Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Çözüm önerileriniz güzel hoş da adamların maratonu tercih etme sebebi zaten kalabalık görülme isteği. Siz bunları kale arkasına veya maraton üste alırsanız, bir avuç kalacaklarını bildikleri için itiraz edeceklerdir. Benim bu sorunun çözümü ile ilgili hiç umudum yok. Yönetimin de bana göre yapabileceği bir şey yok.

5trawberry

Arkadaşlar, bahsedilen grubun kaç kişi olduğunu gözler görmüyor mu. Bir blok bile dolduramıyor. Mevzu Samsunspor'un menfaati ise yer gösterip kardeşim buyur hadi yeriniz burası diyeceksin.
Ben kimle konuşsam adamlar bu grup yüzünden batı alttalar. Tribün kültürü yok.
Kimseyi aşağılamam 10 liralık yer varken, sigara parasını zor bulan insanlar bunlar yüzünden 20 liraya batıya geliyor.

Levent ÖCAL

Sezon başında bahsi geçen grubun üst kata alınma planı vardı yönetici abilerimizin yaptığı girişimler olumsuz sonuçlanmalı ki aşağıdalar.

Ayrıca bu koltukların üstüne çıkıp zıplama olayını hala anlayamıyorum, koltuklar arası mesafe oldukça geniş istediğiniz kadar zıplayın betonun üstünde.

Sadece Samsunspor

kimse kusura bakmasın 2 defa maratona girme hatası yaptım. büyük konuşmayayım ama Allah uzak tutsun. Daha dk 1ken sövmeler başlıyor. adam sana koltuk yapmış tamam oturmak istemiyor olabilirsin ama koltuğun üstünde zıplamak nedir ? normal oturan bile yok. otururken bile yaslandığın yerin üstüne oturuyor adam. maraton üste gelmiş adam dk 1 ayakta. oturcaksan karşıya git diyor. sonra yandaşlarından da yüz bulamayınca oturmak zorunda kaldı.

davidsavage

Alıntı yapılan: 5trawberry - 14 Ekim 2018, 23:27:46
Arkadaşlar, bahsedilen grubun kaç kişi olduğunu gözler görmüyor mu. Bir blok bile dolduramıyor. Mevzu Samsunspor'un menfaati ise yer gösterip kardeşim buyur hadi yeriniz burası diyeceksin.
Ben kimle konuşsam adamlar bu grup yüzünden batı alttalar. Tribün kültürü yok.
Kimseyi aşağılamam 10 liralık yer varken, sigara parasını zor bulan insanlar bunlar yüzünden 20 liraya batıya geliyor.

Mesela ben sırf bu sebepten ötürü batı alt dan kombine aldım. Umarım düzelir ilerleyen zamanlarda destekten çok zararları olmaya başlıyor gibi...

fanatik samsunsporlu

Doğu alttan kombine alırken Haluk Tan storedeydi. Kendisi maraton taraftar grubu üste çıkacsklar dedi. Defaatle sordum doğru mu diye teyit etti. Ama ne var ki ilk maçta maraton alttaydılar. Yöneticinin lafı da geçmiyor demekki.

Sol Açık

Alıntı yapılan: minci - 14 Ekim 2018, 12:43:37
Geçen yıl Hatay 76, Altay 66 puanla şampiyon oldular.

Doğru, ama bir ekleme yerinde olacaktır.

Tahmin edileceği üzere beraberlik miktarındaki (veya oranındaki) artış, sezon sonundaki puan barajını düşürür. Geçen sezon Hatay'ın grubundaki sezon boyu beraberlik ortalaması %21.6 iken, Altay'ın grubunda %27.1 olmuş. Her 2 gruptaki ilk 8 maçtaki beraberlik ortalamaları ise sırasıyla %26.4, %29.2 olmuş. Yani ilk 8 haftadan sonra beraberlik oranı azalmış.

Şimdilik bizim grubun 8 haftadaki beraberlik ortalaması %25. Biraz düşük ve bu oran da, bizim gruptaki sezon sonu şampiyonluk puan barajının 66 dolaylarında değil, 76 dolaylarında olma olasılığını artırıyor.

heryerdesamsunlu

Bundan sonraki gerçek rakibimiz. Sakarya ve Sarıyer diye düşünüyorum. Ve biz daha ikisiylede oynamadık buda bir avantaj

Sadece Samsunspor

Samsunda yine bir sahipsizlik oykusu:
Onur air kış aylarinin gelmesi ile birlikte Samsun ve trabzon ucuslarini kaldirdi. Trabzon durumu ulastirma bakanina bildirip konuya el atildi ve ucuslar tekrar baslayacak. Samsun ise sahipsiz garip uyuyor

evolution55

Bana göre havalimanı şehrimize yakışmıyor bile!

evolution55

Twitterda tt olmuşuz #samsunsporunyanındaol tagı ile

Karabudun

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Ekim 2018, 21:53:48
Bana göre havalimanı şehrimize yakışmıyor bile!

Sinop'ta yaşıyorum ve bu kırk bin(40.000) nüfuslu şehrin havalimanı dahi fark atar.

ata55

hava limanımızın binaları acilen yeniden yapılmalı. görüntü iyi değil.

isa55

Stad girişinde araç bagajına bakılıyor, maça girişte defalarca aranıyoruz. Alkol kontrolü de yapılsın öyleyse. Neydi o rezillik. Bunları almasınlar maçlara. Samsun Emniyet müdürlüğünün sadece trafik şubesi calisiyor, o da ceza yazmak için.

orucreis

Kazandığımız için mutluyuz çok şükür. Öncelikle stadın komple bir ele alınması lazim. Araç giriş çıkışı,polis arama yerleri, girişteki su birikintileri, otopark alanındaki su birikintileri,güney üst taraftaki kıç kadar evlerde bile olmayan merdivenler, birde o çıkışlarda tek kapının açık kalması hani stad bilmem kaç dakikada bosaliyordu ?

Zorlu rakipleri yenerek 6/6 yaptık çok güzel bir hava yakaladık. Asıl önemli noktaya geldik. Sarıyerin 2 Zorlu maçı var. Mutlaka puan yada puanlar kaybedecektir. Bizim 2 maçı da alarak zirveye oturmamiz gerekiyor ve takımın üstünden liderlik stresini atmamız lazım. Sonra vura vura puan farkı açılmasını beklicen. İnanıyorum ki devre arasında bir kaç takviye ile haftalar öncesinden şampiyonluğu ilan edeceğiz.

İnşallah hoca bundan sonra fantazi yada alışıla gelmiş bir tutum sergilemez. Çünkü sezonun 2. Yarısında takımlar nasıl oynadığımızı çözer önlem alırsa çok puan kaybederiz.