İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

celebi

ben başvurmuştum fakat ben kara defterdeyim oyüzden vermediler :D

red_white

Alıntı yapılan: celebi - 12 Ekim 2009, 09:41:05

haha ilahi çelebi abii kara çelebi oldun desene kara murat gibi hehe :)

celebi

red_white

abi bi yasa çıktı affı beklemeden yani eskisi gibi 5 yılı beklemene gerek kalamdan  talep iletebiliyosun

bengülü

ben almıştım rahmetli teoman kardeşimin tavsiye üzerinde her sene samsunspor kredi kartım geliyor kullanmıyorum ama samsunspor amlemi olduğundan benim için çok değerli bir kart

harbisamsunsporlu5517

gecın krdi kartı  işini abi olabılıyorsalar samsunsporumuza sponsor olsunlar

babasamsunlu

:) olmazlar güzel kardeşim borcumuz çok onlara :) bide ben 3 ay önce başvruduğımda artık yapmıyoruz demişlerdi..belkide başından savmak için demiş olabilir..itin tekiydi çünkü :)

babasamsunlu

vay adi herif ben  yarın onun yanına gidip başına ekşimezmiyim  >:( >:( müdürüne kadar çıkacam

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ekim 2009, 14:56:43
vay adi herif ben  yarın onun yanına gidip başına ekşimezmiyim  >:( >:( müdürüne kadar çıkacam

Bir de son bilgileri de alırsan, devam ediyor bildiğim kadarıyla, Samsunspor'a anmlattığımız şeklinde katkısı var mı? İl dışından da alınabiliyor mu halen vs... Forumda duyurmuş oluruz... Eğer katkısı yoksa iptal ettiririm ben de...

babasamsunlu

tamam  abicim..nede olsa bünyesinde çalışıyoruz birşeyler  öğreniriz bi şekilde.. ;)

harbisamsunsporlu5517

12 Ekim 2009, 15:31:22 #25 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 15:32:53 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ekim 2009, 14:44:47
:) olmazlar güzel kardeşim borcumuz çok onlara :) bide ben 3 ay önce başvruduğımda artık yapmıyoruz demişlerdi..belkide başından savmak için demiş olabilir..itin tekiydi çünkü :)
olacaklar inş yıllardır ikna etmeye calışıyorum onları ve ikna etmek uzereyim eger ülkemizin basarılı olmasını istiyorsalar beni kırmayacaklardır :D

babasamsunlu

:):) inşallah bir kaç sponsor daha bulabilsek çok güzel olur...ama en önemlisi şehirdeki imkanların samspora aktarılabilmesi..ama bunun için yzy nin ölmesi gerekiyor :):)

Mustee13

harbisamsunsporlu5517

12 Ekim 2009, 16:54:24 #28 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 17:01:17 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ekim 2009, 15:33:00
:):) inşallah bir kaç sponsor daha bulabilsek çok güzel olur...ama en önemlisi şehirdeki imkanların samspora aktarılabilmesi..ama bunun için yzy nin ölmesi gerekiyor :):)
iş bankası olsa yeter hem biz hem onlar hemde ülkemiz kazanır yzyninde ölmesine grk kalmaz  ;D ama nerde o düşünce

Yaman55

Alıntı yapılan: celebi - 12 Ekim 2009, 09:41:05

:D Batıkmısın çelebi abi