Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Karabudun

Geçmiş olsun. ALLAH acil şifalar versin.

evolution55

55.hakan

Shane_Falco

Eski kalecimiz Göksel Gencer evinde ölü bulunmuş :/

Ayberk

AhmetDenizci

Taşkın görevden alındı! İşte yeni hoca

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın görevden alındı. Taşkın'ın yerine koltuğun İsmet Taşdemir'e emanet edileceği öğrenildi.

3 PUANLA GİTTİ
Amed yenilgisiyle koltuğu iyice sallanan  Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Gümüşhane galibiyetinin ardından görevden alındı. Basın toplantısında 30 saniye konuşan Taşkın'ın yerine koltuğun  İsmet Taşdemir'e emanet edileceği öğrenildi

'SENİN AŞKIN BİTMİŞ ERTUĞRUL'
Öte yandan günlerdin hoca arayışında bulunan  Yılport Samsunspor yönetiminin, sonuca ulaştığı öğrenildi. İlk olarak Yalçın Koşukavak'a giden yönetim, sevilen teknik adamdan, "Sistemimi oturtmak için zamana ihtiyacı var. Bu riske giremem, kusura bakmayın" yanıtını alınca rotayı Ertuğrul Sağlam'a çevirdi. Başkan İsmail Uyanık'ın bizzat görüştüğü Ertuğrul Sağlam'ın 5 yıllık sözleşmeyle birlikte astronomik bir rakam istemesinin ardından bu defter de kapattı. Hatta Başkan Uyanık'ın Ertuğrul Sağlam'a, "Ertuğrul senin Samsunspor aşkın bitmiş, işi ticarete dökmüşsün" dediği iddia dildi.

TAŞKIN İSTİFA ETMİŞ KABUL EDİLMEMİŞ
Ardından deneyimli teknik adam İrfan Buz'a rotasını çeviren  Yılport Samsunspor yönetiminin, "Süper Lig'den teklif bekliyorum" cevabının ardından taraftarın da takımın başında görmek istediği İsmet Taşdemir'le anlaştığı öğrenildi. Konuyla ilgili bugün veya yarın resmi açıklamanın yapılacağı ve Taşdemir'in hafta sonu oynanacak Sancaktepe Belediyespor maçında takımın başında olacağı öğrenildi. Öte yandan geçen hafta başında Teknik Direktör Taner Taşkın'ın istifa ettiği ancak yönetimin bunu kabul etmediği, bu gelişmenin üzerine de Taşkın'ın, "Takımın başındayım" açıklaması yaptığı öğrenildi.

Selçuk Kaya
http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5433935/taskin-gorevden-alindi-iste-yeni-hoca

jean

Insaallah dogrudur ki bence buyuk ihtimal dogru

cembaba

Bu Ertuğrul'un yaptığı iki oldu. Daha gelmeye çalışırsa acayip karşı çıkacağım. Bu ne kadar paracı bir adam olmuş anlamadım. İyi ki gelmedi...

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: cembaba - 28 Ocak 2019, 09:08:10
Bu Ertuğrul'un yaptığı iki oldu. Daha gelmeye çalışırsa acayip karşı çıkacağım. Bu ne kadar paracı bir adam olmuş anlamadım. İyi ki gelmedi...

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış anlaşılmasın Ertuğrul Sağlam'ı tanımam. Burada birebir diyaloğu olup tanıyanlar vardır. Ben basından efendi, düzgün bir kişilik olarak bilirim. Fakat bu basından olan kısmı.

Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor'da şampiyon olduğu dönem Bursaspsor yönetiminde tanıdığım kişiler vardı. Adamın Ertuğrul Sağlam için maaşı 1 gün geç yatsın ortalığı ayağa kaldırır dediğini birebir duymuşluğum vardır. Sonraki takımlarında bir kaç şey duymuşluğum var ama birinci ağızdan olmadığı için belirtmiyorum. Bunun yanında zor zamanlarımızda Murat Yıldırım transferinde bizim için fedakarlık yaptığını da biliyorum.

Fakat şu da bir gerçek ki Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük kariyerinde büyük bir düşüşte. Bursaspor şampiyonluğundan sonra hep aşağıya doğru düştü. Üstüne hiç katmadı hep olandan yedi. Emin kar döneminde ismi geçtiği sıra kendisine çok ihtiyacımız vardı. O dönem gelseydi sevinirdim. Fakat şuan alt liglerde bile olsak onun bize daha çok ihtiyacı var. Biz kendisi için büyük bir nimettik.

Belki bu ara kendisi hakkında bahsedilenler gerçek değildir ama şuan bu takım için Ertuğrul Sağlam doğru isim değildi...

emre

Değerli büyüklerim sevgili arkadaşlarım uzun yıllardır bu forumdayim. Çok değerli kişilerle tanıştım bu forum sayesinde. Kısmetse 2 Şubat yani bu hafta cumartesi günü Çarşamba Gökçe düğün salonunda saat 13:00 da düğünüm var. Bazı kişilere telefon ile ulasabildim, bazilariniza telefonumun azizliğine uğradım numaraları kaybettiğim için arayamadim. Burdan yazayım dedim beni mazur görün. Cumartesi günü almamıza rağmen maç saatine denk geldi. Gönül isterdi ki düğün salonunda dev ekranda maçı izleyelim ama elden gelmiyor bazı şeyler 😁 müsait olanlar beklerim, gelebilirseniz mutlu olurum. Maçı da telefonlarimizdan izleyeceğiz artık.

55.hakan

Alıntı yapılan: emre - 29 Ocak 2019, 15:32:20
Değerli büyüklerim sevgili arkadaşlarım uzun yıllardır bu forumdayim. Çok değerli kişilerle tanıştım bu forum sayesinde. Kısmetse 2 Şubat yani bu hafta cumartesi günü Çarşamba Gökçe düğün salonunda saat 13:00 da düğünüm var. Bazı kişilere telefon ile ulasabildim, bazilariniza telefonumun azizliğine uğradım numaraları kaybettiğim için arayamadim. Burdan yazayım dedim beni mazur görün. Cumartesi günü almamıza rağmen maç saatine denk geldi. Gönül isterdi ki düğün salonunda dev ekranda maçı izleyelim ama elden gelmiyor bazı şeyler 😁 müsait olanlar beklerim, gelebilirseniz mutlu olurum. Maçı da telefonlarimizdan izleyeceğiz artık.
Benim düğünüm olsa düğün yerine maça giderdim  :)

emre

Benim olsa ben de giderdim de sadece benim değil işte  ;D

orucreis

Alıntı yapılan: emre - 29 Ocak 2019, 15:32:20

Allah mutlu mesut etsin inşallah.

Ahmeti

Hayırlı olsun Allah ömür boyu mutluluklar versin

55_OrHaN_55

Haber Gazetesinde "Çöşnükspor iddialı" şeklinde bir başlık var. İyice saçmaladılar artık. Malatyalılar bile böyle bir takımdan haberdar değillerdir. Bize ne çöşnükspordan yahu :)