Bir Yıl Oldu Unutmadık, Bin Yıl Olsa Unutmayız! ( Timofte )

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Ocak 2009, 01:02:57

« önceki - sonraki »

samsunmania

Teoman kardeşime yakışır bir gün oldu. Hep yanımızdasın. Asla unutulmayacaksın.

cuneytavar55

Arkadaşım,Aile avukatımız sevgilki dostum TİMOFTENİN 1.yılını saygı ile anarken Kartal galibiyetini Başta Teoman olmak üzere futbol şehitlerimize armağan ediyoruz.RUHUNUZ ŞAHD OLSUN....
                                                                                     FORZA ŞİMŞEKLER GURUBU

55_HayLAZ_55

Fecr_55

Kürdan kollar..
ağırlığından ezilir dokunsalar ağlarım, ağrısı feryat..
Tahammülsüzüm..
Dindirir acını elbet bir melek..
Ve..
Huzur özür dilemeli Sana uğramadığı her gün için..

sana bu sarkinin sözleriyle seslenmek istedim, gidisinin ardindan yazacak kelime bulamadim, bulamiyorum, bulamayacagim da.. :'(

Yüce ALLAH mekanini cennet eylesin..Dualarimizdasin güzel insan..

mehmet yılmaz

Taraftar Teoman Taş'ı unutmadı
Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Samsunspor sevdalısı, samsunspor.biz internet..
25 Ocak 2009 / 13:08

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Samsunspor sevdalısı, samsunspor.biz internet sitesinin kurucusu Muhammet Teoman Taş, taraftarlar tarafından unutulmadı.

Teoman Taş için 'Tek Savdasıydı Kırmızı Beyaz' yazılı bir pankart açan taraftarlar uzun sürede Teoman Taş'ı unutmadıklarını belirten tezahüratlar attılar.

http://www.samsun.net/haber/taraftar-teoman-tasi-unutmadi-3193.htm

kaan

Samsunsporluluk bilincinin yaşamasını sonumuzun zonguldakspor olmasını engelleyen çok değerli abimiz için dualarimizi eksik etmeyelim umarım cennette biz samsunsporlulari bekliyordur.Mekanin umarım anlatılan insanlığına yakışır olmuştur Teoman abi geçen her gün daha bi inatla seviyoruz bu takımı unutmadık seni unutmayacağız.

hala kızı

İnsanın bazı anları vardır ya hani,boğazın düğümlenir,tek kelime edecekken kalbinden boğazına doğru bir bıçak sızısı hissedersin tek kelime edecek olsan boğazın kesilecekmiş gibi gelir.İşte şuan öyle bir anı yaşıyorum.

O gitti...
Apansızca,sessizce kimselere birşey demeden gitti.Bizi derin acılar içerisinde,tarifsiz kederler içinde bırakı verdi.Elin de olsa bunları hiç birimize yaşatmak istemezdi şüphesiz.Ölüm Allah'ın emri,önüne geçilemez tabi ki.

Ben de Teoman abi gibi Kasım doğumluyum bir sohbetimiz esnasında hiç sevmiyorum Son baharı hele Kasım ayını,kışın habercisi Kasım'ı...Kasım derken Aralık ve Ocak koskoca bir kış nasıl geçecek oooff!
ve yine Kasım ayı idi ağaçların yaprakları sararmışlığın ötesine yüz tutmuş bir bir yok oluveriyordu,
sonra 2007 nin son Aralık ayı yine hüzün...
ve Ocak geldi tüm soğukluğu,tüm karanlıklığı,tüm sinsiliği ve kör olası ayrılığı ile bir alev düştü ki yüreğime söndürülür gibi değil,bir acı işledi ki ciğerlerime duracak gibi değil bir yaprak düştü ki ağacımdan inanılır gibi değil!
Evet 1 yıl oldu ben halen daha inanamıyorum,konduramıyorum sanki bir gün çıkıp  ben geldim diyecekmiş gibi bekliyorum oysa ki görmeme
rağmen o 24 ocak 2008 günü onun için toplanan kalabalığı,solmuş yüzüne dokunmama rağmen :'( :'(
Kar taneleri sere serpe üzerine yağıyordu tıpkı Kasım'da dökülen yapraklar gibi tane tane yavaş yavaş.
Ahhhh be Teoman abi ahhhhh!sen de tıpkı o güzelim yaprağın ses çıkarmadan dalından koptuğu gibi koptun düştün yüreğimize bir alev topu gibi :'(

Ahhhh be Teoman abi ahhh!Acını anlatmak,özlemini dile getirmek imkansız.
Rengarenk olan herşey 1 yıldır kapkara!
Mevsimlerin hiç önemi yokmuş meğer 1 yıldır ki mevsim hep kış.
Bizim  kaderimizmiymiş bu gençler gitti önce
senden sonra başka
kuzenimizi verdik kanser namussuzuna!Ersin oda 29 yaşında oda senin gibi tertemiz,gencecik :'( :'(umarım seni bulmuştur orada...

SEN GİDELİ YAZ UĞRAMADI BİZE...
Yaprakların yeşerdiğini bile fark edemedim.

celebi

Yalnızca BİZ

TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR

erkan55

istanbuldan

Abimi aramızdan ayrılışının ilk yılında unutmayan başta Samsuni abiye( ben teşekkür etmekten yoruldum, o elinden geleni fazlasıyla yapmaktan yorulmadı) M. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı ve üyelerine ve Büyük Samsunsporun siz vefakar taraftına kendim ve ailem adına yürekten teşekkür ediyorum. Bizler Samsunsporu tutarken acıları göze aldık. Birçok acı yaşadık ama bu sevdamız Samsuna ve Samsunspora hiç bitmedi ve bitmeyecek. Bundan sonrada büyüyerek devam edecek.

Pergani 55

Ben maalesef sizin gibi tanışma fırsatını bulamadım. Mesaj atıp tanışmak istedigimi söyleyecektim ama siteye girdigimde haberini aldım. yarım saat sandelyeden kalkamadım tanımadıgım bir kişinin vefatı beni niye bu kadar etkiledi...daha dün gibiydi ne zaman geçti bir yıl mekanın Cennet olsun Yüce Allah taksiratını affeylesin unutmadık seni

celebi

kaptan 55

karşıyaka maçında 2.gölü attıktan sonra kendimden geçmişim inanın kendime geldiğimde teomanla yüzyüze geldik maratonun ortasında rahmetlinin resmi var inanın sanki bizlerle o mutluluğu paylaşır gibiydi ALLAH gani gani rahmet eylesin