İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

**KaR6**

card finans ta 25 lira bana geçirmeye çalışıyo ama yedirmicem ;D

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Kasım 2010, 23:53:35
card finans ta 25 lira bana geçirmeye çalışıyo ama yedirmicem ;D

card finansı ara biraz yüklen ben öyle yaptım müşteri memnuniyeti tırı vırısı söyledi 1 ay sonra parayı geri ödedi :)  Yassak kardeşim hem benden para kazan hemde ben sana kart verdim bana para ödicen de ne güzel. Başka ülkede olsa adamın canına okurlar ama Devlet nedense çanak tutuyor bu işe. İnsanlar hakkı olan birşey için mahkeme açmak zorunda bırakılıyor. Neyse bunlar da düzelir zamanlar inşallah

**KaR6**

ödemicem ki, kapatın kartımı kullanmıyorum daha diyecem.. kanunen yasak bi defa kart parası almak, allahın yunanlarına bi de kart parasımı verecem :)

King Of The North

Az önce Samsunspor Logolu kredi kartım geldi çok mutluyum, ilk harcamamı da aracımın kaskosu ve trafik sigortasına yaklaşık 1500 TL çektiriyorum, vira bismillah :) :)

lucarelli

Hayırlı olsun, güle güle kullan...

King Of The North

Bu sezon sonuna doğru 2500 civarı olan kart kullanıcısının 10 bin olması dileğiyle, kurda kuşa muhtaç olmasın Samsunsporumuz, bu halde yılda 85-90 bin lira gelir elde edilirken 400-500 bin liralık rakamları göreceğiz inşallah, bu durumda herkes mevcut kartlarını bırakacak İş Bankası Samsunspor Logolu kart kullanacak.

King Of The North

Grubumuzdan Saim55 ve Sonuna Kadar 55 nickli arkadaşlarımız da kredi kartı için başvuru yapmıştır. Hep destek Tam destek.

ÜTOPYA

iŞBANKASI PERSONELİN HEPSİNDE VAR MI?YOKSA NEDEN YOK...SAMSUNSPORLUMU DEĞİLLER...O ZAMAN NEDEN İŞBANKASINA KAZANDIRALIM....MADEM İŞBANKASI SAMSUNSPORA BİR JEST YAPACAK O ZAMAN SAYI KISITI NEDEN KOYAR...BUNLARIN HEPSİ ŞEREFSİZ...EĞER BÜTÜN PERSONELİNDE VARSA BEN 50 TANE SATTIRIRIM...YOKSA HERKES İPTAL ETSİN BAŞKA BANKA BULALIM.

celebi

sen kimsin birader damdan düşer gibi çok sert girmişsin.

samsunluhakan

ben bugün başvuru yaptım inşllah kısa zamanda 5000 sayısını geçeriz hep destek tam destek

mehmet yılmaz

Bende yaklaşık 4 yıldır var. Alışveriş yaparken gururla çıkartıyorum kredi kartımı, üsüne Samsunspor var çünkü ve gelir de sağlıyoruz. Lütfen imkanı olan herkes alsın...

kuzeycity

Alıntı yapılan: celebi - 02 Aralık 2010, 00:46:31
sen kimsin birader damdan düşer gibi çok sert girmişsin.

Allah Allaah abi fark ettin mi son günlerde sesimiz duyulmaya başladıkça siteye fake elemanlar dadanmaya başladı ??

celebi

davidsavage

Bende bi işe girsem direk alacamda şu an öğrenci modundayım,pek kullanmam kredi kartı ama Samsunpor için almak istiyorum gerçektende.

King Of The North

Desteğe devam, madem İş Bankası böyle bir jest yapmış, zaten harcama yapıyoruz hiç değilse Samsunsporumuz da gelir elde eder bence sezon sonuna 10 bini bulmalıyız, lüften herkes alsın bu kartı, kart parası cart parası yok o zaman niye duruyoruz?