplantı yaparsınız onlara güldükçe şımarıyorlar onlar

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 18 Mart 2009, 00:46:07
temennim güler yüz ve şak şakın olmadığı bir toplantı yaparsınız onlara güldükçe şımarıyorlar onlar

Kardeşim sen bizi tanımamışsın demek ki! Ya da biz kendimizi yeterince ifade edememişiz.
Biz kimseye destek vermiyoruz, fikirlerimizi açıklamak için oradayız. Şüphen olmasın...

HoliganSamSunLu

MHP adayına en önemli sorumuz şu olmalı elle tutulur gözle görülür samsunspor projeleri varmı onlar neler ve taleplerimizi iletmeliyiz

Samsunspor taraftarı olatak kesinlikle samsunspora maddi yardım talerp etmiyoruz ve yaplmasını istemiyoruz.

Samsunspora Kalıcı Projeler Samsunsporla Samsunu kaynaştıran hem Samsuna Samsunspor sevgisini enjekte etmek hemde samsunspora kalıcı gelir getirecek projeler istiyoruz.

Samsunspor Taraftarı olarak hiç bir yerde emsali olmayan otogarın reklerinin samsunun markası olan samsunsporun rekleri ile yeniden düzenlenmesini.

Samsunsporu merkez ilçeler ve diğer ilçelerle birlikte ilçelerden samsunspora destek ve tanıtımını ve bu ilçelere samsunspor adına yapılacak kalıcı ve samsunspor sevgisini tetikleyecek çalışmalar .

ana başlıklar ile aklıma gelen bunlar acil olan bence bunlar stad falan bana göre şuan lüks bunalrı çözenm adam zaten her türlü tesisleşmeyede öenm verecektir.

pitbul055

Fatih öztürk trabzon milletvekillerinin trabzonspor için yaptıklarını görünce hiç vicdanı sızlıyormu?

METE_55

samsuni kardeşim bizim yerimize sen herşeyi sor lütfen eksiksiz bir şekilde ankaraspordan,kayseriden,gaziantepten,rizeden,ordudan,boludan,giresundan,bursadan,kasımpaşadan,istanbul belediyeden, onların belediyesiyle bizimkinin arasındaki fark neymiş merak ediyoruz  ama sakına kelime oyunu yapmasınlar dikkat ve senden bir ricam daha lütfen bu hafta herkez maratonda olsun gurplardan bahsediyorum ayrıcada stadımız tıklım tıklım dolması lazım bunun içinde basını uyaralım onlarda harekete geçsin

kuzey55

sayın fatih öztürk e sormak isterdim bir şehrin milletvekili nasıl olurda belediye başkanının bu duyarsızlığı karşısında bu kadar pasif kalabilir.bu konuyu neden parti gündeminde tartışıp gerekirse başbakana iletmekte zorluk çekiyolar.

pitbul055

Alıntı yapılan: kuzey55 - 18 Mart 2009, 11:35:21
sayın fatih öztürk e sormak isterdim bir şehrin milletvekili nasıl olurda belediye başkanının bu duyarsızlığı karşısında bu kadar pasif kalabilir.bu konuyu neden parti gündeminde tartışıp gerekirse başbakana iletmekte zorluk çekiyolar.

CriminaL

Alıntı yapılan: kuzey55 - 18 Mart 2009, 11:35:21

serdaryavuz

sevgili samsuni vekile sorarmısın yusuf ziya seçimden sonrada aynı şekildemi davranacak samsunspora kendiside bir dönem yöneticilik yaptı sıkıntıları biliyor zaten sonuçta neler yapacaklar samsunspor için teşekkür ederim uğraşların için.

europe_55

Sesimizi duyurdugun icin tesekkürler samsuni Abi... maraton abi.

ALLAH YARDIMCIN OLSUN...