Samsun’da okuyorum, Samsunspor’u tutuyorum

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Eylül 2008, 16:10:50

« önceki - sonraki »

Kaya

süper bir olay bu emeği geçen herkese çok teşekkürler. yarın 14 de inşallah gelip görebilirim oluşacak güzel tabloyu

ondestan_11

cok güzel bir organizasyon samsuni kardeşimi kutlarım gelecek bizim olmalı istanbula kaptırmamalıyız

celebi

yusuf celebi

Samsunspor kulübü İsmail Uyanık bıraktıktan sonra maalesef bu tür organizasyonlarla ilgilenmedi,genç nesilleri kaybettik kaybetmeyede devam ediyoruz.Bu tür organizasyonların daha geniş kapsamlısını ciddi bir şekilde kulüp yapmak zorundadır.

Samsunspor uzun zamandır sıkıntılı bir dönem geçirdiği için her geçen gün başarı çıtası aşağılara düştüğü için aynı paralelde genç nesilleri Samsunspor yanına çekemedi bu süreç biraz daha devam ederse üzülerek belirtmeliyimki bir süre sonra Samsunspor arkasında kimseyi bulamayacak duruma gelmesi kaçınılmazdır.

Genç nesilleri Samsunspor'un yanına çekemediğimiz için dolayısıyla Samsunspor altyapısında oynayan gençlerin ilerki dönemlerde A takım kadrosunda göreceğimiz bu oyuncuların Samsunspor ruhu ve bilincine sahip olmamaları İstanbul takımı sempatizanları olmaları kaçınılmaz oluyor bu vesile ile bizler ciddi manaada bu konuların üzerine gitmeliyiz bu kapsamda bu derneğin organize ettiği bu aktiviteleri destekliyor devamını diliyorum.

mehmet yılmaz

07 Kasım 2008, 18:43:49 #64 Son düzenlenme: 07 Kasım 2008, 18:46:22 samsuni
Derneğimiz M. Teoman Taş Samsunlular Derneğinin yeni bir organizasyonu daha oldu bugün.

Yaklaşık 50 öğrenci ile birlikte Samsunspor'umuzun idmanında idik. Bence çok güzel bir organizasyon oldu. Çocuklar yönetim kurulu odasına alındı. Toplu fotoğraf çekildi.

Ardından idmana çıkan takımla birlikte sahaya girdiler çocuklar. Futbolcu abileriyle resimler çekindiler. Sohbet ettiler.

Türk futbol kültüründe vaz geçilmez bir yeri olan baklava ikramı oldu tabii. :)

İki öğrencimiz takım kaptanları Serkan ve Kenan abilerine birer mektup yazmışlardı, aksilik işte, onlar idmanda yoklardı. Bu nedenle üçüncü kaptan Can gönüllü olarak "ben alır iletirim onlara" dedi ve ona verildi mektuplar.

Toplu fotoğraf çekiminden sonra, yönetim kurulu üyesi Sn. Tahsin Kosif çocukları ve okuldaki diğer arkadaşlarını pazar günkü Karabük maçına davet etti. Orada bulunan öğreniclere davetiyelerini bizatihi kendisi verdi.

Son bölümde tel örgülerin arka tarafına geçen öğrenciler "Samsun'da Okuyorum Samsunspor'u Tutuyorum" pankartlarının araksında tezahüratlar yaparak idmanın bir böülümün seyrettiler.

Orada özetle şunları dedim, tekrarlayayım;

Ben henüz 9 yaşımda ikien bir gün Çakırlar Korusunda pikniğe gitmiştik. Öğleden sonra bir otobüs yanaştı oraya ve baktık ki Samsunspor Otobüsü. Futbolcular indiler ve düz koşu yaptılar orada. Emin Kar, Fatih Uraz, Burhanettin, Mete... Hepsi oradaydılar ve ben 9 yaşındaki çocuk elimde platik topla birlikte onların yanında koştum.

30 yaşındaki adamın temelinde yoksa Samsunspor'u sevmesi çok zordur, bu yaşta aşılanır bu sevgi.

Ancak bi ne yaparsak yapalım bu çabaların sonuca ulaşbilmesi için saha içi skorlarının da iyi olması lazım. Biz bu işleri yaparız, inşallah takım ve yönetim de saha içi skor adına gerekeni yapacaktır.

Pazar günü bu öğrenciler kapalı tribünde olacak. Kuvvetle muhtemel ben de her zamanki yerim olan maratonda değil de kapalı da olurum o gün.

selahattin55

helal sana be samsuni.son zamanların en güzel organizasyonu.teşekkürler.

celebi

seckin55

super otesi bişe..işte samsunluluk budur..samsunsporluluk budur.teşekurler samsuni abi...

Recep

samsuni o baklavaya yumulan senmisin ya tanışmak nasip olmadı da seninle
bende öyle bir izlenim uyandı da ;D ;D ;D ;D

şaka bir yana muhteşemmmmmmmmmm bir organizasyon ve gördümki sen ve senin gibi gönüllüler sayesinde SAMSUNUM VE SAMSUNSPORUM emin ellerde
ALLAH hepinizden razı olsun

gozgoz yýlmaz

Bir Samsunsporlu olarak teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Derneğe özellikle.

Benim kafama takılan şry şu, benim şehrim bu kadar mı salaklaştı, içi boşaldı? Samsun merkezde öğrenci sayısı 2.000'i bulan okullar var. Bir Allah'ın kulu da çıkıp da neden Samsunspor'un, kızlar için Samsun Basketİn idmanlarına gitmez,

Kalabalık....Bildiğin kuru kalabalık. Bize idealist Samsunsporlular lazım.

guvensolmaz

Gurur verici bir organizasyon olmuş,, çok güzel bir tablo.. Devamını dilerim

HoliganSamSunLu

harika bir çalışma güzel günler bizim olucak inşallah bu gelişmeler oldukça geleceğe dair ümitlerimiz güçleniyor

FaT1h

mükemmel bişe olmuş samsuni abi her şey için teşk allah razı olsun

mehmet yılmaz

Arkadaşlar teşekkürlerini için şunu söylemek isterim, burada teşekkürü hak eden ben değilim M.Teoman Taş Samsunlular Derneği'dir. Kişisel olarak hiç bir övgüyü üzerime almıyorum.

Ne ki beğenmişseniz derneğindir, ne ki beğenmemişseniz benimdir...

beşnumara

bu güzel organizasyon için emeği geçen herkese sponsoruna m.teoman taş derneği üyelerine futbolcusuna yöneticisine sevgili samsuni abiye ve aklıma gelmeyen bütün samsunsporlulara.muhteşem bir orhanizasyon.bu organizasyonları artırırsak geleceğimiz emin ellerde olacak inşaallah.şimdi bunu duyan diğer okul öğrencilerini de heyecan saracak.acaba biz ne zaman gideceğiz diye.