Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

Yeni sezon formalarından haber var mı? 2 tasarım taraftarlar tarafından oylanacak diye gördüm

seskat

Alıntı yapılan: evolution55 - 10 Temmuz 2018, 20:10:34
Yeni sezon formalarından haber var mı? 2 tasarım taraftarlar tarafından oylanacak diye gördüm

Bu konuya ek olarak, yurt dışına satış olacak mı ve yeni sezonda Samsunspor'umuzun maclarını TV verecek mi?

AhmetDenizci

Cenk İşler yardımcı antrenör, Celil Sağır ve Ercan Koloğlu sportif direktör yardımcıları. Her gün resmi sitenin fotoğraflarında görüyoruz. Fakat Serkan Aykut yok. Acaba bu durumun nedeni nedir ?

Geçen gün Serkan Aykut'un facebookta yazısını gördüm fakat sonradan kaldırmış, Taner Taşkın'la alakalı bir durum olabilir mi ?

evolution55

Alıntı yapılan: seskat - 10 Temmuz 2018, 23:39:47
Bu konuya ek olarak, yurt dışına satış olacak mı ve yeni sezonda Samsunspor'umuzun maclarını TV verecek mi?

ben 2.lig maçlarının tvde verildiğini görmedim maalesef geçen sene play off maçlarını tvden canlı vermeye bile sonradan karar verildi de trt yayınladı

jean

ea55

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 11 Temmuz 2018, 08:21:02
Cenk İşler yardımcı antrenör, Celil Sağır ve Ercan Koloğlu sportif direktör yardımcıları. Her gün resmi sitenin fotoğraflarında görüyoruz. Fakat Serkan Aykut yok. Acaba bu durumun nedeni nedir ?

Geçen gün Serkan Aykut'un facebookta yazısını gördüm fakat sonradan kaldırmış, Taner Taşkın'la alakalı bir durum olabilir mi ?

Serkanın biraz psikolojik problemleri mevcut umarım düzelir ve o da eskisi gibi kulübün içinde görev alır.

Levent ÖCAL

Sosyal medyada kombine fiyatlarının belirlendiğine dair haberler dolanıyor.

Habere göre; KALE ARKASI 55 TL, MARATON 250 TL, VİP 750 TL , AİLE 400 TL olarak satışa sunulacakmış.

Haberin aslını astarını bilmiyorum ama yöneticilerin kombine fiyatlarının belirlenmesine ilişkin hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını da duydum  :)

salihcakir

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 12 Temmuz 2018, 17:18:35
Sosyal medyada kombine fiyatlarının belirlendiğine dair haberler dolanıyor.

Habere göre; KALE ARKASI 55 TL, MARATON 250 TL, VİP 750 TL , AİLE 400 TL olarak satışa sunulacakmış.

Haberin aslını astarını bilmiyorum ama yöneticilerin kombine fiyatlarının belirlenmesine ilişkin hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını da duydum  :)

Arkadaşlar özgür kalanbak in haberine göre dışarıya yapılan çalışmalardan bir kısmının sızdığı anlaşılıyor.
Fakat yönetim kurulu'nda alındı diye aktarılan bu haber kesinlikle tüm gerçekleri yansıtmıyor.
Bu konuda yapılan çalışmalar sonuçlanmak üzere
Birkaç gün içerisinde net bilgiler paylaşılacak
Bilgilerinize

Ahmeti

Maalesef kombine kültürümüz yok bu sıkıntıyı aşmak için süper lig 'e çıkana kadar fiyatlar uygun tutulursa kombine kültürü oluşturabilir.

Mesela kale arkaları çok boş kalıyor  55tl.  yapılarak kale arkaları aktif hale getirebiliriz.
Maraton tribünü de 100 TL. yaparsak kombine rekoru kırarız.

Yani fiyatlar ucuz olsun sürümden kazanalım

Karabudun

Alıntı yapılan: Ahmeti - 13 Temmuz 2018, 09:52:50
Maalesef kombine kültürümüz yok bu sıkıntıyı aşmak için süper lig 'e çıkana kadar fiyatlar uygun tutulursa kombine kültürü oluşturabilir.

Mesela kale arkaları çok boş kalıyor  55tl.  yapılarak kale arkaları aktif hale getirebiliriz.
Maraton tribünü de 100 TL. yaparsak kombine rekoru kırarız.

Yani fiyatlar ucuz olsun sürümden kazanalım

Pek ihtimal vermiyorum ancak 100TL fişek olur.

Ahmeti

Maraton tribünü kombinesi 200 TL olsa yine satılmaz çünkü kombinenin bilet fiyatından uygun olması lazım ki taraftara cazip gelsin
Ama biz bilet fiyatlarını 20 TL yaparız kombineyi de 250 yaparız derlerse bu sefer de Erkut Tutu yönetiminin hatasına düşerler ve kombine de hayal kırıklığına uğrarlar
Samsunda maraton bileti bellidir 10 TL.  Fazla olursa taraftara yüksek gelir
10×17 = 170 TL yaptığına göre kombinenin en yüksek 150 TL olması lazım
Bu fiyata kombine güzel satılır
Ama 100 TL gibi bir fiyata çekilirse kulüp tarihinin kombine rekoru kırılır.

samsun 55

Kombine bilet fiyatları yanlış en son ki basin açıklamasında geçen seneden daha ucuz olacak dendi.

bayfa55

34.000 lik stad . Uygun yapmakta fayda var.

salihcakir

Arkadaşlar biz ilgili komisyonda fiyatları belirledik. Başkanımıza aktarıyoruz.
Başkanımızdan gelecek yönlendirmeye veya onaya göre bir kaç gün içerisinde bilet fiyatları ile kombine fiyatlarını lanse edeceğiz.
Burada söyle bir detay bilgi vermekte fayda var:
Öncelikli her kesime hitap edecek bir yaklaşım ortaya koymaya çalıştık.
Bundan sonraki seneler için bir taraftar kültürü altyapısı kurgulamak istiyoruz; bu doğrultuda da farklı yöntemler geliştirmeye çalıştık.
Biliyorsunuz bu sene passolig ve kağıt bilet birlikte uygulanacak. Yine de önümüzdeki sene için (net biçimde ortaya konan üst lige çıkma hedefine paralel olarak söylüyorum) passolig altyapısını sağlamlaştırmak ve oradaki potansiyeli en azından kaybetmemek adına çeşitli projeler geliştiriyoruz.
Son olarak, stadyuma gelen seyirci profilini çeşitlendirmek ve gelen seyirciye daha fazla pozitif deneyim sunmak amacıyla çeşitli düşünceler geliştiriyoruz. Bu amaca hizmet etmesi için, maç önü ve maç içi aktivitelere imkan verecek projeler geliştiriyoruz.
Bu sayede maç günü eğlencesini 90 dakikanın ötesine taşımayı arzuluyoruz.

SametYılmaz55

Umut Özen denen gazeteci kılıklı adamla başkan İsmail Uyanık bizzat ilgilenir inşallah.Bir ara sanki buraya da yazıyordu diye hatırlıyorum kendisini.Tsyd üyesi olmayanlar tesislere giremeyecek açıklamasından sonra sallamaya başladı sağda solda.Kume düşünce Yeni Samsunspor muhabbeti yapan modeller gelmiş Çağrı üzerinden yönetimi eleştiriyor.Laf ağızdan bir kere çıkarmış da bilmem neymiş.ulan her gün ayrı konuşup,yanar döner olurlar sonra gelip yönetime bok atarlar.hadi anam hadi ötede bayılın biraz !