Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

55.hakan

Bizim en büyük yanlışımız da fair play yapacağız diye hakemlere itiraz etmemek oldu. Bu ligin kurallarına göre oynamadık oyunu bu gerçek.

cakir55

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 16 Nisan 2019, 16:50:01
Savaşmamız lazım derken taraftar zaten son ana kadar son dakikaya kadar elinden geleni yapıyor.Doğrusu şöyle olacak "SAVAŞMALARI LAZIM"
Sarıyer maçından sonra ben dahil herkesin umudu bitmişti fakat Hacettepeye karşı son dk golünü yemesek şuan 1 puan fark kalıyordu. Oyunculara gelince elimizdeki malzeme bu şuan topçu alma şansımız olmadığına göre bunlara destek olmaktan başka şansımız yok.

jean

Icimden bir ses karagumrukle final oynayacagiz diyor

Stoper

Çift maç usulü oynanacak çeyrek ve yarı final maçlarından umutluyum. Bu takım biraz ayağa pasla,rakibe baskı ile çok rahat gol bulabiliyor. Deplasmanda her türlü gol atacağımızı, içerde de tur atlayan taraf biz olacağımızı düşünüyorum. En büyük handikap, final maçı.

muzaffer4

Ben de playofftan ümitliyim he sorarsanız başka çaremiz yok zaten ümitlenmeyip de ne yapacağız
Bir şekilde finale kalırız 4 maçta da berabere kalıp bile finale çıkma ihtimalimiz var hatta finalde bile penaltılarda kazanma ihtimalimiz var bu yüzden galip gelememe sorunundan ziyade futbolcuların toparlanıp ne oluyor bize demesi lazım

isa55

Play-off a kadar 15-20 günlük süre var. Tamamen buna odaklanmak, takımı hazırlamak gerekir. Ayrıca son maçın Sakarya ile olması da iyi denk düşmüş. Playoff öncesi güzel bir prova olur.
Ligde ikinci olmak önemli. Kazanamiyoruz doğru fakat kaybetmiyoruz da. Beraberliklerle de turları geçebiliriz. Dışaridan gollü beraberliklerle dönersek içerde kazaniriz. Bu sefer olur inşallah.

Kaya

19 Nisan 2019, 02:15:32 #47376 Son düzenlenme: 19 Nisan 2019, 06:11:03 Kaya
Eyvallah çok sıkıntılar çektik neler neler yaşadık,küme düşmeler playoff finalleri v.s... bir gerginlik bir kabullenememe söz konusu ve bu da olağan ancak;gelinen noktada bir adım geri çekilip sosyal medyanın tamamında yazılanları okuduğunuzda,bir kesimin sadece yıkıcı olma çabası içinde olduğunu,olumsuz bir şey olsun da azıcık giydireyim diye beklediğini çok net göreceksiniz.

İsmet Taşdemir'e yapamadığı şeylerden dolayı ben de çok kızgınım,kendi kızgınlığıma bakıyorum bir de sosyal medyada paylaşılanlara bakıyorum arada dağlar kadar fark var. O kesim asıyor da kesiyor... Gel tesislere protestoya gidelim dendiğinde de ilk gelmeyecek kişiler onlar.

Keza başkana söylenen; futboldan uzak kaldı bu işleri unuttu,yok efendim böyle giderse Yüksel Yıldırım ile de papaz olacak gibi tamamiyle ilk söylediğim yıkıcı olma çabası ile yazılmış yazılar.

Hadi genç kesimi bir kenara bırakıyorum. Başkanı ve dönemini hiç yaşamamış bir nesil mevcut. Gururla süper ligde senelerce mücadele etttiğimiz,tek hakkımızı dahi büyültülmüş İstanbullulara yedirmemiş,en büyük düşmanımızın kim olduğunu hepimiz gibi bilen birine böyle rahat tavırlarla sallayan onun dönemini yaşamış kişilere ne demeli.

Sözün özü ; Ya her şeyiyle kendini bu işe adamış Başkan'ın doğrusuyla yanlışıyla  yanında olacağız ya da kendi içimizde bizden görünenlerin fitne fesat oyunlarına mağlup olacağız. Sportif başarı bugün olmaz yarın olur bakarsın haftaya şampiyonluk hayali kurarız ancak birlik olmadığımız müddetçe hiçbir zaman gerçek anlamda güçlü bir camia olamayacağız.

Sadece Samsunspor

Samulasta kadir gurkan gorevden alinmis

5trawberry

evolution55

Sadece Samsunspor

Bu baskan daha ne yapsin ozel psikolog bile getirmis. Tek hatasi cok yuz verdi puan kayiplarinda para cezasi kesilmeliydi veya baska bisey. Disiplin sinifta kaldi bu sene.

muzaffer4

celebi

Bana kızmayın arakadaşlar ama gereksiz olmuş o psikolog

jean

Bence gerekli kizilacak birsey yok herkes ozgurdur dusuncesini soylemekle

MeL_55

http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5498379/playoffun-havasi-baska

bu nasil haber anlamadim. iki playoffta da baskan erkut tutu idi.
koskoca adami da yalanci cikariyorlar.  :o