Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

havzalı55

Karagümrük ne güzel top oynuyor.
Turgut doğan dışında süper takımmış

eprianu

Şu anda "İyi ki elenmişiz" diyorum. Karagümrük bizi pert ederdi.

emre

Erkan Zengin ne asist yaptı öyle.

evolution55

Finale çıkarsak istemediğim takımdı karagümrük

jean

Iyi oldu karagumrugun cikmasi ekonomik olarak bizi zorlardi

Stoper

Karagümrük'ü gıpta ile izledim. Çıkmaları iyi oldu. Seneye aynı gruba düşer birde onlarla uğraşırdık. Sakaryaspor yine benzer bir kadro kurar. Üstten gelen Elazığ, Karabük onlar da maddi anlamda çıkmazda. Doğruları yaparsak lider bitiririz.

s_uzunkaya

neee!! koydularmı sakaryaya??? maç yayınını engelleyememişler mi!!!??!!! ....pislik düşünenin burnu pislikten kurtulmaz, ancak günaha batarlar.

evolution55

sakaryayı mersin finalinden bu yana sevmem. neymiş kardeşlermiş, gördük kardeşlerini kapandı kapanacaklar. onlar da aynı duruma düşebilirler umurumda olmaz!

futbolcu

Samsun'da nezaman millî maç yapılacak merak ediyorum.
Alanya'da bile maç var. Antalya'nın köyü

_SoN_

istem taşdemirle ayrılma kararı alan yönetim görüşmelere başlamış,sanıyorum sıkı bir pazarlık olacak,anlaşılan o ki, tazminat maddesi ve tutarı var.

jean

Ismet buranin ekmegini cok yedi insaallah sikinti cikarmaz

Shane_Falco

Alıntı yapılan: jean - 02 Haziran 2019, 18:05:26
Ismet buranin ekmegini cok yedi insaallah sikinti cikarmaz

Sıkıntı çıkarmayacak adam play-off dan elendikten sonra takdir yönetimin der istifa eder haber beklerdi.

Ismet yardımcılarım var o var bu var diye konuşarak para koparmanın peşinde olacak.

alperen_55

Tüm renktaşlarımın Ramzazan bayramını tebrik ediyor.Şampiyonluklarla ve nice başarılarla dolu dolu sezonlar diliyorum.

ata55

"Futbol şubesinde" başarısızlık yaşayan bir kulüpte scout ekibine bile fatura kesilirken "futbol şube sorumlusu" nasıl hesap vermez?
Üstelik siyasi bağlantıları ile oraya gelmiş, Samsunlu Kartallar grubunun kurucularından olan bir vasıfsız!

eprianu

Görev tanımları ne olur bilemiyorum ama ben Celil ve Ercan abinin kulüpte görevli olmasını isterdim. Ercan abi kulübeye geldikten sonra takımda bi toparlanma olmuştu. Dünyada özellikle de Avrupa'da bu iş profesyonel bir anlayışla yürüyor ama ülkemizde kaba bir tabir olan "gazla" yani hırs ve azimle ilerliyor. Bu isimler olumlu anlamda etki ederdi takıma.

Bir de anlamadığım husus şu; bazı taraftarlar sosyal medyada futbolun f'sinden anlamayan Yüksel Yıldırım'a sürekli "Scout ekibini gönderin" şeklinde sitem dolu twitler atıp durdular. Aynı kişiler Ercan ve Celil abinin gönderilmesine de kızıyor. Bu kadar şuursuz bir kitlemiz var. Kesinlikle camiayı bilen münferitlerin bu kitleyi yönlendirmesi gerekiyor. Yoksa yine zararları dokunacak.