İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

King Of The North

Alıntı yapılan: ÜTOPYA - 01 Aralık 2010, 22:31:44
iŞBANKASI PERSONELİN HEPSİNDE VAR MI?YOKSA NEDEN YOK...SAMSUNSPORLUMU DEĞİLLER...O ZAMAN NEDEN İŞBANKASINA KAZANDIRALIM....MADEM İŞBANKASI SAMSUNSPORA BİR JEST YAPACAK O ZAMAN SAYI KISITI NEDEN KOYAR...BUNLARIN HEPSİ ŞEREFSİZ...EĞER BÜTÜN PERSONELİNDE VARSA BEN 50 TANE SATTIRIRIM...YOKSA HERKES İPTAL ETSİN BAŞKA BANKA BULALIM.

İş Bankası personelinden bana ne kardeşim alır almaz kendi bileceği iş, ben de Ankarada oturuyorum Ankaragücü veya Gençleride mi tutmam lazım yani abuk subuk girmeyin şuraya, üstelik sayı sınırı falan da yok o nerden çıktı? Sen hangi bankanın müdürüsün onu söyle bize, alacaksan al almayacaksan bas git, 1 tane mesajın var onu da buraya yazmışsın. >:( >:(

ÜTOPYA

İş Bankası personelinden bana ne kardeşim alır almaz kendi bileceği iş, ben de Ankarada oturuyorum Ankaragücü veya Gençleride mi tutmam lazım yani abuk subuk girmeyin şuraya, üstelik sayı sınırı falan da yok o nerden çıktı? Sen hangi bankanın müdürüsün onu söyle bize, alacaksan al almayacaksan bas git, 1 tane mesajın var onu da buraya yazmışsın.   

Moderatöre Bildir    Kayıtlı 

1.nerde oturduğu önemli değil samsun da mevcut işbankası personeli genelde samsunludur..bilirim...kartları yoktur onuda bilirim..gaye samsunspora fayda ise kart sayı kotasyonu neden var?eğer samsunspora katkı için yapılmışsa bu sistem sayı sınırı olmamalı..eğer varsa samsunspor değil..işbankası fayda sağlıyor...şahsım adına alan adam değildir?Eğer 500 adet kart yüzünde 4.500 samsunsporlu sömürülüyorsa burada almaktan çok almamak akıllılık...gitsin idareci pazarlığını yapsın...diyorum
2.Senin nerede oturduğun hangi kartı aldığın umrumda bile değil.
3.kaç tane mesaj yazdığım seni bağlamaz.ben samsunsporluyum herkesin yazdığını okurum...nereye gideceğimde seni bağlamaz.
4.sen buranın sahibimisin adam kovuyosun.yada işbankası ortağımısın propaganda yapıyosun
5.ben de bankacıyım kim sömürür kim sömürülür iyi bilirim.gaye samsunsporsa dediğim kıstasta 50 tane kart satarım..ama kimseye ne kendimi nede takım tutma kisvesinde duygumu sömürtmen..sen buyur devam et..ağam...

Sioux

ütopya
ütopik ütopik konuşma
hangi bankada çalışıyorsan söyle de onlar da çıkarsın bir kart. ayrıca burada daha kim olduklarını bile bilmediğin insanalara atarlı giderkli konuşma. ne kadar samsdunsporlu olduğun bodozlama girdiğin tek konudan belli. iş bankasının kotasıda yok ayrıca. ayda 8-10.00 lira geliri var samsunspora. 

red_white

Alıntı yapılan: ÜTOPYA - 02 Aralık 2010, 12:54:30
İş Bankası personelinden bana ne kardeşim alır almaz kendi bileceği iş, ben de Ankarada oturuyorum Ankaragücü veya Gençleride mi tutmam lazım yani abuk subuk girmeyin şuraya, üstelik sayı sınırı falan da yok o nerden çıktı? Sen hangi bankanın müdürüsün onu söyle bize, alacaksan al almayacaksan bas git, 1 tane mesajın var onu da buraya yazmışsın.  

Moderatöre Bildir    Kayıtlı  

1.nerde oturduğu önemli değil samsun da mevcut işbankası personeli genelde samsunludur..bilirim...kartları yoktur onuda bilirim..gaye samsunspora fayda ise kart sayı kotasyonu neden var?eğer samsunspora katkı için yapılmışsa bu sistem sayı sınırı olmamalı..eğer varsa samsunspor değil..işbankası fayda sağlıyor...şahsım adına alan adam değildir?Eğer 500 adet kart yüzünde 4.500 samsunsporlu sömürülüyorsa burada almaktan çok almamak akıllılık...gitsin idareci pazarlığını yapsın...diyorum
2.Senin nerede oturduğun hangi kartı aldığın umrumda bile değil.
3.kaç tane mesaj yazdığım seni bağlamaz.ben samsunsporluyum herkesin yazdığını okurum...nereye gideceğimde seni bağlamaz.
4.sen buranın sahibimisin adam kovuyosun.yada işbankası ortağımısın propaganda yapıyosun
5.ben de bankacıyım kim sömürür kim sömürülür iyi bilirim.gaye samsunsporsa dediğim kıstasta 50 tane kart satarım..ama kimseye ne kendimi nede takım tutma kisvesinde duygumu sömürtmen..sen buyur devam et..ağam...

bende bankacıyım.. sen gerçekmisin ? burada insanları sömüren Samsunspor mu yada bankamı ? her ikiside değil... sen normal bir kartınla nasıl alışverişini yapıyorsan bunlada yapıyorsun aynı parayı ödüyorsun tek fark sen alışveriş yaptıkça Samsunsporada pay çıkmasıdır yani banka kendinden kesiyor ve Samsunspora aktarıyor anlıyorsun değil mi ? amacın ne anlamış değilim girer girmez Daha Samsunspor hakkında bi tane yorum yapmadan bu konuya girmişsin seni diğer başlıklarada bekleriz

Sioux

birazdan girer bizden daha iyi samsunsporlu olduüğunu iddaa eder, bir sürü hikaye. bu nasıl kafa yapısdı birader, eleştirdiği şeyler çok komik. benim iş bankası kredi kartım yoktu ama bu kafaya inat 2 tane aalacağım   >:( >:(

Burak

bırakın takmayın provakatörleri selam vermeden konuya girişmiş demek ki karın ağrısı var . Hangi bankada nerede çalışıtığınıda söylemez zaten sallayın gitsin bankacı olduğu bile şüphelidir ?

ÜTOPYA

tamam tamam.....gerginliğe gerek yok....herkes bildiğini yapsın....eyvallah ağalar.

King Of The North

Alıntı yapılan: ÜTOPYA - 02 Aralık 2010, 14:02:25
tamam tamam.....gerginliğe gerek yok....herkes bildiğini yapsın....eyvallah ağalar.

iş bankası samsunspor kartı alan adam değildir demişsin özür dilemen lazı,m kaç kişiye gider yapıyorsun şurda, evet iş bankasını ben kurdum, binlerce şubem var burada takılıyorum, milyon dolarlar vurdum 2500 Samsunspor taraftarından. Güngören' e gidiyorsan orda görüşelim senle, admin kardeşim bu adamın yazdıklarına dikkat et, baksana bankacıymış provakatör. hangi banka acaba bir bilsek?  >:(

ÜTOPYA

şahsım adına alan adam değildir?

Türkçe zayıf herhalde...yukarıda kelime var..açıklayalım şimdi...adam değildir?kim adam değildir...alan?nasıl?şahsım adına?yani söz meclisten dışarı gibi...yani burada sözde özne var...eylem ney...kartı almak..isnat ney...adam olmamak...peki sözde olan özne ney..şahsım adına söylüyorum(yani ben alırsam adam değilim gibi. )hülasa anlamak gerek....biraz derin olmak gerek....malcolm x diye bir adam vardı bilirmisin kardeş...bir sözü vardır?"insan ister oy kullansın ister silah hedefini iyi seçmeli "der?"kuklayı değil kuklacıyı vurmalı herzaman"
şimdi benim sitemim ,itirazım ,eleştirim işbankasının samsunspor kartını alan iyi niyetli arkadaşlara değil....bir rant var ve maksada mı hitap ediyor onu sorgulamak...kuklacı ne iş yapar neden bunu yapar onu sorgulamak..sayı kısıtı yokmuş...yoksa gider bende alırım...
he birde benle görüşmek istemişsin ya güngörende olacakmısın demişsin...evet olacağım merak edersen...çünkü ben samsunsporluyum...2 haftalık iznim olur gelirim muhakkak maça giderim..paramı verip biletimi alırım...beleş değil yani...neden klüp kazansın diye..şimdi samsun istanbula geliyorya ben yine güngörende olacağım ..yine diyorum...neden geçen sene de güngören maçına gitmiş olabilirim değilmi...:)sen şimdi insanların samsunsporluluklarını ölçüyosun ya...soruda sorarsın bana maç kaç kaç bitti diye...ama bunu internetten öğrenebilirim...ben şöyle diyeyim...geçen sene 20 dakikala kapıları açmadıkları güngörendeydim ben...yıllık izinimde denizli maçındaydım ben....hani eski samsunsporlu sporculara ödül verilen maçta...:)

kuzey55

bırak edebiyatı şimdi.sen bu siteyi,yaptıklarını,amacını ve  felsefesini anlamamış olacaksın ki bizleri beleş bilet almak suçlama cüretinde bulunuyosun.biz senin gibi hakiki samsunspolru? geçinenleri gördük.kimse burdaki gerçek samsunsporlulara taraftarlık öğretmeye kalkmasın..

King Of The North

Ütopya kardeş senin gözünde Samsunspora destek olanlar adam değilse, buradakiler beleşciyse yazma buralara, terki diyar et. Az daha ilerlersek seviye düşecek git gide.

ÜTOPYA

paragrafı iyi oku....kimseyi beleş bilet alıyor diye suçlamadım..ben almadığımı söyledim.haklısın kimse kimseye samsunsporluluk öğretmesin...herkesten özür diliyorum...oldumu kardeş...başka yapmamaı istediğin birşey var mı?

ahmetsefa55

denızlı ve gungoren maclarındakı olaylarıda ınternetten ogrenmıs olabılırsın  ;) senın hatan ne bılıyomusun bıraderr ; bılıp bılmeden gelmıssın atlamıssın konunun tam ortasına , sonra yanlıs anlasılmaya cok acık bı kac kelıme kullanmıssın,hatta daha ılerı gıdıp burdakı ınsanları belescılıkle suclamıssın,sonrada gelmıssın artıs artıs konusmussun.sen bence sımdı ne yap bılıyomusun kullandıgın kelımeler ıcın ozur dıle,sonra şu sıteyı bı gez dolas bı bak bakalım nasıl ınsanlar var burda, amacları ne ? beles bılet almayı bırak bıletı olmayan ınsanlara yardım eden kısıler var burda.hemde karsılıksız nıye bılıyomusun cunku bız armaya asıgız  ;)

King Of The North

Alıntı yapılan: ÜTOPYA - 02 Aralık 2010, 15:04:48
paragrafı iyi oku....kimseyi beleş bilet alıyor diye suçlamadım..ben almadığımı söyledim.haklısın kimse kimseye samsunsporluluk öğretmesin...herkesten özür diliyorum...oldumu kardeş...başka yapmamaı istediğin birşey var mı?

özrün kabahatinden beter olmasın bu arada, ben sana emri vaki konuşmuyorum sen alaycı takılıyorsun, başka paylaşım sitelerine benzemez burası şurada beni az 150 kişi şahsen tanır, burada en az100-150 kişi birbirini şahsen tanır aile gibiyiz, şimdi gelip de selam sabah vermeden herkese gider yapman, ileri geri konuşman nahoş karşılanır, üstelik dikkat ettiysen kimse sana da küfür dahi etmeden açıklama yapmaya çalışıyor.

salihcakir

@ütopya

efendi bir samsunsporlu gibi kullanacaksan hesabını müdahale etmeyelim.

ama yok alaycı, bilmiş tavırlarla buradaki gerçek samsunsporluları meşgul edeceksen gerekeni yapacağız.

not: buradaki samsunsporlulara bir iki maç yazıpta bir şeyleri ispat etmeye çalışma; zira buradaki arkadaşlar gittikleri maçları bir yazmaya başlarlar, sadece hatırladıkları ile site için izin verilen kapasite ölçüleri aşılır.