İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

King Of The North

Alıntı yapılan: FaT1h - 09 Aralık 2010, 14:45:56
nihayet geldi kredi kartım bu kartı kullanmak cok güzel YAŞASIN SAMSUNSPOR

hayırlı olsun, gerçekten de çok gururla taşıyoruz. İlk aldığımda bir mağaza çalışanına verdim çeksin diye, bayıldı valla çok da ilginç geldi, bizim türünün son örnekleri olduğumuzu da düşündü galiba, ama helal olsun demekten alamıyorlar kendilerini.

lucarelli

Alıntı yapılan: FaT1h - 09 Aralık 2010, 14:45:56
nihayet geldi kredi kartım bu kartı kullanmak cok güzel YAŞASIN SAMSUNSPOR

Hayırlı olsun..

celebi

ibo055

09 Aralık 2010, 15:37:56 #183 Son düzenlenme: 09 Aralık 2010, 17:26:03 ibo055
var ama iptali oluyor

celebi

Burak

benimki öğrencilikten kalma kart şimdilik normal kart alacak pozisyonda değilim arka en azından arka fonu o şekilde olamaz mı ? ibo 55

ibo055

düzenli kullanırsan şubeden  iptali oluyor  kullanmanıza bağlı

ibo055

09 Aralık 2010, 17:23:44 #187 Son düzenlenme: 09 Aralık 2010, 17:25:32 ibo055
malesef yeniden başvuru yap  limitini az iste  burak

celebi

Alıntı yapılan: ibo055 - 09 Aralık 2010, 15:37:56
var ama iptali oluyor

nasıl yapılıyor o iş illaki kullanmak mı lazım yani. kullanırsam yok kullanmazsam var öylemi.

ibo055

kullanmazsan samsunspora  faydası yok
hiç kullanmadan kart ücreti gelirse şubeden iptal olur
kartı kullanıp düzenli ödemelerini  yaptığında  şubene başvurduğunda kart üçretini iptal ettirme olanağın oluyor

sevmekyetmezmi

Alıntı yapılan: celebi - 09 Aralık 2010, 17:30:43
nasıl yapılıyor o iş illaki kullanmak mı lazım yani. kullanırsam yok kullanmazsam var öylemi.

yok abı arayacan müşteri hizmetlerini.. kanunda bunun yasal olmadıgını beyan edecen dolandırıldıgını felen analatacan
bırazda kaba konusacan.sonra şöyle bi kelime duyacaksın beyefendı siz bizim önemli müşterilerimizden siniz bu seneye ait olan kart ücretini geri iade ediyoruz.baska bır sorununuz varmı  :D

cok sukur ben kac senedır vermıyorum.

maximum kartımı iptal ettirmiştim kullanmıyorum dıye ama simdi bu kartan almak caız oldu

celebi

ee madem öyle direkt iptal etsinler. ben bu kart ücreti meselesine oldukça gıcık kapıyorum. şubeye başvurmssa kişi iptal olmayacak bankaların çakallığı diye düşünüyorum ben bu meseleyi. neyse konuyu farklı bir yöne çekmeyeyim. ZATEN ALIRSAKTA KULLANIRIZ ELBETTE ama şubeye kart parası için iptal meselesi yine karşıma çıkacak. bunu alırken desek ben kart parası ödemeyeceyim diye olmaz mı

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 09 Aralık 2010, 17:44:10
ee madem öyle direkt iptal etsinler. ben bu kart ücreti meselesine oldukça gıcık kapıyorum. şubeye başvurmssa kişi iptal olmayacak bankaların çakallığı diye düşünüyorum ben bu meseleyi. neyse konuyu farklı bir yöne çekmeyeyim. ZATEN ALIRSAKTA KULLANIRIZ ELBETTE ama şubeye kart parası için iptal meselesi yine karşıma çıkacak. bunu alırken desek ben kart parası ödemeyeceyim diye olmaz mı

Olmaz  8)

sevmekyetmezmi

Alıntı yapılan: ibo055 - 09 Aralık 2010, 17:38:46
kullanmazsan samsunspora  faydası yok
hiç kullanmadan kart ücreti gelirse şubeden iptal olur
kartı kullanıp düzenli ödemelerini  yaptığında  şubene başvurduğunda kart üçretini iptal ettirme olanağın oluyor

peki ibo 55 abım bu kart ücreti yasal mı? mahkeme kararı yokmu ?nıye hala mıllete gecirmeye çalışıyolar?

tüketici heyetine başvurulduğunda iptal oluyor doğrumudur ?

ibo055

YOK ÖYLE BİRŞEY ARKADAŞLAR İPTAL DİYE İMZALADIĞINIZ SÖZLEŞMELERDE YAZIYOR
YASAL OLARAK ALIYOR BANKALAR