İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

cembaba

Ben sormuştum zamanında verilmiyor. Sadece Maximum kart kullanıyorsanız, onu Samsunspor olanı ile değiştirebiliyorsunuz.

lato

benim kart maximum dediğinize göre olur o zaman bayramdan sonra gidip bir şansımı denerim artık teşekkürler bilgi için

King Of The North

iş bankası kampanyasının devam etmesi sevindirici, benim kartın süresi doluyordu çünkü, alışverişte o kartı vermek ve post makinasına sokan kişinin önce karta şöyle etraflıca bakması ayrıca keyifli...

ismail55

maximum kartı samsunkartla değiştirmek için ne yapmak lazım 2 tane var bizde değiştirmek istiyoruz. ankarada oturuyorum bu arada ben aslında başvuruken söylemiştim tamam dediler sonrada normal kart gönderdiler almadım kartı bende değişiyosa alıyım değiştiriyim

King Of The North

Ankara'da oturuyorsan Kızılaydaki Yenişehir şubesi  bu işi yapıyor, biz orada değiştirdik kartlarımızı, öğrenci olanlara ve sürekli geliri olmayanlara vermiyorlar bildiğim kadarıyla.

AhmetDenizci

Bugün gittim sordum, maaş bordrosu istiyoruz o kart için maalesef öğrencilere veremiyoruz dediler.

King Of The North

Arkadaşlar Garanti Bankasıyla anlaşma var, İş Bankasıyla olan devam ediyor mu? Hangisinin getirisi daha fazla klübümüze?

davidsavage

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 29 Ağustos 2012, 15:12:50
Arkadaşlar Garanti Bankasıyla anlaşma var, İş Bankasıyla olan devam ediyor mu? Hangisinin getirisi daha fazla klübümüze?

Benim garanti bonus'um var eğer anlaşma varsa Samsunspora destek amaçlı kartı neye dönüştürmemiz gerekiyor ?

ibo055

İş Bankası Samsunspor Kredi Kartı kullanarak kulübümüze doğrudan katkı sağlayabiliyoruz
kart almak isteyen  samsun dışındaki arkadaşlar doldurdukları forumun arka kısmında bulunan logo yerine SAMS   özellikle samsunspor logolu kart istiyorum diye bildirsin
ögrencilere samsun spor kredi kartı  verilmiyor   
kart ücreti  yansıyan kartların düzenli harcama yapılması ve ödemelerine bakılarak  kart ücreti iadesi  yapılıyor
samsunspor kredi kartı ile ilgili ayrıca sormak istediğiniz  tüm sorulara  bana iletebilirsiniz
tel no: 0535 375 52 58
istanbulda yaşayan arkadaşlardan isteyen olursa  benimle bağlantıya geçebilir şu ana kadar  şubemden yaklaşık 1000 tane kart  verdim  samsun sporumuza hayırlı olsun

celebi

o zaman bir zahmet benim ödediğim kart paraların iadesini istiyorum mübarek kardeşim benim

ismail

yeni yasa geçti mi bilmiyorum ama bundan sonra hiçbir banka kart ücreti alamayacak diye haberler yapılmıştı? (yanlış veya eksiksem düzeltin lütfen)

geçen sene okula gelmişti bankadan elemanlar.bende alacaktım az daha samsunspor kartı ama kredi kartına bulaşmak istemediğimden almadım.öğrencilere nasıl verilmiyormuş anladım adamlar bize zorla vermeye çalışıyorlardı.iş bankasından başka samsunspor kredi kartı veren banka mı var da ben yanlış hatırlıyorum yoksa

ibo055

ibo055

Alıntı yapılan: ismail - 06 Eylül 2012, 14:46:50
yeni yasa geçti mi bilmiyorum ama bundan sonra hiçbir banka kart ücreti alamayacak diye haberler yapılmıştı? (yanlış veya eksiksem düzeltin lütfen)

geçen sene okula gelmişti bankadan elemanlar.bende alacaktım az daha samsunspor kartı ama kredi kartına bulaşmak istemediğimden almadım.öğrencilere nasıl verilmiyormuş anladım adamlar bize zorla vermeye çalışıyorlardı.iş bankasından başka samsunspor kredi kartı veren banka mı var da ben yanlış hatırlıyorum yoksa

kart ücretleri alınıyor arkadaşım  tüm bankalarda

celebi

Karabudun

En fazla kasan da İş Bankası diye biliyorum.