İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

FaT1h

ben istanbulda başvurmuştum samsunspor kredi kartı diye ama kadın o ne dedi salak şey yazmadı galiba sonrada hiç aramadılar

erkutdem55

eğer samsun dışından başvuru yapacaksanız samsun şubesini aratın 0362 431 09 00 bilgi alsınlar ya da logo kısmı  var sayfanın altında 4 kutucuk var.Oraya SAMS yazın,samsunspor logolu kartınız gelecektir.

Pergani 55

ben de bir öğretmen olarak bu kartı neden almayayım ki en kısa zamanda başvuruyu yapacgım inşallah

babasamsunlu

Bu başlığı mümkün olduğunca canlı tutalım ki haberdar olmayanlarda bir şekilde buradan bilgi edinsinler..

İmkanı olan Herkeste mutlaka olmalı..Etrafımızdakileride uyarıp bu konuda bilgilendirelim..

Sercan

Bende İş Bankası'nın İşte Üniversiteli kartı var.Acaba ona da logo koyulabilir mi?

fatih55ankara

arkadaşlar ben de azıcık araştırdım.samsunspor u aradım.çıkan bayana işbankası ile anlaşmanın devam edip etmediğini sordum.devam ediyor dedi.ve iş bankası buğdaypazarı şubesi ile samsunspor un hesabı varmış.asıl orada kart çıkartılıyormuş.

İŞBANKASIŞube  Buğdaypazarı/Samsun  (7301)
Hançerli Mah. İskele Cad. No: 3 55020 SAMSUN MERKEZ/SAMSUN
Tel: 3624331526
Faks: 3624331528   

PTT KARŞISINDAKİ İŞBANKASINDAN BAFRA YÖNÜNE DOĞRU GİDERKEN KİME SORARSANIZ SÖYLER.

erkutdem55

Samsundaki bütün şubelerin bilgisi var,tüm şubelerden çıkarttırabilirsiniz.

karayel

samsunspor kredi kartı int üzerndn alın mı yomu bilen varmı acba?
iş bankasının sitesinde buna dair hiç bişe göremedim de...

erkutdem55

Alıntı yapılan: karayel - 22 Mart 2010, 17:53:02
samsunspor kredi kartı int üzerndn alın mı yomu bilen varmı acba?
iş bankasının sitesinde buna dair hiç bişe göremedim de...

Alınamıyor ama herhangi bir işbankası şubesinden başvurabilirsin

HaSaNCaN

erkutdem55

AntZ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 22 Mart 2010, 23:21:02
Samsunspor Kredi kartı zaten vısa

Sanırım Hasancan bankamatik kartları kastediyor.
Yok ama olsa bile kulübe kazancı olmaz. Sadece alanın cüzdanında aksesuar olur.

erkutdem55

Alıntı yapılan: Ant55 - 24 Mart 2010, 08:40:42
Sanırım Hasancan bankamatik kartları kastediyor.
Yok ama olsa bile kulübe kazancı olmaz. Sadece alanın cüzdanında aksesuar olur.

Bankamatiğe olmaz dediğin gibi olsa da faydası olmaz

diver55

Bn ilk çıktığından beri kullanıyorum. Gittiğim özellikle yabancı illerde gururla onu kullanmaktayım en az 3-4 yıldır belki daha fazladır. Mevcut maximum kartlarınızı da talep etmeniz halinde tüm özellikleri aynı kalmak şartı ile Samsunspor kartına dönüştürüyorlar. Kart tasarımı da mükemmel. Yönetimlerimizin bu tür konuları neden hep gündemde tutmadığına anlam veremiyorum zaten.Faydalı bir başlık oldu.

YaşarDoğu

AlıntıSamsunspordan Baroya ziyaret

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Barosunu ve Emniyet Müdürü Hulisi Çeliki ziyaret etti.

Samsunspor Kulübü Başkanı Hakkı Tomaç, Samsun Bürosu'na kayıtlı avukatların İşbankası ile anlaşmaya varılan Samsunspor Kredi Kartı'nı almalarını ve bu vesileyle de kulübe destek vermelerini istedi. Samsun Barosu Başkanı Av. Necat Anıl, Samsunspor'un her zaman yanında olduklarını belirterek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Ziyarette Samsun Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. Hakkı Tomaç, desteklerinden dolayı Başkan Anıl'a ve Baro yönetimine teşekkür etti.

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri Samsun'a yeni atanan Emniyet Müdürü Hulusi Çelik'i de makamında ziyaret etti.
Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Hulusi Çelik'i ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç ve Yönetim Kurul Üyeleri, Ladik ilçesinde terör saldırısında şehit olan polis memurları için başsağlığı dileğinde bulundu.
Samsunsporlu yöneticilerin Çelik'e yaptıkları ziyarette futbol gündemi ve Samsunspor'un durumu konuşuldu.