İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

Burak

17 Eylül 2012, 17:05:33 #330 Son düzenlenme: 17 Eylül 2012, 17:08:55 Burak
Alıntı yapılan: ibo055 - 06 Eylül 2012, 14:56:44
kart ücretleri alınıyor arkadaşım  tüm bankalarda

başkası değil bizzat kendi başvurum

bugüne kadar bir kere kart ücreti verdim o karta da biraz yüklü borcum olduğu için bunu bana karşı koz olarak kullandılar o bankanın kartını borcumu ödediğim gün kapatacağım zaten onun dışında her kart ücreti geldiğinde arıyorum bankalar şark kurnazlığı yapıyorlar adam gibi kartların yıllık aidatlarını BDDK belirlesin birde 12 taksitte alın bakalım kimse itiraz ediyor mu ?

Karabudun

Tebrikler Burak.Malum ülkede haklarını arayan vatandaş aramakla bulunamıyor.Bir şekilde hakkını arayanlarda telef ediliyor zaten.Cidden tebrik ederim.Sayende elimizde koz var.

sefa.isitan

Samsunspor kredi kartı özel kart oldugu için yıllık kart ücreti 65 tl olarak bana söylendi ama ben yine de başvuru yaptım bilginiz olsun arkdaşlar.

maraton

Kart aidatı yok dendi bana bankadan emin mısınız kart aidatı alındığından ?

ibo055

arkadaşlar isterseniz toplu olarak iş bankası kredi kartı çalışması yapabilir.  bunun için şube müdürüyle  görüşüp tüm sorunları  ortadan kaldırmaya çalışırım.
bunu için bir liste başlatalım 

isa55

Bende aidat olmazsa, İş Bankası Samsunspor kredi kartına başvuracağım.

mehmet yılmaz

Ben 2006'dan beri kullanıyorum. Son iki yıldır aidat ödemiyorum.

Ertuğrul Sağlam

9 yıl Axess kullanıyorum
7 yıl World lullandım 2 ay önce kapattım
5 yıl Bonus kullanıyorum

Bu kartlara kesintisiz üyelik aidat'ı ödedim ve ödemeye devam ediyorum şimdi benim bu kart aidatlarını geri almam mümkünmü?  ??? ??? ???

5trawberry

Şubelerden dilekçe verildiğinde kullanım ücreti alınmıyor, yıl içinde alınan da parapuan olarak karta yansıtılıyor. En azından YK World'de öyle.

ibo055

arkadaşlar düzenli  ödeme yapanların ki hesaba iade ediliyor dilekçe ile 
fakat bununla ilgili bir çalışma yapıyorum  sonuç bir kaç gün içinde belli olacak

özkan

2 seneden fazladır iş bankası samsunspor kredikartım var,hiç aidat ödemedim.Öneririm. ;)

emre

bu kart konusunda kimden detaylı bilgi alabilirim ?

ibo055

King Of The North

Süresi dolan Samsunspor İş Bankası kartımın yenisi yollamışlar,2015 e kadar devam, aynısı yine mükemmel...

maço

Alıntı yapılan: ibo055 - 16 Ekim 2012, 08:55:27
benden alabilirsin kardesim buyur

bu kart parasını alıyorlar mı?bu konu baya canımı sıktı,
samsuna gidince iş bankasından halledecem,burada mesaiden zaman kalmıyor