Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ugrass

batı alt 113 numaralı tribün komple yine bir firmaya mı ayrıldı?

salihcakir

Alıntı yapılan: ugrass - 15 Ağustos 2018, 15:10:36
batı alt 113 numaralı tribün komple yine bir firmaya mı ayrıldı?

yok
müsiad, belli esnaf grupları ve bir spor grubu toplu liste verdi. bay bayan ve çocuklardan oluşan bu gruba tanımlanıyor şimdi o biletler.
ama dilerseniz 10 kişiye kadar listeleri benimle paylaşın (ben size özel mesaj olarak cep numaramı iletiyorum)

heryerdesamsunlu

Salih Çakır kardeşim bir ricam olacak çoluk çocuk maça geliyoruz fosur fosur sigara içiliyor güya yasak millette vicdan kalmamış başkasının hakkına girme korkusu kalmamış sigara içmeyenlerin olduğu bir tribün mü olur başka bir çözümmü olur ricaediyorum

samsun 55

Passolig olmadan kombine aliniyor mu?

salihcakir

Alıntı yapılan: samsun 55 - 17 Ağustos 2018, 19:44:46
Passolig olmadan kombine aliniyor mu?

Sadece Passolig üzerinden tanımlanabiliyor

salihcakir

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 16 Ağustos 2018, 20:11:10
Salih Çakır kardeşim bir ricam olacak çoluk çocuk maça geliyoruz fosur fosur sigara içiliyor güya yasak millette vicdan kalmamış başkasının hakkına girme korkusu kalmamış sigara içmeyenlerin olduğu bir tribün mü olur başka bir çözümmü olur ricaediyorum

Şu an aklıma bir çözüm gelmedi ama aklimda bulunsun
İlgilenmeye çalışacağım

heryerdesamsunlu

Yine SALİH ÇAKIR kardeşime vede bizi takip edebilen diğer yetkililere sesleniyorum stadyum un led reklam panklarının yapılacağı haberini okudum. Çok önemli hem karşı 2 köşe muhakkak birleşmeli çünkü çok güzel ve estetik duruyor birde üst trübünle alt trübün ortasındaki ince betonada yapılsın  bizim itoşlardan ne eksiğimiz var

salihcakir

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 18 Ağustos 2018, 12:01:16
Yine SALİH ÇAKIR kardeşime vede bizi takip edebilen diğer yetkililere sesleniyorum stadyum un led reklam panklarının yapılacağı haberini okudum. Çok önemli hem karşı 2 köşe muhakkak birleşmeli çünkü çok güzel ve estetik duruyor birde üst trübünle alt trübün ortasındaki ince betonada yapılsın  bizim itoşlardan ne eksiğimiz var

Evet
O kısmı dursun türk ün katkıları ile gençlik spor yapıyor
29 Ağustos da ihale var
İşi falan firma stadyumda çim lerin soğutma sistemleri ile birlikte LED panel işini de yapacak
Bu ana kalemlerin dışında bir iki ıvır zıvır iş de bahsettiğim ihalenin kapsamına sokulmuş
Devre arasına kadar biter sanırım

ender

Ben İstanbul'da yaşadığımdan dolayı kombine almam birşeye yaramıyor . Ama maçalara gidip destek vermek isteyipte kombine alamayan bir genç kardeşime kombine almak isterdim .

muzaffer4

Yıllar önce forumda bu gibi kampanyalar vardı deplasman fonu vs. siz de böyle bir kampanya başlatmış olursunuz inşaallah

cembaba

Artık lig başlasın ya hu! Çook özledik 😀😊

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evolution55

Yeni sezon formalarından henüz haber yok herhalde değil mi

AhmetDenizci

Şu an store'lar yenileniyor, komple bakım var inşaat olarak içi, dışı, tabelası vs.

Sanırım ilk maç haftasına açılır gibi.

samsunum

@salihcakir

Abi sezon açılışı için konser,çeşitli etkinlikler olacak deniliyordu ama 4 gün kalmasına rağmen detaylı bir program açıklanmadı. Bu konu da bilginiz var mı?

salihcakir

Alıntı yapılan: samsunum - 22 Ağustos 2018, 20:14:51
@salihcakir

Abi sezon açılışı için konser,çeşitli etkinlikler olacak deniliyordu ama 4 gün kalmasına rağmen detaylı bir program açıklanmadı. Bu konu da bilginiz var mı?

Büyük bütçeli olmasa da bir açılış organizasyonu var diye biliyorum
Dj vs olacak sanırım
Işık gösterileri ve havai fişek falan konuşuluyordu
Daha yerel konserler falan olacak
Futbolcu tanitimi ve hazirlik maçı