Samsun’da okuyorum, Samsunspor’u tutuyorum

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Eylül 2008, 16:10:50

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

harika bi organizasyon samsunii abii fikirlerine özellikle o büyük yüreğine cok cok tesekkürler.bu sekilde anca genclerimizi samsunsporluluk aşkını aşılayabiliriz.

kuzey55

harika bir fikir derneğimiz çok ciddi ve güzel işlere imza atmaya devam ediyor.tebrik ediyorum abilerimizi...

Kais

Kais

ıdman kacda pekı bılen varmı  ???

kuzey55

Kais

Kais

ya orda dedın de ben sımdı bakdım yazıyormus hakkaten ya  :P gormemısım

veis

alt yapı öyle pafdan oyuncu almakla olmuyor samsunsporun alt yapısı böyle kurulur.

ali ihsan

Yeni nesil işte böyle Samsunsporlu olur.Harika bir çalışma.

Sempatik Bengülü

Gerçekten süper bir organizasyon emeği geçen herkezi yürekten kutluyorum

ahk34

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: veis - 06 Kasım 2008, 19:41:50
alt yapı öyle pafdan oyuncu almakla olmuyor samsunsporun alt yapısı böyle kurulur.

2008 Ağustos
Ali Alanyurt futbol okulundan bir kaç kare

Böylesine anlamlı projeyi gerçekleştirmeyi övdüğümüz gibi yapmadıklarımızıda ortaya koymak istedim.. kaçımız bu çocuklara giydikleri formanın önemini anlatıyoruz ilgi sevgi gösteriyoruz...

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği yönetimine teşekkürler çalışmalarında başarılar dilerim..

Sadece Samsunspor

ya bu altyapıda oynayan çocuklar tamam bizim altyapımız ama allah aşkına sorun hepsine alayı fenerli,gsli üstündeki samsunspor formasını tanımıyorki çocuk onlara birilerinin anlatması lazım altyapıdaki antrenörlerde anlatmıyor heralde

kumköylü ahmet

eferimla usaklar hosuma gitti bu organizasyonlar emegi gecen herkeze saygilar tesekkurler

Recep

samsuni emeği geçen bütün arkadaşlarımı kutluyorum bu yaşta bu değerleri o çocuklara aşılamak varya ölümsüz eserler bırakıyorsunuz